انجمن

تغییراتی در قالب  (۵ نوشته)

• soheil_M

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۹

سلام دوستان من چگونه میتونم تو قالب تغیراتی انجام بدم مثل افزودن عضویت سریع پیچ فیسبوک و اخرین فرستاده های تالار در صحفه ی اصلی و کادر بالای قالب مثله این عکس

http://up6.iranblog.com/files/1e11.jpg

با تشکر

• مجتبي اسپري پور

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۷
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۳۳

چه با حال خطشون زدی :D
    باید فایل ها رو بگردید و این نوشته ها رو پیدا کنید و نام و لینکشون رو تغییر بدید . فکر کنم تو header.php اگه نتونستید پیدا کنید لیست فایل ها اینجا بدید تا پیداش کنیم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    soheil_M
  • h2000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۱

سلام بر همه اساتيد
    من از پوسته cleanito استفاده ميكنم و مي خوام قسمت follow كه در عكس مشخص كردم رو بردارم توي تنظيمات ميشه غير فعالش كرد ولي در اونصورت جاش خالي ميمونه به زبون قابل فهم براي يه مبتدي مي شه بگين چطور اونو كامل حذف كنم
    اينم عكسهاش

قبل از عمل...
    http://up6.iranblog.com/files/982500.jpg
    بعد از عمل...
    http://up6.iranblog.com/files/022501.jpg
    ممنون

• h2000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۴

توجه كردين اينجا همه سئوال مي كنن و كمتر كسي جواب مي ده ، اونايي هم كه جواب مي دن بيشتر توصيه مي كنن كه بيشتر بگرد پيدا مي كني ؛ خيلي از سئوالات مطرح شده رو تا ته كه ميري ميبيني طرف رو تو هوا ولش كردن به امان خدا ولي ظاهرا دوستان به من لطف داشتند و از اول آب پاكي رو رو دست ما ريختند
    من دو تا مشكل داشتم اميدوار بودم كسي من تازه كار رو راهنمايي كنه ولي دريغ از يك توجه كوچيك
    بد نيست اساتيد بزرگ به فروم هاي ديگه سري بزنند و ببينند چقدر اعضا به هم كمك مي كنند
    طبق قوانين درج شده فوق - مديران انجمن هيچ گونه مسئوليتي در قبال پاسخگويي به مشكلات كاربران ندارند اعضا هم كه كمك نمي كنند پس شايد بهتر باشه آيتم " انجمن هاي پشتيباني " از منو راهنماي ورد پرس حذف بشه

• رضایــــــــــی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۷
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۵

h2000 گفت:
    توجه كردين اينجا همه سئوال مي كنن و كمتر كسي جواب مي ده ، اونايي هم كه جواب مي دن بيشتر توصيه مي كنن كه بيشتر بگرد پيدا مي كني ؛ خيلي از سئوالات مطرح شده رو تا ته كه ميري ميبيني طرف رو تو هوا ولش كردن به امان خدا ولي ظاهرا دوستان به من لطف داشتند و از اول آب پاكي رو رو دست ما ريختند
    من دو تا مشكل داشتم اميدوار بودم كسي من تازه كار رو راهنمايي كنه ولي دريغ از يك توجه كوچيك
    بد نيست اساتيد بزرگ به فروم هاي ديگه سري بزنند و ببينند چقدر اعضا به هم كمك مي كنند
    طبق قوانين درج شده فوق - مديران انجمن هيچ گونه مسئوليتي در قبال پاسخگويي به مشكلات كاربران ندارند اعضا هم كه كمك نمي كنند پس شايد بهتر باشه آيتم " انجمن هاي پشتيباني " از منو راهنماي ورد پرس حذف بشه

وقتی شما تایپیک جدید باز نکردید معلومه کسی جوابتونو نمی ده
    تایپیک جدید باز کنید و از اعتراض بپرهیزید
    برو خدارو شکر کن
    تو بعضی از نمایندگی های وردپرس تا مطلبت را تایید نکنند هیچ اتفاقس نمی افتد

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    IceTeenagers

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.