انجمن

تغییر زمان سایت  (۱۲ نوشته)

• mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۳:۴۸

سلام ، من یه مشکل دارم که با جستجو حل نشد اگه جایی بود و من ندیدم ببخشید
    من هاستمو از میهن وب هاست گرفتم و الان ساعت سایتم 4.30 دقیقه جلو هست , و بازدید های سایتم ساعت 4.30 ریست میشه که خیلی بده !!!! بعد نکته جالب اینه که بازدیدای من هر شب متوقف میشه یعنی مثلا روی 900 میمونه بعد وقتی ساعت 4.30 میشه یهو انگار بازدیدای از زمان متوقف شدنبا روز بعد اظافه میشه مثلا از 150 شروع میشه !!! اما تواینزمان ورودی های گوگل بیشتر میشه ... بعد ساعتی که بازدیدا متوقف میشه هم نتونسم معلوم کنم . فقط بگید الان من چیکار کنم که بازدیدای من ساعت 12 ایران ریست شن ؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    omid0098
  • omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۱

سلام دوست عزیز
    من هم همین مشکلو دارم دقیقا مثل شما و هاستم هم از میهن وبهاسته!
    میتونی مشکل ساعت رو در سایدبار چپ بلاگم ببینی که 4;30 عقب هستش.
    ممنون از این تاپیک
    از دوستان میخوام کمکمون کنن.

با تشکر از دوستان

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۳

تنظیمات>تنظیمات همگانی>زمان محلی
    زمان محلی رو. به مقداری که جلو هستش بیارین عقب. این راه حل از طرف شماس ولی ۱۰۰٪ با هاستیگ تماس بگیرید. مشکل از وردپرس نیست مگر اینکه شما ساعت وردپرس رو به زمان محلی ایران - تهران یعنی فعلن +۴:۳۰ تنظیم نکرده باشید.
    موفق باشید

مجتبي اسپري پور
  • mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۷

دوست عزیز اینقدو دیگه میفهمیم ساعتو باید به تهران تنظیم کنیم ..... ساعت تو پنل تنظیم هست اما وقتی میرسه به سایت و پوسته کشکل پیدا میکنم حالا من پشتیبانی میهنوب هاست هم میرم اگه راه حل پیدا کردم خبرتون میکنم

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۱

دوست عزیز بنده توهین نکردم. گفتم که اگه شما حتا تهران هم تنظیم کردید و این مشکل رو دارید موقتن تا برطرف شدن مشکل از طرف هاستینگ ساعت وردپرس رو اگر +۴:۳۰ هم هست به utc+0 تغییر بدید. لطفن زود قضاوت نکنید و به تمام نکات توجه کنید
    موفق باشید.

مجتبي اسپري پور
  • mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۷:۲۰

داداشی این حرف ها چیه ؟ عیدتون مبارک نه بابا یچی گفتم به دل نگیر ببخش بد حرف زدم ... حالا پیگیر هاستینگ شدم انشالا حل میشه ممنون از اینکه یاداوری کردی

• omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۹

mihanlyrics گفت:
    حالا پیگیر هاستینگ شدم انشالا حل میشه

سلام
    دوست عزیز چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مشکلت برطرف شد؟؟؟؟؟؟

• mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    ۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۷

سلام
    دوست عزیز چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مشکلت برطرف شد؟؟؟؟؟؟

نه دادا میگن که سرور ها ساعتش 1.30 ساعت جلو هست نه 4.30 عجیبه بعد هم گفتن SetEnv TZ Asia/Tehran
    را بالای فایل htacess قرار بدیم تادرست شهکه من انجام دادم حل نشه . یه پیام دیگه دادم که هنوز جواب نیومده ، خبر دیگه ای شد مینویسم دادا ذکرم کردم مشکل رو چند سایت دیگه هم دارند

• mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۱

من خیلی تلاش کردم که چطوری مشکلو حل کنم اما پشتیبانی میهن وب هاست هم چیزی نگفت و مشکلو حل نکرد :| تو بحث های دیگه بیان شد این افزونه ساعتش با سایت خود افزونه کار میکنه و مشکل نه از وردپرس هست نه هسات :| اما هنوزم از تلاش دست برنداشتم ولی واقعا کسی راه حلی برای این نداره ؟ تو نیوک پشتیبانیش خدایی قوی بود اینجا من 3 تا حالا بحث زدم و مشکلمو بیان کردم اما هیچ کدومش به نتیجه نرسید . حیف این سیستم مدریت محتوی که پشتیبانیش اینه :|

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۵

میشه بگی چه افزونه‌ای؟
    در ضمن برای پشتیبانی ضعیفی که میگید:

مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.

ما خودمون باید به هم کمک کنیم. اشکال از اینه که ما اطلاعات دقیقی در اختیار نمیزاریم. با ۱۶هزار و ۴۷تا پلاگین میخواید پشتیبانی چطور باشه؟
    نیوک چندتا مد داره در کل؟

• mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۱

داداش من معلومه خوب افزونه systats هست ، این افزونه رو خیلی ها استفاده میکنند ، حد عقلش این چند تایی که خیلی زیاد استفاده میشه باید پشتیبانی بشه

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۳

بارها گفته شده که این افزونه مشکل داره. هیچ غیر از اینی که ساعتش جلوئه، آمار اشتباه میده. حجم دیتابیس رو بالا میبره و خیلیه دیگه!
    تا دیر نشده بهتره از گوگل آنالیز استفاده کنید. بعدها به این نتیجه میرسید. همین الان عوضش کنید بهتره

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.