انجمن

مشکل در ورود به سایت  (۹ نوشته)

• farhad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۹ تیر ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۸

سلام

من صبح یه دامنه رو روی دامینم ری دایرکت کردم از اون موقع هر کاری می کنم نمیتونم لوگین کنم،یعنی توی صفحه لوگین وقتی یوسر و پس رو میدم دیگه هیچ اتفاقی نمی افته،یعنی نه ارور میده و نه وارد میشه

کسی میدونه مشکل چیه؟

• mirza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۲۰ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۳

با دامین جدید میخواین لوگین بشین؟
    دوست عزیز معلومه با دامینی که ری دایرکت شده به دامین اصلی نمیشه لوگین شد. برای این کار باید دی ان اس های دامنه را با هاست تنظیم کنید!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Online98 - Mostafa - farhad
  • farhad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲
    ۲۰ تیر ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۳

mirza گفت:
    با دامین جدید میخواین لوگین بشین؟
    دوست عزیز معلومه با دامینی که ری دایرکت شده به دامین اصلی نمیشه لوگین شد. برای این کار باید دی ان اس های دامنه را با هاست تنظیم کنید!

سلام

من میخوام دامین xxx.net رو ری دایرکت کنم روی xxx.ir

بعد توی xxx.net من یه ساب دامین دارم به نام fal

میزبان من گفت که به دلیل این ساب دامین این مشکل رخ داده و باید ساب حذف بشه

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۱۸

بعد از ارتقای وردپرس به آخرین ورژن وقتی با آژاکس لوگین میخوام وارد سایت بشم وقتی روی دکمه ورود کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد چند بار افزونه را غیرفعال کردم و حتی دوبار بطور کلی پاک کردم و دوباره نصب کردم و حتی پوسته را هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد ولی با بخش اطلاعات و قسمت منگل فروم می شه وارد شد اگر دوستان می دونند چطوری میشه مشکل را حل کرد لطفا راهنمائی بفرمایند

• javadabc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۶

سلام دوستان
    من نميدونم چه مشكلي پيش اومده كه سايت باز نميشه
    اگه كسي ميدونه چكار بايد بكنم لطفا راهنمايي كنه
    اين پيغام رو ميده
    Warning: require_once(ckeditor_class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/mohebir/public_html/t/wp-content/plugins/ckeditor-for-wordpress/ckeditor_wordpress.php on line 16

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'ckeditor_class.php' (include_path='.:/tmp:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/mohebir/public_html/t/wp-content/plugins/ckeditor-for-wordpress/ckeditor_wordpress.php on line 16

در ضمن اين رو هم بگم كه من وقتي ميخاستم افزونه ckeditor for wordpress رو فعال كنم اين مشكل پيش اومد
    ادرس هم اينه اگه كسي ميخاد پيغام رو ببينه : t.moheb.ir

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۱

javadabc گفت:
    سلام دوستان
    من نميدونم چه مشكلي پيش اومده كه سايت باز نميشه
    اگه كسي ميدونه چكار بايد بكنم لطفا راهنمايي كنه
    اين پيغام رو ميده
    Warning: require_once(ckeditor_class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/mohebir/public_html/t/wp-content/plugins/ckeditor-for-wordpress/ckeditor_wordpress.php on line 16

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'ckeditor_class.php' (include_path='.:/tmp:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/mohebir/public_html/t/wp-content/plugins/ckeditor-for-wordpress/ckeditor_wordpress.php on line 16

در ضمن اين رو هم بگم كه من وقتي ميخاستم افزونه ckeditor for wordpress رو فعال كنم اين مشكل پيش اومد
    ادرس هم اينه اگه كسي ميخاد پيغام رو ببينه : t.moheb.ir

اگر به مدیریت سایتت وارد میشی تمام افزونه ها را غیر فعال کن و بجز این پلاگین مشکل زا دوباره بقیه را فعال کن فکر کنم درست بشه
    اگر نمی تونی به مدیریت وارد شی از طریق سی پلان هاست افزونه مشکل زا را حذف کن انشاالله درست میشه

• javadabc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۵:۱۴

ممنون از راهنماييت
    ولي من گفتم كه تازه كارم چطور ميتونم به سي پلان هاست وارد بشم؟

• Ghost

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۶

چقد پست تکراری دادی داش
    ببین با این روش مشکل حل میشه

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۱:۰۳

غیر از آژاکس لوگین افزونه دیگه ای که امکانات این افزونه را داشته باشه برای ورود به سایت وجود نداره ؟
    البته جستجو کردم چند افزونه پیدا شد که همه اونا لینک دانلودشان غیر فعال بود
    اگر دوستان افزونه ای دارند یا پیشنهاد می دن لطفا لینک دانلود جدید بذارن چون قدیمی ها همه غیر فعالند

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.