انجمن

باز نشدن سایت با اینترنت اکسپلورر  (۵ نوشته)

• mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۷

خسته نباشید
    من روی سیستمم اینترنت اکپلورر 9 دارم . اما خودم از گوگل کروم و موزیلا استفاده میکنم .
    چند روز پیش فهمیدم موقعی که با اینترنت اکسپلورر میرم سایت سایتم باز نمیشه (یه لحظه خیلی کوتاه عنوان رو نشون میده و بعد قطع میشه و مینویسه Internet Explorer cannot display the webpage ) میخوام بدونم بخ خاطر اینترنت اکسپلورر 9 که دارم هست یا کلا اینترنت اکسپلورر نمیشه بازش کرد . اگه مال همه هست چطوری قالب پیشفرض اینترنت اکسپلورر رو تغییر بدم ؟ البته قالب پیشفرض وردپرس نه ها یه قالب دیگه رو پیشفرض کنم . راستی جستجو هم کردم تو گوگل هم کردم اما چیزی پیدا نکردم اگه تکراری بود بازم ببخشید . ادرس سایتم م اینه : mihanlyrics.com

• mohmon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۷
    ۱۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۴

به نظرم مشکل از قالبته

• mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مهر ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۶

خوب چه فایلیش ممکنه باعث این شه ؟ قبلا باز میشد اما این چند وقت باز نمیشه من هفته گذشته تست کردم باز شد . اماالان باز نمیشه . پلاگین هایی رو هم که نصب کردم تو این هفته غیر فعال کردم اما درست نشد . دست کاری هم نداشتم تو قالب :-?? چیکار کنم حالا ؟ خیلی از ایرانی ها از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنن

• محسن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۲

من الان تست کردم مشکلی ندیدم! cache اینترنت اکسپلورر خودت را حذف کن

• mihanlyrics

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۳

مرسی محسن جان ول من هر کاری کردم حتی کچ هم پاک کردم نشد . چند جا یگه هم تست میکنم احتمالا مشکل باید از سیستمم باشه

درباره‌ی این موضوع