انجمن

انتخاب مشخصات یک هاست مناسب  (۴ نوشته)

• himech

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۳ مهر ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۱

با سلام خدمت دوستان خوب
    انجمن را کاملا مطالعه کردم و چون این قسمت رو نوشته بودید قبل از راه اندازی من هم هنوز که راه اندازی نکردم پس سوالم اینجا شامل میشه دیگه اگر شامل نمیشه عذرخواهم

من یک مدت با وردپرس دات کام کار میکردم که خدابیارمزه یکسال زحمات ما رو قشنگ قدردانی کردند و اون اتفاق که باید نمیافتاد افتاد. وردپرس دات کام یکسری آپشن ها برای خرید دامین داشت و اتصال به دامین داشت که خب من نه کارت خارجی داشتم که بخرم و نه حوصلشو. این شد که دوباره برای ایجاد یک سایت تخصصی مجبور به استفاده از همون وبلاگ های دوست داشتنی وطنی کردیم مثل میهن بلاگ عزیز!! سرتون رو درد نیارم. من یک دامین خریدم اما متاسفانه چون توی کد نویسی ها بعد از هزاران مشکل نبود یک هاست یا فضا خیلی احساس میشد دیگه حوصلم سر رفت و گفتم ای بابا مگه کسی که با ورد پرس کار کرده میتونه اینا هم کار کنه؟؟؟!!!!

این شد که گفتم بذار بریم پیش بچه های وردپرس و ازشون راهنمایی بگیریم.

این شد که گفتم از شما راهنمایی بگیرم و در انتخاب بهترین گزینه نظرات و تجربیاتتون رو برای من بگید

اول از اینکه آیا ارزش داره از وردپرس دات کام آپشن بگیرم که اونم زیر 20 چوب آب میخوره و دامینم رو روش ست کنم؟

یا اگر این کار دردسر های خودشو داره یک هاست بگیرم و نصب کنم؟

اما برای خرید یک هاست:(که خودم بیشتر به این معتقدم لااقل فضاش و همه چیزش دست خودته!!!)
    میخواستم ببینم توی سرویس های موجود چند مگ برای نصب ورد پرس و دیگه کارای دیگش لازمه؟
    (کار من درج مطلب در یک پوسته ساده است بدون تبلیغات و تقریبا ساده ساده و اکثرا متنه حالا با چند تا تصویر که اونا رو جای دیگه میذارم که پهنای باند رو مصرف نکنه!!!)
    این هاستی که میگیرم با توجه به کاری که ازش میخوام بگیرم چقدر پهنای باند داشته باشه بهتره؟
    سرور لینوکس فرقش با ویندوز چیه؟
    آخه من هر چی گشتم چیزی در مورد انتخاب هاست پیدا نکردم(در صورتی که اولین گام داشتن وردپرس انتخاب یک هاسته، خب من چجوری باید بدونم این هاست ها چی هستند و ورد پرس روشون خوب جواب میده یا نه؟؟!!)

تا الان دو پلان پیدا کردم که براتون مینویسم لطفا برام بگیرد مزایا و معایبشون رو:
    1) 200 مگابایت،پهنای باند 6 گیگ، با یک دامنه رایگان آی آر 18 تومان
    2) 250 مگابایت ، پهنای بایند 15 گیگ 20 تومان
    پنل هر دوتا سی پنل هست و دیگه مای اسکیول و پی اچ پی هم ردیفه...
    والا من دقیقا نمیدونم وردپرس که نصب میشه چقدر حجم اشغال میکنه و آیا این 250 کمه؟
    15 گیگ که فکر میکنم خوب باشه من هم که دامنه قبلا دارم نیازی به اولی ندارم.
    در ضمن اگر دوستان هاست مطمئنی رو میشناسن و میخوان اینجا تبلیغ نشه لطف کنن برام پیغام خصوص بذارن یا به Mohsen.ciw@gmail.com میل کنن ممنون میشم( در همین قیمت معرفی کنن که پشتیبانیشم خوب باشه )

خدایی من خیلی وقت کم دارم و زیاد نمیتونم برای پیدا کردن یک هاست خوب وقت بذارم و نمیخوام هم از انتخابم پشیمون بشم واسه همین دیگه گفتم پیش بچه های ورد پرس فارسی بیام و مطرح کنم
    با تشکر از همه شما دوستان خوبم
    ---------
    همین الان متوجه شدم یک سایت دیگه هم هست که 500 مگ رو به 20 تومن میده و محدودیت پهنای باند هم نداره
    حیف که نمیتونم اسمشو ذکر کنم اما یکی از هاست های معروف در این زمینه به شمار میره
    دوستان خواهشمندم خیال منو راحت کنید برم بخرم خلاصش کنم و بیام به شما بپیوندم دیگه!!!!

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۲۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۷

سلام
    بمیرم برات دلت پر درد بود :d اینقدر نوشتی عجب حوصله ای داریا!!!

برای وردپرس یک هاست 100 مگ هم کفاف میکنه.اما بستگی داره کجا بخری.
    مهمترین چیز تو هاست :اپ تایمش هست.بعد از اپ تایم باید مثل ادم تورو پشتیبانی کنن.اگه سایتت اونقدر ها هم بازدیدد نداره پهنای باند 3 گیگ هم کفاف میکنه.در ضمن اونجایی که داری میخری باید شرکت باشه نه فردی (که تشخیص این دو سخته)
    هر ارزونی بی دلیل نیست.هر گرونی هم بی حکمت نیست
    از مایا هاست هم هاست نگیر.!!!

الان میخوام یک هاستینگ خوب بهت معرفی کنم اما میترسم که اخطار بگیرم!!! برا همین بهت معرفی نمیکنم.در ضمن با ایدیم در تماس باش تا اگه دوست داشتی هم نصب کردن رو یاد بدم هم هاستینگ خوب بهت معرفی کنم.البته تصویه اکیدی میکنم که از هاستینگ خوب هاست بگیری.هر جا هم بگیری پولو تو جیب من نمیره برا خودت میگم!!!

id yahoo : namotanha
    Gtalk : namo352

• Segments

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۲۵ مهر ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۷

سلام...
    اول اینکه، فرقی نمی کنه لینوکس یا ویندوز باشه؟
    و بعد اینکه ، پلاگینی داره که من سایت رو تبدیل به نمایشگاه عکس کنم؟
    یعنی بتونم عکس های مختلف با کیفیتهای مختلف رو به نمایش بگذارم بصورت غیر دستی؟

• crat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳

من از نت افراز استفاده می کنم و راضی هستم
    می تونید با کد تخفیف خرید کنید.
    https://netafraz.info/

درباره‌ی این موضوع