انجمن

• WPFA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۳ تیر ۱۳۹۰ - ۰۱:۵۴

سلام
    جریان این فارسی سازی افزونه بادی پرس به کجا رسیده بالاخره فارسی شد در قسمت افزونه‌ها قرار میگیره.
    یک اطلاع رسانی بکنید تا در صورت فارسی نشدن یا در قسمت همکاری افزونه ها قرار داده بشه یا ماها اقدام کنیم.
    این قسمت افزونه‌ها به یکباره از فعالیت باز مونده است!

• South Korea

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۱۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۵

WPFA عزیز
    بهتر است خودتان یک اقدامی بکنید. دیگر خسته شده ایم. در این انجمن هیچ توجهی به بادی پرس و بی بی پرس نمی شود. تا در این مورد هم صحبت کنی می گویند: این جا انجمن وردپرس فارسی است نه بی بی پرس و ...
    خب بادی پرس هم که یکی از پلاگین های وردپرسه. پس چرا تلاشی برای فارسی سازی و انتشار اون صورت نمیگیره.
    من از تمام دوستان وردپرسی خواهش می کنم که در جهت پشتیبانی بادی پرس و بی بی پرس تیمی تشکیل دهند.
    در این انجمن هیچ توجهی به این موارد نمی شود.
    البته از مسئولین این انجمن به خاطر پشتیبانی وردپرس تشکر می کنم. اما از این عزیزان تقاضا دارم که لطف بیشتری در حق وردپرسی های فارسی زبان داشته باشند.

من در همین جا آمادگی خودم را برای فعالیت در انجمن بی بی پرس فارسی اعلام می کنم. خواهش می کنم برای راه اندازی این انجمن کمک کنید.

• alibamaram

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۲

عزیزان من فوووری به ترجمه بادی پرس نیاز دارم ولی خوب نمی خوام دوباره کاری بشه اگه کسی ترجمه کرده ولو ناقص خوشحال می شم به اشتراک بزاره تا باقی شو من انجام بدم و به اشتراک بزارم تا بقیه هم استفاده کنند... آیا کسی هست شروع کرده باشه خبرم کنه ...سپاس

• سوشیانت زوارزاده

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۲

دوست خوبم بنمیشه هر چیز رو به گردن تیم وردپرس بندازیم هر کس باید وردپرس رو یاری کنه تا بهتر بشه . گروه وردپرس هم مشغولیت های خودشو داره که من بهشون حق میدم. به زودی خودم پشتیبانی بی بی پرس پارسی و بادی پرس پارسی رو به عهده می گیرم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    WPFA
  • ر د ک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۸ دی ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۵

http://bp.persianscript.ir/
    من خودم تست کردم. خیلی خوب فارسی شده. مشکل خاصی نداره
    داخل انجمن پرشین اسکریپت مشکلات احتمالی رو گزارش کنین

درباره‌ی این موضوع