انجمن

پرونده wp-config.php یافت نشد.  (۲۲ نوشته)

• djhamido2

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۷

پرونده wp-config.php یافت نشد. وردپرس برای شروع نیازمند این پرونده است. برای اطلاعات به این راهنما (فارسی) مراجعه نمایید.

وقتی فایلها رو در جایش ک‍‍‍پی کردم و اومدم وردپرس را در مرورگر تایپ میکنم اینتر میزنم نوشته ی بالا میاد. گفتم شاید ناقص دانلود شده باشه اما دوباره دانلود کردم و همونجور پیغام داد. حالا چکارش کنم؟

• میلاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳
    ۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۶

وارد هاست شود و فایل wp-config-sample.php را به wp-config.PHP تغییر نام دهید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - djhamido2
  • djhamido2

آفلاین
    عضو
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۴

اونو زدم حالا این خطا رو میده
    Fatal error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in C:\AppServ\www\wordpress\wp-settings.php on line 32
    چرا مرحله به مرحله ارور میده؟ نمیشه شما فایلها رو اصلاح کنید و بعد به برای دانلود قرار یدید؟!!

• takclip.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۹

آقا شما این فایل رو اشتباه از تو هاستتون پاک کردید باید ویرایش بکنیش که اگه ویرایش بشه محتواش وردپرس و اطلاعاتت پاک میشه یا وارد هاست شود و فایل wp-config-sample.php را به wp-config.PHP تغییر نام بده اگه ارور میده با پشتیبان هاستت تماس بگیر

djhamido2
  • djhamido2

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۷

اول که تویه مرورگرم میزدم localhost/wordpress و اوکی میکردم این ارور رو میداد {پرونده wp-config.php یافت نشد. وردپرس برای شروع نیازمند این پرونده است. برای اطلاعات به این راهنما (فارسی) مراجعه نمایید.} و اون دوستمون گفتند تویه پوشه ی wordpress برم و wp-config-sample.php را به wp-config.PHP تغییر نام بده ، من هم این کار رو انجام دادم و حالا این ارور رو میده
    {Fatal error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in C:\AppServ\www\wordpress\wp-settings.php on line 32}

حالا شما هم میگین همون رو تغییر نام بدم؟ من تازه وردپرس رو دارم نصب میکنم اصلا یکبار هم اجراع نشده . مشکل کجاست؟ از آموزش همین سایت دارم استفاده میکنم فایلهام رو هم همشون رو از اینجا دانلود کردم

• j_khalili

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۳

آقا تورو خدااااااااااااااااا

منم همین مشکلو دارم همش به کانفیگ گیر میده با با مشتری منتظره کارشه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

• takclip.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۵

شما این فایل رو پاک کردید که فایل خیلی مهمی بوده با عوض کردن اسم پوشه هم نمیشه من این مشکل رو داشتم تا دیر نشده با پشتیبانی که وردپرس یا هاستون رو خریداری کردید تماس بگیرید اونا براتون حل میکنن تو 2 ساعت یا کمتر

• djhamido2

آفلاین
    عضو
    ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۰

takclip.ir گفت:
    شما این فایل رو پاک کردید که فایل خیلی مهمی بوده با عوض کردن اسم پوشه هم نمیشه من این مشکل رو داشتم تا دیر نشده با پشتیبانی که وردپرس یا هاستون رو خریداری کردید تماس بگیرید اونا براتون حل میکنن تو 2 ساعت یا کمتر

آخه من هنوز نه هاست خریدم نه چیزی ، دارم روی localhost نصب میکنم که تازه راه بندازمش ، با کی تماس بگیرم من؟
    چیزی رو هم پاک نکردم فقط همون تغییر نامی رو ک دوستمون گفتند انجام داد و مشکل رفع نشد فقط ارور عوض شد

