انجمن

درخواست ویرایش قالب دانلودها  (۳ نوشته)

• mamad711

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۱

با سلام . من 1 روزه اومدم وردپرس و اصلا با وردپرس آشنا نیستم اگه میشه راهنماییم کنید ... اول از همه این قالبو اگه میشه ی سری تغیرات بدید توش ممنون میشم

لینک قالب : http://www.mediafire.com/?hzmkvlt8z42k690

میتونید از این آدرس قالبو هم ببینید : bo2pic.ir/wp

خب مشکلاتم اینه اول از همه pageview هست که یا 0 هست همش یا 1 نمیدونم چیکارش کنم.دوم صفحات بعد ی هست که 5 4 3 2 1 نوشته برعکس هست و سوم : قست نظراتش هست همه ی مطالب و نوشته 1 نظر نمیدونم چرا. اگه میشه ی سری تغیرات هم بدید مثلا تایتل مطالب لینک دار بشن لینکشون بشه همون لینک مطلبه یعنی تایتل مطالب مثلا اگه پست اول باشه رو تایتل که بزنی بره ادامه مطلبش . ممنون میشم . من زیاد با وردپرس آشنا نیستم و اگه نیاز به نصب افزونه هم باشه شما تغیرات و بدید بگید من کدوم افزونه و نصب کنم .

اخیرا من از نیوک اومدم وردپرس که باید همون اول این کارو میکردم .

• miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۶

سلام داداش با این همه درخواست وقت گیری ک تو داری به نظر من برو بده یه قالب واست طراحی کنن اینجا صرفا جهت رفع اشکاله نه اینکه یه قالبو بدیو دیگران واست طراحی کنن ./ خودت باید شروع کنی بعد هر جا مشکل داشتی از بچه ها کمک بگیری فکر نکنم کسی واست همچین کاری بکنه در هر صورت موفق باشی./

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • PC4IR

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۷ دی ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۳

برای لینک دار شدن عنوان مطلبت تو INDEX این کد رو بعد از
    <div class="post-title">
    بزار.

<h1><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title=" <?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h1>
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Morteza

درباره‌ی این موضوع