انجمن

اولین تجربه در استفاده از پوسته  (۵ نوشته)

• arashmanteghi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۵ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۳

سلام دوستان. من تا به حال داشتم وردپرس رو یاد میگرفتم و حالا قصد دارم یه وبلاگ روی لوکال هاست راه اندازی کنم و اگر همه چیز خوب بود ایشالا آنلاین کنمش. هنوز خودم توانایی طراحی پوسته ندارم. از این رو قصد دارم از همین سایت دانلود کنم. اگر پوسته ای که انتخاب میکنم دست بر قضا طراحی شده در دو سال پیش باشه، آیا ابزارک ها و امکانات وردپرس 3.3 رو پشتیبانی میکنه؟ لطفاً بنده رو در این مورد راهنمایی کنید و اگر پوسته ساده و شیک سراغ دارید خوشحال میشم پیشنهاد کنید.
    یک سوال دیگه هم داشتم،بعضی بلاگ ها در انتهای هر پست آیکون هایی دارند که میشه در شبکه های اجتماعی اون مطلب رو به اشتراگ گذاشت یا پلاس وان کردش در گوگل. این ها در طراحیه خود پوسته هست یا ابزارک هایی هستند که باید دانلود و نصب کنیم؟

• omid0098

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۵۳
    ۶ دی ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۷

سلام دوست عزیز
    اون دکمه های اشتراک گذاری هم با استفاده از افزونه و هم با کد میشه گذاشت.
    و همچنین پوسته چه همین حالا ساخته شده باشه چه ده سال پیش ؛ فک نکنم با ورژن جدید وردپرس مشکلی داشته باشه.
    قالب شیک و ساده زیاده ؛ برا چه سایتی میخواین?
    قالب ونوس هم زیبا و جالبه و در 3 رنگه .

• arashmanteghi

آفلاین
    عضو
    ۶ دی ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۹

برای بلاگ شخصی میخوام و حتی اگه از دست خودم بر بیاد ویرایش میکنمش. من بر php و html و css تسلط دارم و از این رو شاید بتونم تغیرات لازمه رو خودم بدم. ولی تجربه این کار رو توی وردپرس ندارم.واسه همین روی آوردم به cheatsheet های اون.
    من الان یه پوسته پیدا کردم که در سال 2007 ساخته شده. با استناد به گفته های شما پس این پوسته با افزونه های جدید هم میتونه کار کنه؟
    در مورد اون مسئله اشتراک مطالب در سایت های اجتماعی چنانچه به مشکلی برخوردم و نتونستم میتونم یه پست جداگانه بزارم و طلب کمک کنم؟ اگر بله، بفرمایید بهتره در کدام قسمت از انجمن اون پست رو منتشر کنم.

• arashmanteghi

آفلاین
    عضو
    ۹ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۸

اینجا دیگه کسی به سوال من جواب نداد. از اونجایی که امیدی ندارم کسی هم پیدا شه که جوابی بده وضعیت این تاپیک رو به حل شده عوض میکنم.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۹ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۶

من الان یه پوسته پیدا کردم که در سال 2007 ساخته شده. با استناد به گفته های شما پس این پوسته با افزونه های جدید هم میتونه کار کنه؟

اگر استاندارد کد زده باشه مشکلی پیش نمیاد.

در مورد اون مسئله اشتراک مطالب در سایت های اجتماعی چنانچه به مشکلی برخوردم و نتونستم میتونم یه پست جداگانه بزارم و طلب کمک کنم؟ اگر بله، بفرمایید بهتره در کدام قسمت از انجمن اون پست رو منتشر کنم.

بله ، میتونید در بخش چگونه می‌توانم؟ ارسال کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.