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۹

عزیزم به‌جای اینکه استرس پیدا کنی برو و مستندات رو بخون: نصب وردپرس
    اگه بازم مشکلی پیش اومد بعد بیا و دوباره بگو. فقط دقیق از رو مراحلی که گفته عمل کن

• bahrambahram

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۴

سلام من نمبتونم وردپرس رو نصب کنم

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۵

به لینکی که دادم مراجعه کنید لطفن. یکم توجه و مراعات کنید

• bahrambahram

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۵

متوجه نمیشم . فیلم آموزشش رو دیدم ولی اون فایلهای که نشون میده تو فایل های من نیست. آپلود هم کردم ارور میده. اگه میشه یکی واسم درست کنه

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۹

bahrambahram گفت:
    متوجه نمیشم . فیلم آموزشش رو دیدم ولی اون فایلهای که نشون میده تو فایل های من نیست. آپلود هم کردم ارور میده. اگه میشه یکی واسم درست کنه

دوست عزيز زياد سخت نگيريد. منم اولين باري كه نصب كردم حدود 1 هفته طول كشيد!
    طراحي قالب هم 1 هفته
    دو هفته زمان برد تا سايت اومد بالا!
    قبل از اينكه شروع به كاري كنيد. مستندات را كامل بخونيد

چند نكته در مراحل نصب:
    پكيج فشرده اي كه در سايت هست را برروي هاست آپلود كنيد. نه پكيجي كه خودتون فشردش ميكنيد
    بعد از آپلود و باز كردن فايل فشرده در هاست
    فايل wp-config.php كه برروي كامپيوتر داريد را در روت سايت آپلود كنيد

فايل htaccess هم مطابق راهنما ايجاد كنيد

قبل از پرسش دوباره. مستندات فراموش نشه

• bahrambahram

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۳

اصلآ اپلود نمیشه

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۷

عزیز احیانن شما از گیگفا استفاده نمیکنید که محدودیت حجم آپلود داره؟

• bahrambahram

آفلاین
    عضو
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۸:۲۸

از گیگفا استفاده میکنم پس من از گیگفا استفاده نکنم ؟

• hamykhafan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۵

کاری به اونا نداره که شما باید اول wp-config-sample.php رو رینیم کنی به wp-config.php. بعد توی فایل یه جا داره که مشخصات نام دیتابیس و یوزر و پس را می خواد. اونا رو هم وارد کن. حتما درس میشه. من خودم از گیگفا اکانت خریدم فوق العاده است.
    http://www.par30xhost.info
    این سایته خودمه که 2 هفته است که با وردپرس راه افتاده.

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۷

hamykhafan گفت:
    کاری به اونا نداره که شما باید اول wp-config-sample.php رو رینیم کنی به wp-config.php. بعد توی فایل یه جا داره که مشخصات نام دیتابیس و یوزر و پس را می خواد. اونا رو هم وارد کن. حتما درس میشه. من خودم از گیگفا اکانت خریدم فوق العاده است.
    http://www.par30xhost.info
    این سایته خودمه که 2 هفته است که با وردپرس راه افتاده.

دوست عزیز، ما هم بلدیم وردپرس نصب کنیم سوال من به چیزی ربط داشت که محدودیت گیگفا محسوب میشه

bahrambahram گفت:
    از گیگفا استفاده میکنم پس من از گیگفا استفاده نکنم ؟

عزیز شما به این دلیل نمی‌تونید وردپرس رو نصب کنید چون گیگفا محدودیت حجم آپلود ۲مگابایتی داره و آخرین نسخه‌ی وردپرس بیشتر از ۲مگابایت حجم داره. شما برنامه‌ی FileZilla رو نصب کنید تا محدودیتتون به ۴مگابایت افزایش پیدا کنه و بعد وردپرس رو نصب کنید

• rez_shadow

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۶

djhamido2 گفت:
    پرونده wp-config.php یافت نشد. وردپرس برای شروع نیازمند این پرونده است. برای اطلاعات به این راهنما (فارسی) مراجعه نمایید.

