انجمن

قراردادن کد تبلیغات  (۱۶ نوشته)

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۰:۲۷

با سلام و خسته نباشید :(( :(( :(( :(( :(( *-:)
    بابا کمک کنید من از اکسین ادز تبلیغات می گیرم و اون هم به من کدی می ده که باید تو سایت قرار بدم من دو افزونه
    adsense-manager و wpads را نصیب کردم ولی نمی دونم یعدش چکار کنم لطفا کمکم کنید ایا باید کد را مستقیم بزارم تو قالب یا اول بزارم تو این افزونه ها بعد کدی که افزونه به ما می ده را تو قالب بزارم اگر باید کد افزونه را تو کد قالب قرار دهم لطفا راهنمایی کنید کجای کد بزارم در ضمن اگر افزونه ای است که بدون اینکه کدی در قالب بزاریم خودش تبلیغ را می زاره معرفی کنید اگه که تنها را چاره استفاده از همین دو افزونه است لطفا راهنایی کامل کامل کامل اسقفاده از ان را قدم به قدم به قدم به قدم بگویید چون من یه تازه کار هستم در ضمن من برای ویرایش کدها از Adobe Dreamweaver CS3 استفاده می کنم لطفا هر چه زود تر کمکم کنید ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(

• abcp30

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۱

کسی نیست جواب بده می دونم درباره ی تبلیغات مطالب زبادی هست اما من تازه کارم بابا کمکم کنید سوال سختی که نپرسیدم

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۷

صبر داشته باشین حتما جوابتون داده میشه !

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۵۷

دوست عزیز خب شما چی کار به افزونه دارید؟
    همون کدی که اکسین ادز بهتون می ده بزارید هر جای قالب که می خواید!

• abcp30

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۶:۲۵

کجای قالب بزارم این منو گیج کرده اخه من می خوام یکی بالای اخرین پستم باشه یعنی بالای پستهام یکی تو سایدبار 1 و یکی تو ساید بار 2 و یکی پایین اولین پست در ضمن برای مثال اگه یکی بالای اخرین پستم گزاشتم نمی خوام فقط تو صفحه اول ضاهر بشه توهمه صفحه ها می خوام ظاهر بشه و همین طور تو سایدبار 1 و تو ساید بار 2 و پایین اولین پست لطفا و خواهشا و پلیزا به صورت بگید کد را کجا بگزارم

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۸:۱۲

ممنون می شم آدرس سایت رو بدید من ببینم تا بهتر بفهمم! @},-

• abcp30

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۹

بد توضیح دادم خیلی خیلی ببخشد :O :O :O :O :O :O :O :O :O
    من نصف مشکلم حل شد و نصفش مونده حالا فهمیدم برای قرار دادن در ساید بار ۱و۲ باید چکار کنم اما نصف دومش مونده که برای گزاشتن بالای پست و پایین پست باید چکار کنم یعنی بین دوساید بار می خوام تبلیغ بزارم لطفا کمکم کنید و اگر باید کد صفحه ای را دست کاری کنم لطفا به صورت مفصل توضیح دهید
    سایت من abcp30.ir هستش خوشحال می شم نظرتون درباره ی اون بدونم

• abcp30

آفلاین
    عضو
    ۱۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۱۳

باز هم واضح توضیح ندادم یا شما وقت نکردین جواب بدین

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۳

در محتویات فایل index.php به جای <!--Put Your Code Here--> کد های تبلیغاتتون رو قرار بدید ، و اینکه اینجا کسی بدهکار شما نیست... اگر کسی بلد باشه جواب میده کسی هم بلد نبود جواب نمیده...

