انجمن

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳۰ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۹

سلام
    اول بگم
    مخصوصا این تاپیک رو در وضعیت ( پرسش نیست ) نگذاشتم تا تونسته باشم دومین سوالم رو توی این انجمن پرسیده باشم !!!
    و اما سوال ؟!
    مثلا به این عنوان توجه کنید :
    مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.
    چند تا مدیر داریم توی این انجمن که حالا در این سال یعنی در انتهای این سال دارن توی انجمن فعالیت می کنن ؟
    که حالا این انتظار رو نباید ازشون داشته باشیم که چی ، که پاسخ سوال رو بدن یا ندن ؟!!
    خب لطف می کنن پاسخ میدن البته در حد فوق لیسانس شاید بعضی جوابهاشون باشه !!!
    که در انتها می رسیم به این که خوده کاربر ماهیگیر شده و و ماهیش رو از اب گرفته !!!
    یا ماهیگیری دیگه اومده ماهی رو دو دستی بهش تقدیم کرده !!!
    نظم ، حرف اول رو میزنه ، درست اما چندتا مُنظِم باید باشه تا این همه دانش آموز رو تنبیه و ارشاد کنه ؟
    چرا تقسیم مسئولیت عادلانه نمیشه تا این عبارت ( هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند ) به عبارتی دیگه در سِمت های دیگه و نقشهای دیگه عوض بشه،که در جایی دیگه از این انجمن باز گفته نشه:

( همینی که هست، از این بهتر نشده، نمی‌شه و حالا حالاها نخواهد شد ) ؟!!!!

چرا کاربر فعال داریم ؟
    من خودم نمی دونم در طول این دو ماه که در این انجمن عضو شدم بنا به چه روالی عنوان کاربریم در کمتر از یک ماه به کاربر فعال تبدیل شد ؟ نه اونقدر حرفه ایی بودم که پستهای اموزشیم بالا باشه و نه جوابهام ، جوابهای تکمیل کننده و یا تمام کننده سوال کاربران بوده !!!!
    من نوعی قبلا هم گفتم احساس مسئولیت می کنم به کاربرای وردپرسی و تا اونجایی که عقلم و شعورم یاری کنه کمک می کنم ، اما الله وکیلی از من نوعی حقیر ، حرفه ایی تر و کار بلد تر هم توی دنیای وردپرس فارسی و این انجمن هست که بتونه کمک کنه ولی ...
    ولی نمیاد کمک کنه چرا چون می بینه تقسیم مسئولیت نشده قدرت دسته کسای دیگه هست و هر کسی به نوعی توی این انجمن داره تلاش می کنه تا به جوابش برسه و جواب دیگرون رو بده
    و این تک بعدی بودن تا جایی میرسه که خیلی ها این انجمن رو رها می کنن میرن !!!
    حالا سوال اصلی من این هست :
    چرا تقسیم مسئولیت نشده طبق در خواست قبلی کاربران تا کارها روال بهتری پیدا کنه ؟
    لطفا اگه مایل هستین جواب بدین بصورت منطقی و قابل فهم بگین تا من هم با این عقل کوچیکم بفهمم !!!
    با تشکر مرتضی راکی
    برخی قوانین رعایت شده در این تاپیک :
    *این تاپیک بر چسب نیاز نداشت - جستجوی زیادی در بر داشت - تشکر کردنی نیاز نداره - سعی شده از جملات تکراری خود داری بشه - برای دریافت پاسخ مناسب هم تا دلتون بخواد صبر پیشه می کنم - تمام فارسی نوشته شده - اگر هم خودم رو مثال زدم نمی خواستم تبلیغ باشه و مغایر قانون منع تبلیغات دراین انجمن باشه - به دیگران غائب نیز به طور کامل احترام گذاشته شده *

• شروع وبلاگ نویسی با blogshen.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۳
    ۳۰ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۸

بله درسته.
    اسمشون رو گذاشتن مدیر ولی خبری از مدیریت و پاسخگویی نیس.
    حد اقل تقسیم وظایف کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NESTED - امین - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - mitra--javid
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۱

منظوره من صد در صد این گفته شما نبود چون پاسخگویی از جانب بعضی ها هست

blogshen گفت:

امین - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - mohsenvj - RayanDownload

آفلاین
    عضو
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۵

من فقط پاسخگویی 2تا ناظم رو دیدم. که اونم خیلی کم پاسخگو هستند.

امین - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - mohsenvj
  • امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳۹
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۰

اقا مرتضی و آقا مصطفی واقعا دارن برای انجمن زحمت میکشن ...
    تو همون چند ساعت که میان تو انجمن سعی میکنین به تاپیک هایی که پاسخ داده نشده و یا داده شده به جایی نرسیده پاسخ بدن ... ولی خوب بعضی ها قدر نمیدونن ...

omid0098 - محسن غیاثی - مرتضی نظری - Morteza - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - mohsenvj - ahmad-s - RayanDownload - Mojtaba in96 - mitra--javid

آفلاین
    عضو
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۲

خوب دوست عزیز همه میان که پاسخ بدن.
    یکیش خود شما.
    ولی اونا مسول هستند و باید بیشتر پاسخ بدن.

امین - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - mohsenvj - mitra--javid
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۴

امیدوارم آقای گناهکار به این تاپیک نگاهی بیندازند
    چون یکی از غیر فعالترین انجمنهایی است که دارم درش فعالیت میکنم.
    البته ساختارش این طوری تعریف شده. ولی خب باید شکسته بشه!

یکی از مشکلاتی که من با دنیای وردپرس مواجه شدم هنگام ورود: کوچک بینی و ساده بودن وردپرس بود
    به هر کی میگفتم میخوام یه سیستمی رو با وردپرس بیارم بالا. افراد نا آشنا میگفتن CMS که همه چیزش آمادست (کمی آشنا!). افراد حرفه‌ای هم میگفتن ارزش نداره!
    یعنی وردپرس این قدر کوچیکه! چرا هکهایی که برای وردپرس نوشته میشه. در اینترنت پخش شده؟ چرا همش نباید در انجمن به عنوان هک یا ترفند وردپرس باشه؟
    من اکثر فایلهای وردپرس رو دیدم. جا واسه تغییر و این جور هکها زیاد داره با توجه به ساختار متغییرش

اما انجمن‌ساز
    من دو سال پیش قصد داشتم انجمنی ایجاد کنم. به همین خاطر BBpress را به خاطر ساختار و نزدیک بودن آن به وردپرس انتخاب کردم. بعد از ساخت قالب و فارسی سازی چند تا افزونه. سر مسائلی لغو شد. بعدها سر همین سادگی BBpress و امکانات نداشتن آن کلا کنار گذاشتمش
    چرا باید از انجمن‌سازی استفاده بشه که امکانات کمی داره. یا بروز رسانی کند. یا در حال حاظر چیزی نداره
    در انجمن‌ساز‌ها میشود برای هر بخش کاربری در نظر گرفت. برای مدیریت و پاسخگویی
    اما اینجا ممکن است به سوالی بعد از 3 هفته پاسخ داده بشه.