وقتی فایلها رو در جایش ک‍‍‍پی کردم و اومدم وردپرس را در مرورگر تایپ میکنم اینتر میزنم نوشته ی بالا میاد. گفتم شاید ناقص دانلود شده باشه اما دوباره دانلود کردم و همونجور پیغام داد. حالا چکارش کنم؟

دوستان مراحلی که میگم رو انجام بدن تا مشکلشون حل بشه
    ابتدا همونطوری که دوستان گفتن فایل wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر بدید...
    سپس فایل فایل wp-config.php رو باز کنید و مراحل زیر رو انجام بدید:
    1- در قسمت define('DB_NAME', 'putyourdbnamehere'); بجای کلمه putyourdbnamehere اسم دیتابیستون رو وارد کنید همون اسمی که در دیتا بیس برای وردپرس تعریف کردید مثلا من wordpress رو انتخاب کردم...
    2- در قسمت define('DB_USER', 'usernamehere'); بجای کلمه usernamehere یوزرنیم خودتونو وارد کنید که باز در هاست خود تعریف کردید ..برای شما دوست عزیز که در لوکال نصب میکنید از کلمه root استفاده کنید..
    3- در قسمت define('DB_PASSWORD', 'yourpasswordhere'); بجای کلمه yourpasswordhere پسورد خودتونو وارد کنید که باز در هاست خود تعریف کردید ..برای شما دوست عزیز که در لوکال نصب میکنید این قسمت رو خالی بزارید یعنی کلمه yourpasswordhere رو پاک کنید و هیچ چیزی جای اون نذارید...
    4- در قسمت define('DB_HOST', 'localhost'); اگر در لوکال نصب میکنید تغییری در کلمه ایجاد نکنید ولی اگه در هاست نصب کردید اسم هاستتون رو بذارید..
    به بقیه گزینه ها هم کاری نداشته باشید البته گزینه آخر در صورتی که در هاست نصب کردید باید وارد دیتابیس شوید و ببینید که پیشوندی قبل از اسم دیتابیس وجود داره یا نه اگر بود اونو بزارید...
    همین..
    امیدوارم مشکلتون حل شده باشه دوست من...

• hamykhafan

آفلاین
    عضو
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۹

7i7GRiFFiN گفت:

دوست عزیز، ما هم بلدیم وردپرس نصب کنیم سوال من به چیزی ربط داشت که محدودیت گیگفا محسوب میشه

عزیز شما به این دلیل نمی‌تونید وردپرس رو نصب کنید چون گیگفا محدودیت حجم آپلود ۲مگابایتی داره و آخرین نسخه‌ی وردپرس بیشتر از ۲مگابایت حجم داره. شما برنامه‌ی FileZilla رو نصب کنید تا محدودیتتون به ۴مگابایت افزایش پیدا کنه و بعد وردپرس رو نصب کنید

شما منظورتون اکانت های رایگان گیگفاست. اگه ازش بخرین هم قیمت مناسبی داره هم محدودیت آپلود نداره و هم فضای هاستش نامحدوده. رایگاناش فکر کنم 5 گیگ داشته باشه.

hasanmg
  • alirezaj

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۱

j_khalili گفت:
    آقا تورو خدااااااااااااااااا

منم همین مشکلو دارم همش به کانفیگ گیر میده با با مشتری منتظره کارشه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

آقا شما باید اطلاعات هاست را توی این فایل وارد کنید و فایل را به wp-confiq.php ( sample ) را ازش بردارین تغییر بدین

• گروه توسعه پلاگین و طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۸

این مشکل همونطور که دوست خوبمون rez_shadow گفتن از فایل کانفیگ هست که پاک شده و به دلیل تغییر نام سمپل و مقادیر اشتباه رخ داده است.

گروه طراحی قالب وردپرس و توسعه پلاگین سیستم مدیریت محتوای وردپرس سئو آرت

saed_violin

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.