<?php get_header(); ?>

<div id="content">

<?php if (have_posts()) : ?>

<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="post" id="post-<?php the_ID(); ?>">
          <div class="date"><span><?php the_time('M') ?></span> <?php the_time('d') ?></div>
          <div class="title">
              <h2><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php _e('Permanent Link to','i3theme'); ?> <?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
              <div class="postdata"><span class="category"><?php the_category(', ') ?></span> <span class="comments"><?php comments_popup_link(__('No Comments »','i3theme'), __('1 Comment »','i3theme'), __('% Comments »','i3theme'),'',__('Comments Off','i3theme')); ?></span></div>
          </div>

<!--Put Your Code Here-->

<div class="entry">
                <?php the_content(__('Continue reading &raquo;','i3theme')); ?>

<!--Put Your Code Here-->

<p class="submeta"><?php _e('written by','i3theme');?> <strong><?php the_author(); ?></strong>
          <?php
            if(function_exists("the_tags"))
              the_tags('\\\\ tags: ', ', ', '');
          ?>

</div><!--/entry -->

</div><!--/post -->

<?php endwhile; ?>

<div class="page-nav"> <span class="previous-entries"><?php next_posts_link(__('Previous Entries','i3theme')) ?></span> <span class="next-entries"><?php previous_posts_link(__('Next Entries','i3theme')) ?></span></div><!-- /page nav -->

<?php else : ?>

<h2><?php _e('Not Found','i3theme');?></h2>
        <?php _e('Sorry, but you are looking for something that isn\'t here.','i3theme');?>

<?php endif; ?>

</div><!--/content -->

<div id="footer">
            <span class="mangoorange">
             <a href="http://www.i3theme.com">i3Theme 1.6</a> is designed by <a href="http://www.ndesign-studio.com">N.Design Studio</a>, customized by <a href="http://www.mangoorange.com/">MangoOrange&trade;</a>,localized by <a href="http://sarigalin.ir">Sari Galin</a>, <br/> sponsored by <a href="http://www.web-hosting-top.com/">Web Hosting Reviews &amp; Free Coupons</a> and <a href="http://www.b4udecide.com/">Web Hosting</a>.
             </span>
        </div>

</div><!--/left-col -->

<?php
    $current_page = $post->ID; // Hack to prevent the no sidebar error
    include_once("sidebar-right.php");
    //get_sidebar();
    ?>

<?php get_footer(); ?>
  • abcp30

آفلاین
    عضو
    ۱۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۳

شرمنده اگه بد صحبت کردم (بد نوشتم) ببخشید :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( @},- @},- @},- @},- @},- @},- @},- @},- @},-
    اما این کدی که این جا قرار دادین مال چی هست :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    ۱۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۴۹

دوست عزیز این طور که نمی شه ~X(

شما هر دقیقه یه قالب عوض می کنید! من الان هر بار سایت شما رو می بینم قالبش عوض شده.

به نظرم اول قالبتون رو انتخاب کنید بعد بیاید سؤال کنید تا ما از روی کد های قالب بهتون جواب بدیم...

موفق باشید @},-

• abcp30

آفلاین
    عضو
    ۱۹ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۴۹

شرمنده اخه اون قالب با ie و بعضی از فایر فاکسها مشکل داشت شما این قالب را درنظر بگیرید و بگویید از کجا به این نتایج می رسید که اگر خدایی نکرده قالب عوض کردم بدونم چکار کنم و یه بار دیگه مزاحم نشم تشکر

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۰ مرداد ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۳

8-| همین پوسته ی df_new که روی سایتتون هست...نگاه کنید به محتویات فایل index.php و کل محتویاتشو با اینی که من قرار میدم عوض کن...:

<?php
    get_header();
    ?>

<div class="wrap">
    <div class="left">
      <?php get_sidebar(); ?>
      <div class="pageborhack">
        <?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
        <div class="post" id="post-<?php the_ID(); ?>">
          <div class="posttop">
            <div class="date">
              <?php the_time(__('M','dfnby'), '', ''); ?>
              <div>
                <?php the_time(__('d','dfnby'), '', ''); ?>
              </div>
            </div>
            <h1 class="posttitle"><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark">
              <?php the_title(); ?>
              </a></h1>

<div class="clear" style="margin-bottom:15px;"></div>
            <div class="storycontent">