اما قوانین

هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.
    فارسی بنویسید و از نوشتن به‌صورت فینگیلیش خودداری کنید. درصورت نداشتن تخته‌کلید فارسی می‌توانید از بهنویس استفاده کنید.
    برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ از فرستادن نوشته‌هایی چون «کسی جواب نمی‌ده؟»٬ «پس پاسخ من چی شد؟» و... خودداری کنید.
    برای تشکر کردن از دکمه‌ی تشکر استفاده کنید.
    از افزودن عبارات و جملات تکراری (مانند نشانی سایت‌تان) به‌عنوان امضا به نوشته‌هایتان خودداری کنید.
    مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.
    به دیگران احترام بگذارید.

1- فعالیت تجاری. چون خودم درش فعالیت دارم فعلا نظری ندارم. تا بشه راه حلی پیدا کرد
    2- -------
    3- چه چیزی باعث میشه فردی چنین پستهایی بده؟ جز نبودن همون مسئول و گسترده نبودن انجمن
    4- -----
    5- واسه BBPress هم افزونه امضا نوشته شده است. این امکانی هست که در انجمنهای دیگر هم هست
    6- امیدوارم با گسترش انجمن در صورت امکان این مسئله حل بشه
    7- ------------

فکر میکنم. زمانش رسیده باشه کمی در مورد انجمنها تجدید نظر بشه. و انجمنهای جدیدی اضافه بشه

NESTED - امین - omid0098 - hadisoft - DePreSso - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mojtaba in96 -
  • امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳۹
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۵

blogshen گفت:
    خوب دوست عزیز همه میان که پاسخ بدن.
    یکیش خود شما.
    ولی اونا مسول هستند و باید بیشتر پاسخ بدن.

طبق گفته خود شما و حتی قوانین " مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند. " همین ...
    خودت داری جواب خودتون را بدید ...

شروع وبلاگ نویسی با blogshen.com - محسن غیاثی - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - mitra--javid

آفلاین
    عضو
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۶

beatkids گفت:

طبق گفته خود شما و حتی قوانین " مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند. " همین ...
    خودت داری جواب خودتون را بدید ...

خوب به دیلل اینکه مدیران سایت پاسخگو نیستن میان تا کمک بکنن.
    اگه شما پاسخ ندید پس کی باید پاسخ کاربران رو بده؟!

حداقل تقسیم وظایف بکنن. سایت رو بروز بکنن....

امین - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۷

بحث من این نبود که چه کسی نمیاد و چه کسی میاد کمک
    مسئله تقسیم کار بود و قوانیی جاری که بخوایم بگیم خودمون سوال می پرسیم و بعد جوابمون رو هم خودمون دادیم
    بازم مسئله مسئول بودن و یا نبودن مدیران نیست
    بیاین کمی باز تر به این قضیه نگاه کنیم

omid0098 - امین - Parsa - hadisoft - DePreSso - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - ahmad-s - mitra--javid
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۶

خب بازم ادامه بدم شاید فرجی شد و کسی از این دیار گذشت و شاید جواب داد و یا تاپیک رو قفل کرد چیزی که بارها و بارها شاهدش بودیم
    کمی رکتر بگم
    انجمن میگن باید نظم داشته باشه ولی اصلا سیستمی برای رسیدگی به نظم نداره اِلا ، اِلا دو ناظم پر کار این انجمن و از بقیه اصلا خبری نیست !!!و این دو ناظم کمک رسان هستند و قفل کننده تاپیک خوب یهم هستن
    شاید این حرفم به نوعی این قانون هفتم ارسال تاپیک رو نقض بکنه و به نوعی توهین تلقی بشه
    اما منظورم این نیست
    توی انجمن wordpress.org مدیر برای هر بخش هست
    خب چه ایراد داره به کاربرای اینجا هم اعتماد بشه و توی کمک رسانی به دیگرون سهیمشون کرد
    تا اونجایی که من دیدم هنوز تصمیم گرینده اصلی انجمن این سایت این تشکیلات ( مصطفی و مرتضی ) نیستن
    چرا چون اگه خبری بود الان یا جوابی داده بودن در جهت بهبود روند کار و یا جلوگیری از ادامه دادن این تاپیک !!!
    صد در صد هم تاپیک رو دیدن !!!
    خب تقصیر رو گردن کسی نندازیم بهتره
    حیف که این انجمن قابلیت ایجاد نظر سنجی نداره و الا یه نظر سنجی در قالب همه پرسی ایجاد می کردیم تا بهتر به این مسئله جواب داده بشه
    کار بلدهای این انجمن الان کجان
    همه در سایتهای خودشون در حال فعالیت هستن
    چرا چون اصلا توی این انجمن بهشون بها داده نشد و و وقتی وارد این انجمن می شدن دقیقا وارد یه محیط خشک و سرد و بی روح میشدن
    چرا چون قواینی و ساختار این انجمن مورد داشت
    شاید ، شاید اون اوایل که انجمن پا گرفته بود این شرایط خوب بود ولی حالا که وردپرس پارسی این همه بسط پیدا کرده چرا شرایط کاریش تغییر نکنه
    چرا بازم باید به همون سیستم قدیمی کار کنیم
    این در جا زدن تا جایی رسید که در بخش افزونه ها پس رفت ایجاد شد در بخش قالب ها هم همینطور
    در انجمن هم که قربونش برم قابل دیدن هست و بقیه قسمتهای وردپرس پارسی هم همینطور
    چند تا توسعه دهنده وردپرس پارسی داریم و بعد چند تاشون توی این انجمن فعالیت می کنن ؟ یه تعداد محدودی هستن که شاید الان به ده یا پانزده نفر هم نرسن !!!
    یکش خوده من با نیمچه سوادی که نسبت به وردپرس دارم تازه دو ، سه ماه پیش حاضر شدم توی این انجمن عوض بشم و اگه کمکی از دستم بر می اومد دریغ نکنم ، با اینکه قبل از عضویتم گفته بودن عضویت در این انجمن فایده ایی نداره و از اینجور حرفها
    خلاصه بخوام بگم می تونم طوماری از این اراجیف رو سره هم کنم و به خورد این تاپیک بدم
    اما تا کی باید ادامه داشته باشه
    چه کسی می خواد جوابگو باشه و کمی هم دیگرون در این امر مشارکت بده هنوز معلوم نیست

omid0098 - امین - Parsa - hadisoft - DePreSso - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - ahmad-s - mitra--javid
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۳

سلام دوستان
    تو این ۳-۴ سالی که به انجمن سر می‌زنم بارها شاهد تاپیک‌هایی مشابه این بودم که صد البته به دلیل ماهیت و قوانین انجمن بی‌نتیجه رها شدن.
    در نهایت این مشکل با راه اندازی انجمنی غیررسمی حل میشه که تا بحال کسی پیش‌قدم نشده این کارو انجام بده.

امین - NESTED - Parsa - hadisoft - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۴

راه اندازی انجمن غیر رسمی و رسمی از دیده من نداریم ، انجمن ، انجمن هست
    چه اینجا چه جای دیگه
    من همزمان در چند سایت وب مستری فعالیت می کردم حتی بعد از اینکه انجمن سایت خودم رو هم راه اندازی کردم بازم در انجمنی ثابت فعالیت می کردم تا ارزش کارهامو پایین نیارم
    محسن خان گفتن :

تو این ۳-۴ سالی که به انجمن سر می‌زنم بارها شاهد تاپیک‌هایی مشابه این بودم که صد البته به دلیل ماهیت و قوانین انجمن بی‌نتیجه رها شدن.

