انجمن

۱ مشکل جدید بعد از نوشتن مطلب  (۵ نوشته)

• okey

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۲:۲۷

با سلام خدمت همه دوستان و خصوصا آقا نوید عزیز که ارادت ویژه دارم خدمتشون

عرض به حضورتون که جدیدا وقتی مطلب می نویسم با این نوشته ها در ابتدای مطلب مواجه میشم و نمی دونم که چرا اینجوری میشه

فقط اینکه باید بعد از نوشتن و فرستادن دوباره برم و اون مطلب رو ویرایش کنم و این خطوط رو از ابتدای اون بردارم تا درست بشه

<!– /* Font Definitions */ @font-face {font-family:”Cambria Math”; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1107304683 0 0 159 0;} @font-face {font-family:Tahoma; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-520082689 -1073717157 41 0 66047 0;} @font-face {font-family:”Traditional Arabic”; panose-1:2 1 0 0 0 0 0 0 0 0; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:auto; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:8195 -2147483648 8 0 65 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:”"; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; mso-pagination:widow-orphan; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:”Times New Roman”,”serif”; mso-fareast-font-family:”Times New Roman”; mso-bidi-font-family:”Traditional Arabic”;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-family:”Traditional Arabic”;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 72.0pt 72.0pt 72.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} –>

موضوع اینه که قبلا نبوده و الان داره ما رو اذیت می کنه

البته برای اینکه دوستان توی حدسیات کلی جلو بیفتن و بتونن کمک کنند باید عرض کنم که وقتی مطلب رو داخل باکس نوشتن می نویسم هیچ مشکلی نیست و این خطوط هم نمیاد، فقط زمانی که از داخل ورد کپی می کنم اینجوری میشه

یعنی من مطالبی رو که در ورد دارم و قبلا اونجا نوشتم باز می کنم و کپی می کنم و البته موقعی که در حال نوشتن مطلب و تنظیمات اون هستم این خطوط نیست و وقتی می فرستم و دوباره برای ویرایش به اون مطلب سر می زنم این خطوط اونجا هست

منتظر می مونم
    با تشکر

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۴:۳۲

به احتمال قوی شما نوشته هایتان را مستقیم از ورد آفیس کپی و پیست می کنید .
    خواهشا اول نوشته هایتان را کپی کرده و بعد در نوت پد ویندوز آن را پیست نمایید و مجددا در وبلاگتان کپی پیست کنید .
    این طوری دیگر نوشته ی بالا هم نمی آید
    موفق باشید

• okey

آفلاین
    عضو
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۲

با سلام خدمت دوست عزیز آقای آزاد

خب این راهی که فرمودید مشکل ما رو حل کرد و دیگه اون متن بالا نمیاد
    ولی به این میگن صورت مساله رو پاک کردن، چون من قبلا با این موضوع مشکلی نداشتم و سالهاست که با سیستم های وبلاگ و سایت کار می کنم و مطالبم رو داخل ورد تایپ می کنم و سپس کپی پیست می کنم

و تازه با همین ورد پرس هم تا به حال مشکلی نداشتم و نمی دونم چطور الان چند وقته که این جوری شده

می خوام مشکل به طور کامل حل بشه و مثل سابق بشه

از راهنماییتون ممنونم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۲ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۴:۰۳

از گزینه‌ی paste from word استفاده کنین. یا از توی ورد به قسمت html ویرایشگر کپی کنین (نه قسمت دیداری).

• okey

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۲:۵۸

با سلام
    گناهکار عزیز مشکل حل شد و همونی که شما فرمودید درست بود از گزینه‌ paste from word استفاده کردم و مشکل بر طرف شد.

باز هم ممنونم از همه دوستان خوبی که به بقیه بچه ها در رفع مشکلاتشون کمک می کنند

یا علی مدد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.