انجمن

درخواست آموزش بروزکردن افزونه با نگارش های جدید  (۳ نوشته)

• arashmf

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۷

با سلام خدمت شما دوستان من یک افزونه دارم که تا وردپرس 3 سازگار است حالا میخواستم بپرستم که میتونم اون رو خودم به صورت دستی با نگارش های جدید مثل 3.2.1 سازگار کنم لطفا اساتید کمکم کنن چطوری میتونم توی کدها دست کاری کنم

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۷

گاهي اوقات در سايت افزونه يا سايت وردپرس مينويسه كه اين نگارش تا وردپرس 3 سازگار است
    اگر با اين مسئله روبرو هستيد. اهميت نديد

اما اگر خطايي دارد. خوب ذكر كنيد
    چه افزونه اي هست؟

• salmina65

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۹

با سلام
    خسته نباشید.
    2 سوال داشتم :

1 - من برای نصب افزونه ها از طریق مدیریت سایت با مشکل زیر مواجه می شوم . لطفا راهنمایی کنید.

Warning: touch() [function.touch]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 758 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /home/a..../domains/salimehansari.ir/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 177

Warning: unlink() [function.unlink]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 758 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /home/a..../domains/salimehansari.ir/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 489
    دریافت انجام نشد. پوشه‌ی مشخص‌شده برای خواندن پرونده‌ها وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.
    -----------------------------------------------------------------------------
    2 - ضمنا من از نسخه 3.2.1 استفاده می کنم و هر افزونه ای رو که می خواهم نصب کنم پیغام میده با نگارش شما سازگار نیست .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.