چه ماهیتی جز بی توجهی به در خواست کاربران
    چه قوانین نانوشته ایی که از همون روز اول تا الان فقط همین چد خط رو می بینیم
    چه همکاری در پیشبرد بهتر انجمن صورت گرفته که حتی بعد از گذشت این مدت و ایجاد شدن یه همچین تاپیک هایی بازم عین خیالشون هم نیست که اینوره قضیه یه چند نفری دارن ایراد میگیرن
    و از دور شاید نیشخندی هم بزنن !!!
    همه کار ، درس ، زندگی دارن ، درست
    ولی دلیل نمیشه هر بار بنا به دلیل الکی و غیر منطقی بیان موضوع رو نادیده بگیرن
    هنوزم که هنوزه دارن نادیده می گیرینش
    اخرش به چی ختم میشه ؟ به این ختم میشه یا من از انجمن اخراج میشم یا تاپیک قفل میشه یا ... یا بعضیها تکونی به خودشون میدن
    تا از این تک قطبی بودن در بیان و همرنگ بقیه بشن
    بازم میگم اگه مرتضی و مصطفی نامی در این انجمن هستن و فعالیت می کنن و شناخته شده وردپرس پارسی هستن و اگه مسئولا جوابگو باشن اگه نه به یکباره دره این انجمن رو تخته کنیم همه برن پی کارشون
    یه حرف کمی جدی ولی بد بینانه بزنم :
    بی احترامی تلقی بشه یا نشه
    بابا با یه مشت ادم اسکل که طرف نیستیم و نیستید که اینجوری عمل می کنید
    پارسا جالب گفت :

فکر میکنم. زمانش رسیده باشه کمی در مورد انجمنها تجدید نظر بشه

البته شاید جواب این تاپیک هم اینجوری بشه :

اما اینجا ممکن هست به سوالی بعد از 3 هفته پاسخ داده بشه

بازم میگم ببینم چه موقع و توسط چه کسی جلوی حرفهام گرفته میشه

omid0098 - محسن غیاثی - Parsa - امین - hadisoft - Saeed Fard
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۱

بنظرم مدیران برای تغییر سیستم انجمن باید تابع سایت اصلی وردپرس باشن به همین دلیل از انجمن ساز دیگه‌ای استفاده نمی‌کنن.
    مشکلات موجود رو هم خودشون میدونن اما دوستانه میگم خدمتتون قرار نیست ما حرص و قرصشو بخوریم که چرا مثلا یک سال پیش قرار بود تغییرات خاصی تو سیاست کاری انجمن صورت بگیره اما خبری نشد یا اینکه ویترین وردپرس فارسی داره تو مرحله‌ی جمع‌آوری سایت‌های نمونه خاک میخوره!
    به بسته‌ی فارسی ساز قانع باشین و از گوگل کمک بگیرین برای رفع مشکلات.
    امیدوارم نه مدیران نه دوستان معترض بنده رو هوادار گروه دیگه‌ای ندونن.

omid0098 - امین - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - mitra--javid
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۰

سلام
    خیلی از مشکلات رو قبول دارم. چون خودم هم کاربر هستم. اما دوستان چند چیز رو نمیدونن پس بهتره کمی بازشون کنیم.
    حفظ نظم انجمن مهمترین بخش کاری یک انجمن هست. اگر هر کسی بیاد بخاطر اینکه زودتر جواب بگیره چندتاچندتا تاپیک بزنه ، عناوین عجیب انتخاب کنه و تاپیک های تبلیغی و امثالهم بزنه اینجا چطور میشه؟ اگر تاپیک ها قفل نشن و به امان خدا رها بشن چی میشه؟ پس بعضا باید برخوردهایی صورت بگیره. تا جاییکه بشه هم سعی میکنیم نه اخطاری بدیم نه توهینی بشه.
    یک نکته رو هم بگیم که تعلیق کاربر از سمت ناظم ها نیست و ما دسترسی نداریم.
    در مورد نبود فعالیت تجاری/تبلیغاتی تا جاییکه من دیدم در انجمن مادر - وردپرس - هم همچین چیزی نداریم که طرف بیاد بگه برای فلان کار هزینه انجام بشه و از این چیزها.
    این از مورادی که در عهده من بود تا بتونم جوابی بدم.
    --------------
    بعضی از دوستان میان زحمت میکشن ، فیلم آموزشی تهیه میکنن و یا آموزش قرار میدن. کار خیلی قشنگی هست اما طبق فعالیت انجمن وردپرس بهترین گزینه اینهست که این آموزشها رو مرتبط با بخش ، در قسمت مستندات پست بزنن تا اون قسمت هم مثل کدکس وردپرس کامل بشه. خوب اینهم یک مدل همکاری هست. مگه حتما باید زیر عنوان کاربری نوشته بشه همکار تا حس همکاری پیش بیاد.
    دوستان میتونن پروفایل من رو ببینن فکر میکنم 3 تا سوال از اولین روز تا الان رسیده باشم. بغیر اون فقط سعی در همکاری و کمک داشتم. همکاری یعنی همین. یعنی کمک کردن به همدیگه. مگه مدیر باشیم یا کاربر عادی در همکاری کردن و یا کمک کردن ما باید تفاوتی داشته باشیم؟

در پست بعدی یکسری جواب ها رو میدم تا به نتیجه ایی برسیم.

محسن غیاثی - hadisoft - امین - omid0098 - Parsa - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - بهروز ازند - بهرنگ - RayanDownload
  • hadisoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۱
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۲

سلام
    با تشکر از مرتضی جان

مگه حتما باید زیر عنوان کاربری نوشته بشه همکار تا حس همکاری پیش بیاد.
    دوستان میتونن پروفایل من رو ببینن فکر میکنم 3 تا سوال از اولین روز تا الان رسیده باشم. بغیر اون فقط سعی در همکاری و کمک داشتم. همکاری یعنی همین. یعنی کمک کردن به همدیگه. مگه مدیر باشیم یا کاربر عادی در همکاری کردن و یا کمک کردن ما باید تفاوتی داشته باشیم؟

بر خلاف نظر شما
    اگه به کاربران درجه داده بشه کاربرا بیشتر انگییزه پیدا میکنند تا در انجمن فعالیت کنند اما از حق نگذریم بهترین سایت پشتیبانی بین دیگر سیستم هاست این وردپرس فارسی !

محسن غیاثی - امین - Morteza - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۴

خیلی از سوالها در حیطه مسئولیت من نیست و گناهکار عزیز باید پاسخ بدن ولی یکسری رو خودم بعنوان یک کاربر عادی میتونم جواب بدم:

blogshen گفت:
    بله درسته.
    حد اقل تقسیم وظایف کنید

شما مثال بزن تا ببینیم دقیقا کجا کوتاهی شده و بهش رسیدگی میکنیم. در انجمن قرار نیست هرکسی مدیر شده 100% پاسخگوی مطلق مشکلات باشه. شما توی مدرسه مدیر سرکلاس بهتون درس میداد؟؟!! ;)

من فقط پاسخگویی 2تا ناظم رو دیدم. که اونم خیلی کم پاسخگو هستند.

والا من روزی حداقل 3 تا تاپیک رو کامل میکنم. روزی هم حداقل 15 تا پست دارم. میشه بفرمایید پاسخگویی بیشتر از این چطور میشه؟

هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

پارسا جان به نظرم همون قضیه ایی که بالا گفتم دلیل این فانون هست. وردپرس اصلی هم همچین چیزی نداره.

