انجمن

اشكال در ورود به مديريت - كمك  (۱۲ نوشته)

• Mohsen Fathy Pour

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۷ تیر ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۷

سلام دوستان عزيز
    من امروز خواستم وارد پيشخوان سايتم بشم ولي با اين ارور مواجه شدم

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/saaerorg/public_html/wp-content/plugins/javascript-chat-for-wordpress/wp_jschat.php:1) in /home/saaerorg/public_html/wp-login.php on line 353

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/saaerorg/public_html/wp-content/plugins/javascript-chat-for-wordpress/wp_jschat.php:1) in /home/saaerorg/public_html/wp-login.php on line 365

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/saaerorg/public_html/wp-content/plugins/javascript-chat-for-wordpress/wp_jschat.php:1) in /home/saaerorg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 737

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/saaerorg/public_html/wp-content/plugins/javascript-chat-for-wordpress/wp_jschat.php:1) in /home/saaerorg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 738

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/saaerorg/public_html/wp-content/plugins/javascript-chat-for-wordpress/wp_jschat.php:1) in /home/saaerorg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 739

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/saaerorg/public_html/wp-content/plugins/javascript-chat-for-wordpress/wp_jschat.php:1) in /home/saaerorg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934

حالا چكار كنم؟
    نميشه وارد بشم!!!

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۸ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۵

پوشه javascript-chat-for-wordpress در پوشه plugins سايتتون رو حذف كنيد. با file manager سايت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz - Mohsen Fathy Pour
  • Mohsen Fathy Pour

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۰۷:۱۳

آقا یه دنیا ممنون

• babakan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۳ آذر ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۲

درود و وقت بخیر به همه عزیزان
    منم هنگام ورود به پيشخوان با این ارور مواجه شدم.سپاسگزار میشم راهنمایم کنید.تخصص خاصی تو این زمینه ندارم

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ydworld/domains/ydworld.ir/public_html/wp-content/themes/iFashion/functions.php:553) in /home/ydworld/domains/ydworld.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۳ آذر ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۱

مشکل از functions.php مربوط به پوسته شماست.
    که میتونه از کاراکتر خالی در خط موردنظر یا مشکل در ذخیره سازی با فرمت یونیکد باشه.
    برای رفعش پوشه پوسته خودتون رو از سرور حذف یا تغییر نام بدید.

mohmon - babakan
  • babakan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۷ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۰

سپاسگذار مرتضی عزیز

• majidghp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۷

سلام دوستان عزيز بنده به تازگي نميتونم وارد بخش مديريت بشم .دقيقتر بگم صفحه درخواست يوزر وپسورد برام باز نميشه و پيغام خطاي Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/notary/public_html/wp-content/plugins/cystats_widget/index.php:1) in /home/notary/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 897
    لطفا راهنمايي كنيد

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۰

پلاگین cystats_widget رو از توی هاست غیر فعال کنید تا بتونید وارد بشین
    برای درج کدهای آمارگیر بهتره کدهای امارگیر رو درون قالب لود کنید نه از طریق ابزارک

Morteza
  • mersa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۲

هنگام ورود به پیشخوان صفحه رفرش میشه و دوباره یوزر و پسورد رو ازم میخواد .

امکان ورود به سایت رو ندارم لطفا کمک کنید.

با مرورگرهای فایرفاکس و IE هم امتحان کردم و نشد.

هم از wp-admin و هم از wp-login.php تست کردم باز هم نشد که نشد !!!!

• afranet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۸

با سلام
    راهنمايي فوري نياز مندم. لطفا!
    وارد بخش ورود مديريت مي شود.يوزر و پس را كه وارد مي كنم صفحه سفيد مي شود و لينك زير در نوار بلا ظاهر مي گردد.
    http://exampel.org/wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

نكاتي كه شايد به مشكلم ربط داشته باشه:
    از طريق http://exampel.org/wp-login.php وارد مي شوم.ديگر راه ها اصلا صفحه يوزر و پس نمي ياد؛ فقط همين يه راه كه لينكشو درج كردم.به تازگي هم تمامي فايل ها را پاك كرده ام و جديد ريختم.به جز پايگاه داده ها كه همان قبلي است.
    با تشكر

• adeno

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۸

آقا من هر کاری می کنم رمز ورود رو می زنم وارد پیشخوان نمیشه فقط یک صفحه سفید نشون میده
    چند ماه راحت وارد پيشخوان ميشدم ولي حالا نميشه
    آيا من هک شدم؟
    سايت مشكلي نداره ولي من اصلا ديگه دسترسي به پيشخوان ندارم.
    اين اواخر خيلي افزونه نصب كردم، ممكنه كار يكي از اين افزونه ها باشه؟ چطور افزونه هاي جديد رو حذف كنم ؟

• abdan.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۳

دوست عزیز مراحل زیر رو برو.
    برو به آدرس : yoursite.com/wp-admin/widgets.php
    به جای yoursite.com نام سایت خودتو بنویس
    اگه پس از وارد کردن رمز وارد مدیریت ابزارک ها شدی بدون سایتت هک نشده و یکی از افزونه هات مشکل داره که یک باگ در سیستم وردپرست ایجاد شده.
    نتیجه رو اینجا اعلام کن برا بقیه دوستان

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.