انجمن

مشکل با کد های JQUERY و افزونه ها - قالب اختصاصی  (۵ نوشته)

• web-design

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۸

سلام من میخوام یه قالب اختصاصی برای وردپرس بنویسم که اکثرا باید اسلایدر باشه مثلا میخوام این 4 تا اسلایدر رو استفاده کنم
    1. اسلایدری برای گالری که می خوام از افزونه nextgen-gallery استفاده کنم
    2. اسلایدری بصورت تب باشه مثلا اینطوری
    http://www.ehsansoft.net/price-list/
    3. اسلایدری به این صورت
    http://jquery.bassistance.de/accordion/demo/?p=1.1.2
    4. و همچنین یه اسلایدر به این صورت
    http://host.sonspring.com/portlets/
    برا این که از این اسلایدر ها استفاده کنم باید چیکار کنم ؟؟؟
    درثانی و من کد خود این اسلایدر ها رو بصورت ایستا تو قالب گذاشتم اما مشکلی که دارم اگه کد های jquery این اسلایدر ها رو قبل از کد
    <?php wp_head(); ?>
    بذارم اسلایدر ها هیچ کدوم کار نمیکنه بجز اسلایدر nextgen-gallery و اگه کد های jquery این 3 اسلایدر رو بعد از کد <?php wp_head(); ?>
    بذارم افزونه nextgen-gallery از کار می افته برا هل این مشکل باید چیکار کنم ؟!؟؟!

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۶

سلام، بعید می‌دونم چنین افزونه ای برای وردپرس باشه! بهتره از خود افزونه جی‌کوئری استفاده کنید و اونو در پوسته قرار بدین.
    فراخوانی فایل‌ها و توابع js را قبل از wp_head انجام بدین. تنها بعضی از افزونه‌های جی‌کوئری بعد از head محتوا کار می‌کنند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza - web-design - amirsaam
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۴

عزیز الگانت‌تمز هم فقط از یک اسلایدر تو قالباش استفاده میکنه!
    بدین صورت سرعت بارگزاری سایتتون خیلی پایین میاد و مشخصن سئو و ... خیلی پایین میاد.
    تا اونجا که من اطلاع پیدا کردم الگانت‌تمز تو قالباش از افزونه ای به اسم jQuery Slider استفاده میکنه
    شاید بدرد شما هم خورد ؛-)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    web-design
  • web-design

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۵

7i7GRiFFiN گفت:
    عزیز الگانت‌تمز هم فقط از یک اسلایدر تو قالباش استفاده میکنه!
    بدین صورت سرعت بارگزاری سایتتون خیلی پایین میاد و مشخصن سئو و ... خیلی پایین میاد.
    تا اونجا که من اطلاع پیدا کردم الگانت‌تمز تو قالباش از افزونه ای به اسم jQuery Slider استفاده میکنه
    شاید بدرد شما هم خورد ؛-)

اما تو سایت ماکروسافت که نگاه کنین کلی اسلایدر جور با جور هستش . اما اسلایدر که باعث نمی شه سرعت بارگزاری سایت پایین بیاد اسلایدر های من به جز یکی بقیه اسلایدر های هستن که قرار توشون مطالب گذاشته بشه....
    اما با اینکه من به جوابم نرسیدم به هر حال بازم ممنون

• web-design

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۴

mostafa1990 گفت:
    سلام، بعید می‌دونم چنین افزونه ای برای وردپرس باشه! بهتره از خود افزونه جی‌کوئری استفاده کنید و اونو در پوسته قرار بدین.
    فراخوانی فایل‌ها و توابع js را قبل از wp_head انجام بدین. تنها بعضی از افزونه‌های جی‌کوئری بعد از head محتوا کار می‌کنند.

منظورتون از خود افزونه جی کوئری چیه ؟؟؟
    اگه منظورتون اینه که از روشی که خودش تو توضیح داده استفاده کنم (منظورم توضیحات داخل لینک ها) منم از همونا استفاده کردم .
    اگه فراخوانی فایل ها و توابع js رو قبل wp_head انجام میدم هیچ یک از کد های جی کوئری کار نمیکنه یعنی اسلایدر ها نمایش داده نمیشن . اما وقتی بعدش می نویسم درست انجام میشن اما با این تفاوت که پلاگین های خود وردپرس که نصب کردم کار نمی کنه !!!

درباره‌ی این موضوع