5- واسه BBPress هم افزونه امضا نوشته شده است. این امکانی هست که در انجمنهای دیگر هم هست

نوشته شده و داره. اما در این انجمن نصب نشده.

این در جا زدن تا جایی رسید که در بخش افزونه ها پس رفت ایجاد شد در بخش قالب ها هم همینطور

تا جاییکه میدونم هر دو بخش مدیر مخصوص بخودشون رو دارن اما چرا فعالیتی ندارن منهم اطلاعی ندارم!

امیدوارم نه مدیران نه دوستان معترض بنده رو هوادار گروه دیگه‌ای ندونن.

مگه بازی استقلال و پیروزی هست؟ ;)
    ----------------------------------
    اینهمه حرف زده شد و دوستان حرف دلشون رو زدن اما پیشنهاد راهبردی و کاربردی ایی ارائه نشد.
    تقسیم کار و همکاری. خوب پیشنهاد بدید تا بررسی بشه.
    --------------------------------
    درنهایت ، چیزی که الان هست اینه که وردپرس فارسی هنوز در اولین قدم خودش هست و هر روز هم داره بیشتر کاربر جذب میکنه. من به شخصه و بعنوان یک کاربر وردپرس خیلی خوشحال میشم انجمن و صد البته این سایت و خانواده بزرگ وردپرس فارسی بیشتر از این پیشرفت کنه.

محسن غیاثی - امین - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - بهرنگ - RayanDownload
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۱

hadisoft گفت:
    سلام
    با تشکر از مرتضی جان
    بر خلاف نظر شما
    اگه به کاربران درجه داده بشه کاربرا بیشتر انگییزه پیدا میکنند تا در انجمن فعالیت کنند اما از حق نگذریم بهترین سایت پشتیبانی بین دیگر سیستم هاست این وردپرس فارسی !

البته اینمورد و چندین مورد دیگه که دوستان اشاره کردن در بخش مدیران پیشنهاد داده بودیم و قرار بود اجرایی هم بشه. اما با توجه به چیزی که بالا گفتم تعداد مدیرا کم شد و مسئله هنوز دربسته باقی مونده.
    البته من به شخصه به آقای گاهکار خرده ایی نمیگیرم و مشکلات زندگی روزمره و کاری و شخصی خیلی وقتها اینقدر دست و پاگیر میشه که آدم وقت کم میاره.

hadisoft - محسن غیاثی - امین - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - بهرنگ - RayanDownload
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۳

مگه بازی استقلال و پیروزی هست؟ ;)

;-) نه ولی تا حالا چند مورد پیش اومده دوستان تو چت گیر دادن که از مدیران حمایت میکنی و این حرفا. مال زمانی بود که هنوز جون داشتم به دوستانی که رعایت قوانین رو نمیکردن هی تذکر بدم که آقا بخدا قبلا مطرح شده یا اینکه سوالتون اصلا ربطی به وردپرس نداره.
    اگر بعضی از کاربرانی که به محض برخورد با مشکل تاپیک باز میکنن سری به گوگل میزدن حجم سوالات پایین‌تر بود و اونجوری کیفیت و نتیجه‌ی خیلی از موضوعات بالاتر بود.

hadisoft - Morteza - NESTED - امین - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - RayanDownload
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۱

خدا رو شکر بالاخره جواب رسید ولی بازم شد همون حرف من مرتضی هم هم اون وره قضیه کامل نیست یا هست !!!

حفظ نظم انجمن مهمترین بخش کاری یک انجمن هست.

گفتم مسئله حفظ کردن نظم و انضباط نبوده و الا می بینی که خوده کاربرا به هم دیگه خرده می گیرن ایراد میگیرن که چرا تاپیک تکراری می زنید چرا جستجو نمی کنید و امثالهوم ، قرار به بر قراری نظم باشه همه می تونن نظم رو رعایت کنن
    ---------

یک نکته رو هم بگیم که تعلیق کاربر از سمت ناظم ها نیست و ما دسترسی نداریم.

خب همینه دیگه بالاتر هم گفتم جز سِمت کلیدار و ناظم هیچ سِمت دیگه ایی وجود نداره یا دسترسی متفاوتی موجود نیست
    و همه هم باید از این دو سِمت انتظار داشته باشن خب اگه اینجوره پس کی باید جوابگوی اینجور قوانین انجمن باشه و فکری به حال روند کاری بکنه ؟
    -------

در مورد نبود فعالیت تجاری/تبلیغاتی تا جاییکه من دیدم در انجمن مادر - وردپرس - هم همچین چیزی نداریم که طرف بیاد بگه برای فلان کار هزینه انجام بشه و از این چیزها.

همونطور که این مورد درانجمن مارد وردپرس رعایت شده
    در اون انجمن برای هر بخشی مدیرانی در نظر گرفته شده !!!
    چرا مثل اونجا ، در این انجمن هم رعایت نمیشه ؟!!
    ------------

واسه BBPress هم افزونه امضا نوشته شده است. این امکانی هست که در انجمنهای دیگر هم هست

نوشته شده و داره. اما در این انجمن نصب نشده.

خب چرا توی این انجمن هیچی بروز نشده و همونطور قدیمی مونده ؟ مسئولش یک روز بین این همه مشغله کاری و زندگی وقت کنه بیاد جواب بده !!!

---------------

تا جاییکه میدونم هر دو بخش مدیر مخصوص بخودشون رو دارن اما چرا فعالیتی ندارن منهم اطلاعی ندارم!

بعد میگی چه فرقی بین مدیر و کاربر هست همه داریم با هم همکاری می کنیم
    خب عزیزم دو بخش غیر فعال شدن چون کسی نبوده کمترلش کنه یعنی مدیریتش کنه
    برای همین داره خاک می خوره ، بعد بازم نظرت اینه همینطوری همکاری کنیم ؟
    ------------

اینهمه حرف زده شد و دوستان حرف دلشون رو زدن اما پیشنهاد راهبردی و کاربردی ایی ارائه نشد.
    تقسیم کار و همکاری. خوب پیشنهاد بدید تا بررسی بشه.

خب خوبه میگی این همه حرف زدیم
    بازم حرف میزنم شاید منظورم رو بهتر بفهمین
    یعنی چی : می تونید فرا خوان عمومی بدین برای جذب مدیر !!
    می تونین برای انجمنهای مختلف مدیران ازمایشی در نظر بگیرید و بعد از گإشت مدت معینی بر اساس روند کاری و فعالیتشون مدیر فعالشون کنید
    می تونید برای هر انجمن در صورت نیاز زیر انجمن بسازید تا بخشها راحت تر قالب دسترسی باشه
    و الا آخر ...
    ---------------

البته اینمورد و چندین مورد دیگه که دوستان اشاره کردن در بخش مدیران پیشنهاد داده بودیم و قرار بود اجرایی هم بشه. اما با توجه به چیزی که بالا گفتم تعداد مدیرا کم شد و مسئله هنوز دربسته باقی مونده.

خوبه خودت هم داری می گی ( تعدا مدیران کم شد ) خب چرا حالا نمی خواین تکونی به خودتون بدین !!!!
    --------

محسن غیاثی - Saeed Fard
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۹

همونطور که گفتم اکثر موارد بالا در حیطه دسترسی های من نیست و بالطبع جوابی هم براشون ندارم.
    اما بیشتر از این مورادی که اینجا مطرح شده در بخش مدیران مطرح شده و طرح های خیلی خوبی رو هم برنامه ریزی کردن اما مشغله ها و در راستای اون کمتر سر زدن اقای گاهکار و همچنین عدم همکاری دوستانمون در بخش مدیریت مسئله و بدون جواب باقی گذاشته.

اینمورد رو میتونم بگم:

خوبه خودت هم داری می گی ( تعدا مدیران کم شد ) خب چرا حالا نمی خواین تکونی به خودتون بدین !!!!

جالب اینجاست که هنوز به 10 ماه هم نرسیده که مدیران جدید انتخاب شدن!! یکیش هم خودم بودم. اون دوستان خودشون از کاربران فعال انجمن بودن اما بعد از مدیر شدن کمتر به انجمن سر زدن و هرکس دلیل خودش رو داره.

در مجموع بازهم میگم باید دوستان دیگه رو درک کنیم و اینکه اینجا رو همیجوری نمیشه به دیگری سپرد و وسواس در انتخاب مدیر و ایجاد کاربری کار درستی هست. چون خودمون طبعاتش رو داریم میبینیم.

البته من خودم هم منتظر آقای گناهکار هستم تا جوابهای نهایی رو بدن.

محسن غیاثی - امین - omid0098 - Saeed Fard - بهرنگ - RayanDownload
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۳

مسئله اعتماد اومد سره زبونها
    کم چیزی نیست

همیجوری نمیشه به دیگری سپرد و وسواس در انتخاب مدیر و ایجاد کاربری کار درستی هست

خب کسی هم نگفت همیجوری روی باد هوا کاری کرد
    سنجیده باشد عمل کرد
    من هم مدیر هستم توی سایتهای دیگه ولی به راحتی به کسی سدترسی نمیدم تا ازمونهای خودش رو به خوبی در کنه
    اما مشکل اصلی هنوز پا برجاست
    چون گفتی :

جالب اینجاست که هنوز به 10 ماه هم نرسیده که مدیران جدید انتخاب شدن!! یکیش هم خودم بودم. اون دوستان خودشون از کاربران فعال انجمن بودن اما بعد از مدیر شدن کمتر به انجمن سر زدن و هرکس دلیل خودش رو داره.

ده ماه گذشته و از روی رفاقت و یا هر چیزی دیگه چند نفری مدیر شدن
    اما حالا کجا هستن ؟! این بود بحث اعتماد و و از اینجور حرفها
    هر کس دلیل داره ، خب داشته باشه ، وقتی نمی تونه کاری بکنه رک بهش بگن دیگه نمی شه با این روش پیشرفت
    اگه نخوان اینجوری جواب دوستانشون رو بدن که دارن جلوی رشد این سایت رو میگیرن
    خب پس دیگه من به کل بی خیال این مورد میشم و میرم پی کارم
    حالا شاید بگین این داره حرص این رو میزنه که اگه تقی به توقی خورد و مدیر انتخاب شد nested اولین مدیر باشه که انتخاب باید بشه
    نه خیر اصلا هم اینطور نیست چون نیازی بهش ندارم
    در اخر هم

چون خودمون طبعاتش رو داریم میبینیم

طبعاتش رو به خوبی ببنیدی و لذت ببرید
    ضعف و ضعف و بی اعتمادی در روند کاری و دیگر هیچ

امین - Saeed Fard - mitra--javid
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۸

ده ماه گذشته و از روی رفاقت و یا هر چیزی دیگه چند نفری مدیر شدن
    اما حالا کجا هستن ؟! این بود بحث اعتماد و و از اینجور حرفها
    هر کس دلیل داره ، خب داشته باشه ، وقتی نمی تونه کاری بکنه رک بهش بگن دیگه نمی شه با این روش پیشرفت
    اگه نخوان اینجوری جواب دوستانشون رو بدن که دارن جلوی رشد این سایت رو میگیرن

دوستی در این زمینه بی مورد هست. همونطور که گفتم :
    اون دوستان خودشون از کاربران فعال انجمن بودن و اساس مدیریت طبق چیزی که آقای گناهکار گفته دانش و قدرت مدیریت هست و نه دوستی!

حالا شاید بگین این داره حرص این رو میزنه که اگه تقی به توقی خورد و مدیر انتخاب شد nested اولین مدیر باشه که انتخاب باید بشه
    نه خیر اصلا هم اینطور نیست چون نیازی بهش ندارم

کسی همچین حرفی زده؟؟!!!!

طبعاتش رو به خوبی ببنیدی و لذت ببرید
    ضعف و ضعف و بی اعتمادی در روند کاری و دیگر هیچ

شما متوجه حرف من نشدید. طبعاتش همین چیزهاست که میبینید. ضعف در برخی از بخشها، نبود امکانات ، کمبودها و امثالهم.
    ما تابحال بی اعتمادی نداشتیم و اساس کارهم اعتماد بوده.وگرنه اینهمه کاربر در انجمن برای همدیگه یوزر و پسورد هاستها و وردپرسها رو ارسال میکنن. آیا این به نظر شما بی اعتمادی هست؟
    اگر هم منظور شما بی اعتمادی در مدیریت هست ، این بی اعتمادی نیست بلکه (از نظر من) : وسواس در انتخاب هست.

ما که با کسی سرجنگ نداریم و سعی هم میکنیم با حوصله تا جاییکه میشه بحث دوستانه داشته باشیم.
    نمیدونم چرا آتیش شما اینقدر زیاد هست و هنوز بحثی سرنگرفته خودتون مسئله رو میبندید!

hadisoft - امین - omid0098 - Parsa - Saeed Fard
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۴

من مسئله ایی رو نبستم
    آتیشی هم ندارم که تندباشه
    بعضی وقتها لازمه الکی تند بری
    و الا من کی باشم بخوام امر رو نهی کنم
    ولی الله وکیلی یه نگاه به تاپیکهای قبلی هم انداختیم ولی هیچ خبری دال بر تغییر صورت نگرفت
    خب برای من نوعی که دوست دارم توی این انجمن باشم و اگه چیزی رو بلدم به اشتراک بگذارم
    اینجور روند مدیریتی انجمن کمی برای من نامعقوله
    کمی بالاتر هم گفتی که

اون دوستان خودشون از کاربران فعال انجمن بودن و اساس مدیریت طبق چیزی که آقای گناهکار گفته دانش و قدرت مدیریت هست و نه دوستی

خب به غیر من نوعی هم ، که عنوان کاربریم فعال هست
    کاربران فعال و نمیه فعال دیگه رو محک زدید و دیدین چطور کار می کنن ؟
    چرا باز دوباره بررسی نمی کنن تا اونهایی که باز کار بلد هستن به روی کار بیان و براشون ارزش قائل بشن
    مسئله اعتماد رو هم گفتم بیشتر در مورد این بود که با اینکه کاربران فعال سمت مدیرتی گرفتن برای پیشبرد این انجمن اما هر کدوم بنا به دلائلی رفتن و الا آخر خب ، هر کدوم بنا به هر دلیلی رفتن حالا چرا این اعتماد رو با سنجدین دانش و بقیه معیارها رو مجدد بکار نمیگیرن تا کارها مجدد درست بشه
    و این مجموعه از این خشکی کمی در بیاد و جون تازه بگیره ؟

امین - omid0098 - Saeed Fard
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۲

مشکل این انجمن همون نرم افزارش هست
    دقیقا مشخص نیست که مسئول قسمت پوسته کی هست؟!
    چند وقت پیش کاربریش رو دیدم. (خودش رو مسئول اون قسمت معرفی کرده بود). نفهمیدم چطوری با تعداد پست کم. طوری که کسی نمیشناختش شده بود مسئول!

امین - NESTED - Saeed Fard - hadisoft
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۷

خب بازم جواب رسید ولی هنوز خبری از کلید دار این سایت نیست تا حداقل جلوی بیهوده بالا نگه داشتن این تاپیک توسط من رو بگیره
    داشتم لیست ناظمهای انجمن رو می خوندم
    و خیلی جالب بود که به غیز ار دو نفرشون ، از بقیه هیچ خبری نیست ، شاید هم خبری هست من ندیدیم
    از بعضیهاشون اخرین ارسالشون بر میگرده به یکی دو سال پیش
    بخش پوسته ها رو می بینم ، پوسته های موجود در این بخش حتی یک سوم پوسته های موجود در اینترنت هم نیست
    پلاگینها هم که به هیچ وجه جای بحث نداره چون اصلا بهش توجه نشده چه در اینجا و چه در جایی دیگه
    اگه هم توجهی شده ، اون پلاگین فروشی شده !!!
    مستندات هم داره خاک میخوره ولی از طرفی هک های اموزشی و ترفندهای اموزشی وردپرس در اینترنت فراون شده
    سیاره هم هیچ کمکی از دیده من به این سایت نمی کنه فقط به اون سایتهایی که لینکشون درج میشه کمک می کنه
    من یکی خودم زیاد به سیاره سر نمیزنم
    ولی خیلی ها هستن بهش سر یمزنن اما چه چیز علمی به این انجمن و این سایت اصافه میهش نمی دونم
    از انجمن برای بخش مورنظرمون rss خاصی نداریم
    تنهای چیزی که بعد از لاگین کردن در سایت می بینیم:
    بدون پاسخ‌ها | بدون برچسب‌ها | آخرین موضوعات | حل‌شده‌ها | حل‌نشده‌ها
    که از هرکدوم فقط می تونیم 50 ارسال اخر رو ببنیم و دیگه هیچ
    سیستم جستجو از دیده من تعریفی نیست
    .....

Parsa - Saeed Fard
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۱

با درود

کل موضوع رو مطالعه کردم و اعتراضات دوستان رو وارد می‌دونم. ما توی کارمون ضعف داریم و می‌تونیم بهتر عمل کنیم.

ما توی جمع‌بندی‌های قبلی این فهرست رو برای بهبود انجمن تهیه کرده بودیم:

• انتصاب ناظم‌های جدید
    • جایگزینی جستجوی گوگل به‌جای جستجوگر فعلی انجمن
    • subscribe to topics
    • استانداردسازی RSS
    • نمایش افراد آنلاین
    • امتیاز برای کاربران (reputation)
    • مدال برای کاربران (بیشترین تشکرها)
    • کاربران برگزیده/فعال (هفتگی، ماهیانه و...)
    • صفحه‌بندی viewها (صفحات حل‌شده، حل‌نشده، بدون پاسخ)
    • نمایش وضعیت موضوع در شناسنامه کاربر
    • پیام خصوصی همراه با گزارش جفنگ
    • سازگاری با اینترنت اکسپلورر ۸ و بالاتر
    • نوشتن افزونه‌ی مدیریت کاربر فقط بر یک بخش (بی‌بی‌پرس این امکان رو به‌صورت پیش‌فرض نداره!)
    • openID login

اگر شما هم چیز دیگه‌ای به ذهنتون می‌رسه به این فهرست اضافه کنین.

متاسفانه به دلیل مشکلات کاری و زندگی شخصی، من تا ۱۵ اسفند نمی‌تونم تغییری (مدیریتی یا نرم‌افزاری) توی انجمن ایجاد و یا به این موضوع پاسخ جدیدی اضافه کنم. اگر دوستان تا اون موقع صبر کنن، می‌تونیم با کمک هم وضعیت رو بهتر کنیم.

با احترام
    گناهکار

Morteza - NESTED - Parsa - محسن غیاثی - امین - Saeed Fard - hadisoft - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - ahmad-s - بهرنگ
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۶

ممنون از جوابتون
    تا اون موقع صبر پیشه می کنیم

انتصاب ناظم‌های جدید
    جایگزینی جستجوی گوگل به‌جای جستجوگر فعلی انجمن
    subscribe to topics
    استانداردسازی RSS
    نمایش افراد آنلاین
    امتیاز برای کاربران (reputation)
    مدال برای کاربران (بیشترین تشکرها)
    کاربران برگزیده/فعال (هفتگی، ماهیانه و...)
    صفحه‌بندی viewها (صفحات حل‌شده، حل‌نشده، بدون پاسخ)
    نمایش وضعیت موضوع در شناسنامه کاربر
    پیام خصوصی همراه با گزارش جفنگ
    سازگاری با اینترنت اکسپلورر ۸ و بالاتر
    نوشتن افزونه‌ی مدیریت کاربر فقط بر یک بخش (بی‌بی‌پرس این امکان رو به‌صورت پیش‌فرض نداره!)

موارد بازگو شده خیلی خوب هستند
    انشالله که عملی بشن
    موارد دیگه هم اگر دوستان می دونستن و لازم بود طبعا به دنباله همین تاپیک ارسال و گفته میشن

محسن غیاثی - Parsa - Saeed Fard - hadisoft
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۸

Gonahkar گفت:
    با درود

کل موضوع رو مطالعه کردم و اعتراضات دوستان رو وارد می‌دونم. ما توی کارمون ضعف داریم و می‌تونیم بهتر عمل کنیم.

ما توی جمع‌بندی‌های قبلی این فهرست رو برای بهبود انجمن تهیه کرده بودیم:

• انتصاب ناظم‌های جدید
    • جایگزینی جستجوی گوگل به‌جای جستجوگر فعلی انجمن
    • subscribe to topics
    • استانداردسازی RSS
    • نمایش افراد آنلاین
    • امتیاز برای کاربران (reputation)
    • مدال برای کاربران (بیشترین تشکرها)
    • کاربران برگزیده/فعال (هفتگی، ماهیانه و...)
    • صفحه‌بندی viewها (صفحات حل‌شده، حل‌نشده، بدون پاسخ)
    • نمایش وضعیت موضوع در شناسنامه کاربر
    • پیام خصوصی همراه با گزارش جفنگ
    • سازگاری با اینترنت اکسپلورر ۸ و بالاتر
    • نوشتن افزونه‌ی مدیریت کاربر فقط بر یک بخش (بی‌بی‌پرس این امکان رو به‌صورت پیش‌فرض نداره!)
    • openID login

متاسفانه به دلیل مشکلات کاری و زندگی شخصی، من تا ۱۵ اسفند نمی‌تونم تغییری (مدیریتی یا نرم‌افزاری) توی انجمن ایجاد و یا به این موضوع پاسخ جدیدی اضافه کنم. اگر دوستان تا اون موقع صبر کنن، می‌تونیم با کمک هم وضعیت رو بهتر کنیم.

با احترام
    گناهکار

:)

مسلما جستجوگر گوگل بهترین جستجوگر هست. bbp هم افزونه super-search رو داره (من قبلا فارسیش کردم). در صورت استفاده از گوگل هم بهتره از custom search به خاطر سریع بودن آن استفاده شود
    syntax highlighter: این افزونه در انجمن فعاله ولی کلیدی در ویرایشگر براش تعبیه نشده!
    فعال شدن افزونه مطالب مشابه. عمده پستها تکراری هستند. مطالب مشابه کمک میکنه تا کاربر دیگر تاپیکها را هم به راحتی نگاهی بیندازد
    کاربران برگزیده: ایده خوبی هست. امیدوارم اسپم رو زیاد نکنه
    ویترین؟

محسن غیاثی - امین - NESTED - Morteza - Saeed Fard - hadisoft
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۸

درود و احترام ;
    اولا از مرتضي راكي عزيز بابت ايجاد اين تاپيك تشكر ميكنم كه تمامي حرف‌هاي دل گذشته‌ي ما رو زد ،، هر چند الان استاد گناهكار عزيز پاسخ دادند و بايد منتظر بود و زمان صحبت كردن نيست ،، اما خب ميگم ،،

مرتضي راكي عزيز شما حتما قبلا اين تاپيك‌ها رو ديدي :

http://forum.wp-persian.com/topic/9215/
    http://forum.wp-persian.com/topic/10070
    http://forum.wp-persian.com/topic/15743

و خيلي از تاپيك‌هاي ديگه كه يادم نيست ،، اينها دقيقا همين حرف‌هاي ما و ساير دوستان در 1 سال پيش بود ، و از سوي استاد گناهكار پاسخ داده شد و ما از اون زمان منتظر تغيير هستيم ،،

اما الله وکیلی از من نوعی حقیر ، حرفه ایی تر و کار بلد تر هم توی دنیای وردپرس فارسی و این انجمن هست که بتونه کمک کنه ولی ...
    ولی نمیاد کمک کنه چرا

شما 3 ماه هستش در اين انجمن به خوبي فعاليت ميكنيد و آگاه هستيد ، اين انجمن افراد پيشكسوت زيادي نظيره آقا مصطفي، آقا محسن ، آقا مرتضي (Man4Toman) ، آقا وحيد ، آقا پارسا و آقا اميد ... داره كه تماما از استاد‌هاي بنده هستند و مديونشون هستم ،، توي تاپيك‌هاي قديمي هم گفتم ، حالا يه نگاهي به آرشيو تاپيك‌هاي قديمي بندازيد تا ببينيد چقدر از افراد خوب بودند كه رفتند و نيستند ..

رك بگم ، من كه توي اين انجمن يك كاربر ساده بيشتر نبودم ، ولي تا جايي كه در توانم بود سعي ميكردم مفيد واقع بشم، ولي الان 2 ماه هستش كه فعاليتم به 0 رسيده ،، دليلش هم 90% همين قضيه هستش ، ديگه نام نميبرم ولي خودتون ميتونيد ببينيد عضوهاي فعالي بودند كه ديگه نيستند ،، همگي در وب و اينترنت هستند و در وردپرس فارسي نيستند .. استاد گناهكار عزيز كه ارادت ويژه‌اي به ايشون داريم 1 سال قبل هم به ما قول‌هايي داد ، ولي متاسفانه تغييراتي نديديم و نتيجه‌ش هم همين ميشه كه همه ميرن ..

اينا رو گفتم كه بگم اميدوارم اين دفعه تغييرات ايجاد بشه و گناهكار عزيزم كارهاي خوبي رو گفتن (كه تماما قبلا توسط ما هم گفته شده بود) كه اگه انجام بشه 100% بهتر خواهد شد و مثله هميشه اميد پيشرفت براي وردپرس فارسي رو دارم و اميدوارم كه فروم وردپرس هم به صفاي زمان قديمش برگرده ..
    حتما اگه پيشنهاداتي به نظرم رسيد همين جا ميگم ..

ممنون از همه‌ي دوستان و اساتيدم كه در اين تاپيك شركت كردند ..

مثل هميشه عاشق كاربراي وردپرس هستم و ارادتمند همتون ..

Saeed Fard

موفق باشيد ../.

محسن غیاثی - Morteza - مرتضی نظری - امین - Parsa - NESTED - hadisoft
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۲

سلام
    واقعا خیلی تایپیک جالبی هست...

در مورد پیشنهاد،به نظر من پیشنمایش هم وجود داشته باشه از تایپیک ها(مثل داناترین)یعنی وقتی روی تایپیک میریم چندین کلمه از تایپیک اول نمایش داده بشه...به نظر من این خیلی مفید هست..

Parsa - NESTED - امین - محسن غیاثی - hadisoft
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۳

به خاطر یکسری از مشکلات، در فکر ترک انجمن وردپرس فارسی بودم، اما توی این اوضاع فعلی، دلم نیومد انجمن رو ترک کنم.
    همچنین از قبل برای دریافت مسئولیت، پای بند به نظارت از انجمن شدیم، پس کماکان به فعالیت خود می‌پردازم تا حداقل یکی از مشکلات برطرف شود.
    با تشکر.

Parsa - امین - NESTED - محسن غیاثی - Morteza - hadisoft - Saeed Fard - ahmad-s
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۴۰

mostafa1990 گفت:
    به خاطر یکسری از مشکلات، در فکر ترک انجمن وردپرس فارسی بودم، اما توی این اوضاع فعلی، دلم نیومد انجمن رو ترک کنم.
    همچنین از قبل برای دریافت مسئولیت، پای بند به نظارت از انجمن شدیم، پس کماکان به فعالیت خود می‌پردازم تا حداقل یکی از مشکلات برطرف شود.
    با تشکر.

ممنون از اینکه بازم نیم نگاهی به این انتقاد داشتی !!!

Saeed Fard
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۳

ممنون از اینکه بازم نیم نگاهی به این انتقاد داشتی !!!

خط به خط می‌خوندم و از همون ابتدا، که پست ایجاد شد به علاقه مندی هایم اضافه کردم.
    می‌خواستم تمامی حرف هارو بشنوم. با انتقادات شما موافقم.
    نظر منم با نظر مرتضی یکی هست.

NESTED - Morteza - hadisoft - Saeed Fard
  • info.rezagraphic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۸

بابا این سیاره درست نشد ...

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۷

بابا این سیاره درست نشد ...

رضا جان لطفا اسپم ارسال نكن ،،

فعلا جز صبر كردن كاري نميشه انجام داد ، چون از دسترس همه خارج هست و فقط استاد گناهكار دسترسي دارند و ايشون هم به دليل مشغله كاري نيستند ،،

پس بهتره فقط منتظر باشيم ..

موفق باشيد ../.

Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • info.rezagraphic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۷

saeidfard گفت:

رضا جان لطفا اسپم ارسال نكن ،،

فعلا جز صبر كردن كاري نميشه انجام داد ، چون از دسترس همه خارج هست و فقط استاد گناهكار دسترسي دارند و ايشون هم به دليل مشغله كاري نيستند ،،

پس بهتره فقط منتظر باشيم ..

موفق باشيد ../.

سلام منتظریم ...

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۹

اینطور اسپم کنید اخطار میگیرید.

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۹

به نظرم گفتگوی انلاین هم وجود داشته باشه بد نمیشه(البته چت روم منظورم نیست،گوتگوی شخصی با شخص دیگر هست)چون خیلی مواقع مجبور میشیم بریم توی یاهو مسنجر یا گوگل تاک و... برای همین اگه تو سایت باشیم فکر خیلی بهتر هست.. البته زیاد روش فکر نکردم اما به نظرم بد نیست...