<!--Code Here-->

<?php the_content(__('more...','dfnby')); ?>

<?php if(is_single()){ ?>

<!--Code Here-->

<?php } ?>
            </div>

<div class="entry-meta">
              <?php printf(__('This entry was written by %1$s and posted on <abbr class="published" title="%2$sT%3$s">%4$s at %5$s</abbr> and filed under %6$s. Bookmark the <a href="%7$s" title="Permalink to %8$s" rel="bookmark">permalink</a>. Follow any comments here with the <a href="%9$s" title="Comments RSS to %8$s" rel="alternate" type="application/rss+xml">RSS feed for this post</a>.','dfnby', 'sandbox'),
                '<span class="author vcard"><a class="url fn n" href="'.get_author_link(false, $authordata->ID, $authordata->user_nicename).'" title="' . sprintf(__('View all posts by %s','dfnby', 'sandbox'), $authordata->display_name) . '">'.get_the_author().'</a></span>',
                get_the_time('Y-m-d'),
                get_the_time('H:i:sO'),
                the_date('', '', '', false),
                get_the_time(),
                get_the_category_list(', '),
                get_permalink(),
                wp_specialchars(get_the_title(), 'double'),
                comments_rss() ) ?>

<?php if (('open' == $post-> comment_status) && ('open' == $post->ping_status)) : // Comments and trackbacks open ?>
              <?php printf(__('<a class="comment-link" href="#postcomment" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.','dfnby', 'sandbox'), get_trackback_url()) ?>
    <?php elseif (!('open' == $post-> comment_status) && ('open' == $post->ping_status)) : // Only trackbacks open ?>
              <?php printf(__('Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.','dfnby', 'sandbox'), get_trackback_url()) ?>
    <?php elseif (('open' == $post-> comment_status) && !('open' == $post->ping_status)) : // Only comments open ?>
              <?php printf(__('Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#postcomment" title="Post a comment">post a comment</a>.','dfnby')) ?>
    <?php elseif (!('open' == $post-> comment_status) && !('open' == $post->ping_status)) : // Comments and trackbacks closed ?>
              <?php _e('Both comments and trackbacks are currently closed.','dfnby') ?>
    <?php endif; ?>
    <?php edit_post_link(__('Edit','dfnby'), "\n\t\t\t\t\t<span class=\"edit-link\">", "</span>"); ?>

</div>

<div class="feedback">
              <?php wp_link_pages(); ?>
              <?php comments_popup_link(__('( 0 ) Comments','dfnby'), __('( 1 ) Comment','dfnby'), __('( % ) Comments','dfnby')); ?>
            </div>
          </div>
          <?php comments_template(); // Get wp-comments.php template ?>
    </div><br /><br /><br /><br />
          <?php endwhile; else: ?>
          <p class="sorrydialog">
            <?php _e('Sorry, no posts matched your criteria.','dfnby'); ?>
          </p>
          <?php endif; ?>
          <div class="navigation">
            <?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?>
          </div>
          <!--<?php posts_nav_link('&nbsp;&nbsp;', __('&laquo; Previous Page','dfnby'), __('Next Page &raquo;','dfnby')); ?>-->

</div>
    </div>
    <?php get_footer(); ?>

حالا اگه دقت کنی دو جا هست که نوشته <!--Code Here--> ، درسته؟
    این دوتا قسمت رو با کد های خودت عوض کن...
    (بالا و پایین یه پست هم تبلیغ میزارین؟ حداقل فقط پاییت پست بزارین...همین کارا رو میکنین که مردم میان از ad-blocker استفاده میکنن...)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    کانون شیمی گرگان
  • abcp30

آفلاین
    عضو
    ۲۰ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۵

دستت درد نکنه حل شد بابا تو دیگه کی هستی
    دستت درد نکنه

• رضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۳ آذر ۱۳۸۸ - ۱۹:۲۷

ببخشید میدونم این مطلب برای خیلی وقت پیشه
    ولی برای قالب پی سی دانلود کجا باید کدمو قرار بدم
    آدرس سایتم:
    http://parstafrih.com

• کانون شیمی گرگان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۰۱:۵۵

اگر بخواهم دو تا بنر تبلیعاتی به صورت افقی کنا رهم قرار بگیرند چه تغییری د رکد اسکریپت آن بدهم ؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها