انجمن

تغییر فوتر قالب وورد پرس  (۱۱ نوشته)

• alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۴:۰۷

سلام من میخواستم بدونم چطوری میتونم فوتر قالبم رو دستکاری کنم. البته ناگفته نماند من 100% قالب رو تغییر دادم و از نو نشستم و طراحیش کردم و حالا دیگه فکر کنم حق دارم اسمی از خودم رو اون پایین بنویسم مگه نه؟
    البته من خیلی وقته که وورد پرس کار میکنم و هیچ وقت گیر نکردم نه توی فارسی سازیش و نه قالبهای سایت و بخش مدیریتی ولی ایندفه واقعا کم آوردم
    چون اینجور کدنویسی رو تا حالا دیده بودم ولی دوست نداشتم یاد بگیرم چون فکر نمیکردم یه روزی گیر کنم
    نمایش کد
    از دوستان و سروران گرامی در خواست میکنم این رو برام به صورت قابل فهم درش بیارید ;)

پیشاپیش از شما سپاس گذار هستم

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۵:۴۶

شما باید این کد رو توسط تابع se64_decode دی کد کنی و مثلا تویه یه تکست اریا یا تکست باکس بریزیش تا محتویاتش نمایان بشه
    این یه روشه برای این که کسی نتونه فوتر قالب رو دست کاری کنه که البته کاره درستی هم نیست
    اگر باز هم نیاز به توضیح بیشتری بود خبرم کن ;)

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۶:۵۷

alicrown گفت:
    سلام من میخواستم بدونم چطوری میتونم فوتر قالبم رو دستکاری کنم. البته ناگفته نماند من 100% قالب رو تغییر دادم و از نو نشستم و طراحیش کردم و حالا دیگه فکر کنم حق دارم اسمی از خودم رو اون پایین بنویسم مگه نه؟
    البته من خیلی وقته که وورد پرس کار میکنم و هیچ وقت گیر نکردم نه توی فارسی سازیش و نه قالبهای سایت و بخش مدیریتی ولی ایندفه واقعا کم آوردم
    چون اینجور کدنویسی رو تا حالا دیده بودم ولی دوست نداشتم یاد بگیرم چون فکر نمیکردم یه روزی گیر کنم
    نمایش کد
    از دوستان و سروران گرامی در خواست میکنم این رو برام به صورت قابل فهم درش بیارید ;)
    پیشاپیش از شما سپاس گذار هستم

دوست عزیز. شما اگر قالبتون رو تحت لیسانس GPL و یا هر لیسانس ازاد دیگه ای منتشر می کنید. هر کاربری حق داره که اون رو هر چقدر خواست تغییر بده. چند وقت پیش تیم وردپرس تمام تم هایی که تحت این لیسانس ها نبودن و همچنین همه تم هایی که تو فوترشون تبلیغات یا از همین چیزایی که شما می خوای بگذاری تو فوتر بود رو پاک کردند.

من کلا با این کاری که شما می خوای بکنی مخالفم .

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۲

کدش تو این مایه ها می شه :

t

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۵

به سیستم ناسزا می دهیم ...

http://asroone.persiangig.com/other/footer.txt

• alicrown

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۲:۰۴

مانی جان میدونی جریان چیه ؟ یکی ار دوستان یه قالب اچ تی ام ال برام طراحی کرده بود من روی یکی از تم های ووردپرس اجراش کردم . یعنی قالب رو دگرگوم کردم حالا هم میخوام که فوترش رو به نام دوستم بزارم آخه نمیخوام بزارمش واسه دانلود , واسه قالب وبلاگم میخوام.

آقا نوید دستت درد نکنه مشکلم کمی حل شد ولی باز هم حروف عجیب و غریب توی فوتر نوشته ولی خروجیش چیز دیگه ای رو داره
    یعنی من توی فوتر مینویسم arta ولی خروجیش 2rt2 به این صورت هستش و در ضمن اگر آموزش این کار رو هم بزاری برام که دیگه تا عمر دارم مدیونت میشم

از همگی بچه ها نهایت تشکر رو دارم

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۲:۱۴

شاید یه چیزی یه جایدیگه تعریف کرده . می تونی خیلی راحت یک فوتر بسازی و جایگزین کنی . اگه جواب نده یعنی مشکل یه جای دیگه هست که باید کد های پوسته رو ببینم تا بفهمم سیستمش چجوریه ...

• alicrown

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۲:۳۵

نوید جان این آدرس تم هستش

این لینک دمو

http://www.freestylez.co.uk/go.php?http://www.freestylez.co.uk/wp-content/uploads/surfshack.zip
    اینم لینک دانلود

نوید جان میشه بگید چجوری این کد رو تبدیل به کد قابل فهم کردین ؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۲:۵۶

به کمک نرم افزار های notepad++ - فایرفاکس - یک عدد سرور برای آزمون و خطا و گرفتن خطا - کمی بلد بودن php

توضیح دادنش طولانی می شه ...
    راستی شما دقیقا می خواهید چی کار کنید ؟ لینک سازنده رو حذف کنید ؟ یا لینک خودتون رو اضافه کنید ؟ یا هر دو مورد ؟

• alicrown

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۳:۱۴

ممنون مشکلم رو حل کردم خیلی ممنون

حالا من قالب رو روی وبلاگم بارگزاری میکنم و با لینکی که بهتون دادم از دموی قالب مقایسه کنین که حق داشتم فوتر رو تغییر بدم یا نه‌؟

• alicrown

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۳:۲۰

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.