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۸

i-engs گفت:
    به نظرم گفتگوی انلاین هم وجود داشته باشه بد نمیشه(البته چت روم منظورم نیست،گوتگوی شخصی با شخص دیگر هست)چون خیلی مواقع مجبور میشیم بریم توی یاهو مسنجر یا گوگل تاک و... برای همین اگه تو سایت باشیم فکر خیلی بهتر هست.. البته زیاد روش فکر نکردم اما به نظرم بد نیست...

متن گناهکار رو میخوندین گفته بود :

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۰

یک پیشنهاد دیگه:
    نسخه موبایل وردپرس واقعا جاش کمه... من خیلی مواقع که به سیستم دسترسی ندارم با موبایم میام اینجا و چک میکنم...اما با موبایل این نسخه خیلی ازار دهنده هست... به نظر من که یکی از موارد خیلی ضروری هست...

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۴

متن گناهکار رو میخوندین گفته بود :

متنش رو خوندم اما مگه من گفتم پیام خصوصی؟گفتم چت.. هرچی باشه چت سریع تر هست و برای مواقعی که هر دو نفر انلاین هستند خیلی مفید هست..

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۲

یک پیشنهاد دیگه:تایپیک ها صفحه بندی هاشون کوتاه تر بشه...یعنی تایپیک ها مثل این تایپیک اینقدر بزرگ نشن... مثلا اگه صفحه بندی ها بعد از 20 پست باشه خیلی بهتره تا این مقدار فعلی...

~> Mr.vAhiD.DI <~
  • رضا ش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۲
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۱

جناب NESTED ، امیدوارم این مساله را مد نظر داشته باشید که
    لطف بیش از حد ، میشود حق مسلم !
    و شما با لحنی تند دنبال این حق مسلم هستید!!!

بنده مدتهات که از وردپرس استفاده میکنم ، حتی چند سال پیش در انجمنی جداگانه فعالیت میکردیم با یک سری از بچه ها! که اینجام هستن . اون موقع انجمن وردپرس(اینجا) بسته بود . و ما جامعه کوچکتری تشکیل داده بودیم و به نظرم بهتر و راحتتر به نتیجه میرسیدیم .
    به طبع اداره یک شهر خیلی راحتتر از یک کشور است .
    الان این انجمن کاربرای زیادی داره ، و بیشترشون فقط بلدن سوال بپرسند جوری که حتی آدرس سایتشونم حاضر نیستن درج کنن!(شاید از فرط عجله) پس چه انتظاری داری که برن سرچ کنن ؟!
    اینا باعث بی نظمی انجمن شدن .
    مدیران هم که هزار تا دست ندارن ، تازه شم واقعاً اگر دقیق فکر کنیم یک ریالی هم براشون فایده نداره که بیان جواب تاپیک ها رو بدن ، پس شاید از سر احساس وظیفه یا یک اشتیاق اقدام به پاسخ گویی کردن .
    من بعنوان یک کاربر این انجمن ، سعی کردم تا آنجا که میتوانم تاپیک ها را پاسخگوباشم (پروفایلم شاهد است)
    میبینید تعداد تاپیک های جدید من خیلی کمتر از تعداد بحث هایی است که در آن شرکت داشته ام .
    به نظر خودم من یک کاربر خوب هستم (نظر شما هم مهم نیست!)
    و اما مدیران هم یک کاربرند!
    و اما شما آقای NESTED که سیلی از درخواست ها را به طرف مدیران روانه میکنید! مدیران هیچ تعهدی ندارند که به تاپیک ها پاسخ بدهند و تنها از سر لطف است!

دوراه حل برای این انجمن به نظر من کارآمد است .

• فکر کنم در هر موردی در انجمن تاپیک هایی ارسال شده ، پس به نظرم اگر انجمن تا سر یک تاریخ مقرر تعطیل شود بهتر باشد .
    • راه حل دوم ، قابلیت ثبت نام کاربران غیرفعال شود .
      اکثر کاربران جدید فقط یک سوال میپرسند و شما را به خیر و... . پس غیرفعال کردن ثبت نام کاربر جدید کمی اوضاع را آرام میکند.

پیشنهاد :

• یک مدیر ، ناظم یا مسئول که توانایی سازماندهی بخش مستندات را داشته باشد انتخاب شود ، و مستندات لازم را دسته بندی کند .

با تشکر ، رضاشیخله

~> Mr.vAhiD.DI <~
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۰

اقای کاربر خوب(رضا ش) عزیز،پیشنهاداتی که دادین از اساس اشکال داره،چون :

فکر کنم در هر موردی در انجمن تاپیک هایی ارسال شده ، پس به نظرم اگر انجمن تا سر یک تاریخ مقرر تعطیل شود بهتر باشد .

• این جا یک تالار گفتمان هست ( جایی که باید گفتگو کرد ) نه قسمت مستندات...
    • کامل تر از اینجا وردپرس دات او ار جی هست (هم از نظر مستندات و هم از نظر موضوعات پاسخ داده شده در انجمن) اما دلیل نمیشه که سایت رو تعطیل کنند

اکثر کاربران جدید فقط یک سوال میپرسند و شما را به خیر و... . پس غیرفعال کردن ثبت نام کاربر جدید کمی اوضاع را آرام میکند

• خب وقتی کاربر سوالی نداره بازم باید بیادو سوال کنه؟
    • وقتی کاربر تنها چیزی که از اپن سورس میدونه رایگان بودنش هست و قبول داره( چون پولی براش نمیده ) شما انتظار دارین عقاید مردم عوض بشه و بشن مثل شما کاربر خوب؟

و یک نکته دیگه اینکه اقای کاربر خوب شما میگین:

تازه شم واقعاً اگر دقیق فکر کنیم یک ریالی هم براشون فایده نداره که بیان جواب تاپیک ها رو بدن

کسی که بدنبال پول باشه نه سایت پشتیبانی اپن سورس میزنه،نه میاد توی سایت های پشتیبانی اپن سورس... پس کسی کس دیگه ای رو مجبور نکرده که کاری انجام بده..حرف اقا مرتضی(nested) هم این هست که اگه مدیر یک مکانی نمیتونه خوب پیش بره،برای خودش یک جایگزین انتخاب کنه بد نمیشه... بحث مدیر با شما(اقای کاربر خوب) فرق داره...

ahmad-s
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۹

دوستان لطف کنن به همدیگه احترام بزارن.
    تاپیک رو تا بازگشت آقای گناهکار میبندم.

مرتضی نظری - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۵

ما برای اجرای این برنامه به برنامه‌نویس، طراح و... احتیاج داریم؛ چه افرادی می‌تونن توی پیشبرد این طرح به ما کمک کنن؟

NESTED - amirsaam - ahmad-s - Morteza - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۸

ممنون از بازگشتت
    اگه بعد از اعلام حضور دوستان ، دست آخر اگه هنوز به کسی نیاز داشتین ! می تونید روی من هم حساب کنید

Morteza - Saeed Fard
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۶

سلام
    دلم میخواد کمک کنم ولی نمیدونم چه کاری از دستم بر میاد.

Morteza - NESTED - Saeed Fard
  • amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۱

توی بی‌بی‌پرس اگه بخواید کمک می‌کنم. همینقدر دانش دارم.

Morteza - Saeed Fard

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.