انجمن

سوالی در مورد نقشه سایت  (۲ نوشته)

• Arash.Goodarzi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۱

سلام دوستان

به دلیل انتقال به هاست جدید و همینطور، مشکلات بروز نشدن وردپرس مجبور شدم وردپرس جدید رو با دیتابیس قبلی نصب کنم و چون پلاگین ها توی آپدیت مشکل ساز بودن و غیرفعال کردن هم جواب نمیداد، مجبور شدم همه رو پاک کنم و از اول نصب کنم.

سوالم اینه که سایت من 1500 تا مطلب داره، من الان نقشه سایت رو نصب کردم، آیا این 1500 تا مطلب میره توی نقشه سایت من ؟ یا مطالبی که از این به بعد پست میکنم فقط توی نقشه سایت میره؟

• Ʀεƶα

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۴

Arash.Goodarzi گفت:
    سلام دوستان

به دلیل انتقال به هاست جدید و همینطور، مشکلات بروز نشدن وردپرس مجبور شدم وردپرس جدید رو با دیتابیس قبلی نصب کنم و چون پلاگین ها توی آپدیت مشکل ساز بودن و غیرفعال کردن هم جواب نمیداد، مجبور شدم همه رو پاک کنم و از اول نصب کنم.

سوالم اینه که سایت من 1500 تا مطلب داره، من الان نقشه سایت رو نصب کردم، آیا این 1500 تا مطلب میره توی نقشه سایت من ؟ یا مطالبی که از این به بعد پست میکنم فقط توی نقشه سایت میره؟

سلام دوست عزیز
    اگر از افزونه ی Google XML Sitemaps استفاده میکنی فقط مطالبی که بعد از نصب افزونه ارسال میکنی توی نقشه سایت میره
    ولی شما میتوانید برای ساخت نقشه ی مطالب قدیمی تر از افزونه ی Google Monthly XML Sitemap استفاده کنید
    موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.