انجمن

• ahmad-s

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۱

به خدا خیلی خوب گفتید. من با هزار امید و آرزو اومدم وردپرس، به هیچ منبع و فرد آگاهی هم دسترسی ندارم. با هزار و یک مشکل در مورد وردپرس هم مواجه شدم. اینجا هم وقتی سوال می پرسم به سختی به جواب میرسم. گاهی وقتها جواب من با 60 ثانیه وقت گذاشتن داده می شود ولی من بخاطر همان مشکل کوچک 24 ساعت سرگردان هستم. در هر صورت تو رو خدا کاری بکنید انجمن فعالتر بشه. من میدونم کسانی که اینجا دارن پاسخ میدن لطفا می کنن و خودشون مشغله دارن ولی هر مشکلی یه راه حلی داره، مثلا همین امتیازات تشویقی مثل اعتبار و درجه و رتبه می تونه کاربران رو فعالتر بکنه. حی اگه لازم باشه من موافقم هر کاربری که میخواد از این انجمن استفاده کنه ماهیانه یه مبلغی پرداخت کنه تا کمک بشه به بهبود انجمن
    بازم ممنون از همه

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۰

یادمه یه زمانی تاپیک هایی با پاسخ های جدید می اومد تو صفحه ی اول. دیگه فرقی نداشت توی کدوم انجمن بود. خیلی بهتر بود اون موقع. الان خیلی از تاپیک ها اصلاً دیده نمی شن چون تو انجمن هایی هستن که کسی علاقه ای نداره بره بهشون سری بزنه.

یه پیشنهاد هم دارم برای صفحه ی پروفایل کاربر:

به نظر من ستون "آخرین پاسخ‌ها" کارایی درست حسابی نداره.
    بهتر بود موضوع هایی که پاسخ تازه دارن بیان بالا (نوشته شدن از آن زمان هیچ پاسخ تازه‌ای داده نشده جالب نیست)، و اونهایی که کاربر ندیدتشون bold بشه.
    همینطور اگه کاربر بتونه تعیین کنه تو هر صفحه چند مورد نمایش داده بشه که دیگه عـــالی می شه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    مرتضی نظری - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۳

من وقتي اسم اقاي گناهكارو ميبيم خيلي انرژي ميگيرم(دليلش رو نميدونم) اما با نظر اقاي گارفيلد كاملا موافقم.به نظر من هم بايد صفحه كاربري كامل تر بشه.نكته اي كه وجود داره اينكه اينكه هيچگونه مشخصات اضافه اي وجود نداره تو اين صفحه.اصلا شايد يكي خواست كه مشخصات بيشتري قرار بده تو پروفايلش.. اخه هرچي باشه درسته كه انجمن پشتيباني هستا اما با اين حال بازم يك نوع شبكه اجتماعي هست...به هر حال اين تنها پيشنهاد و سليغه شخضي منه.موفق باشيد

~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۸

درود ; ، خوشحالم كه آقاي گناهكار برگشت ..

دلم میخواد کمک کنم ولی نمیدونم چه کاری از دستم بر میاد.

من هم مثله آقا محسن عزيز :-)

- چيزه زيادي بلد نيستم و دوستان همگي استاد ما هستند ، ولي خب تا جايي كه در تواناييم باشه ميتونم كمك كنم و روم حساب كنيد ..

یادمه یه زمانی تاپیک هایی با پاسخ های جدید می اومد تو صفحه ی اول. دیگه فرقی نداشت توی کدوم انجمن بود. خیلی بهتر بود اون موقع. الان خیلی از تاپیک ها اصلاً دیده نمی شن چون تو انجمن هایی هستن که کسی علاقه ای نداره بره بهشون سری بزنه.

گارفيلد جان اين بخش به لطف استاد گناهكار 1 سال پيش ايجاد شد :

http://forum.wp-persian.com/view/latest-topics

منتظريم ..

موفق باشيد ../.

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - master AK - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۴

خب مثل اینکه آخره سال هست و کسی نیست یا اگه هست درست اطلاع رسانی نشده
    همیشه رسم بر این بوده وقتی فرد یا افرادی رو برای پیشبرد پروژه ایی دعوت به همکاری می کنن
    قبلش بصورت یک اعلامیه و یا اطلاعیه در سایت بازگوش می کنن
    و بعد یک سری اطلاعات پایه در نظر میگیرن تا متقاضیان بیان اطلاعات رو تحویل بدن و بعد از بررسی های نهایی شروع به کار بکنن

ما برای اجرای این برنامه به برنامه‌نویس، طراح و... احتیاج داریم؛ چه افرادی می‌تونن توی پیشبرد این طرح به ما کمک کنن؟

این متن نیز خوب هست ولی خبری نیست
    شاید بگین دارم الکی اسپم می کنن و شاید بازم بیان بگن بدنبال چیزی در این انجمن هستم که این همه شور میزنم ...

Saeed Fard - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - رضا ش
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۸

خب مثل اینکه آخره سال هست و کسی نیست یا اگه هست درست اطلاع رسانی نشده
    همیشه رسم بر این بوده وقتی فرد یا افرادی رو برای پیشبرد پروژه ایی دعوت به همکاری می کنن
    قبلش بصورت یک اعلامیه و یا اطلاعیه در سایت بازگوش می کنن
    و بعد یک سری اطلاعات پایه در نظر میگیرن تا متقاضیان بیان اطلاعات رو تحویل بدن و بعد از بررسی های نهایی شروع به کار بکنن

کاملا با نظرت موافقم آقا مرتضی ، اگه قراره تغییری صورت بگیره و همکاری ای انجام بشه باید به صورت رسمی و کامل با جزئیات مطرح بشه که مثلا به چه افرادی با چه تخصص ها و توانایی هایی نیاز هست برای انجام این کار ملاک هایی هم در نظر گرفته بشه و ... و مطرح بشه طوری که در دسترس همه باشه و ببینند ،

مطمئنا خیلی از دوستان هستند که میتونند همکاری داشته باشند و از این موضوع اصلا خبر ندارند ..

شاید بگین دارم الکی اسپم می کنن و شاید بازم بیان بگن بدنبال چیزی در این انجمن هستم که این همه شور میزنم ...

مرتضی جان تنها چیزی که میتونم بگم این هست که فعالیت بسیار عالی و بدون چشم داشت شما با هیچ چیزی توی این انجمن قابل جبران نیست و جای تقدیر داره ..

موفق باشید ../.

NESTED - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • garfield

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۴۲

saeidfard گفت:
    گارفيلد جان اين بخش به لطف استاد گناهكار 1 سال پيش ايجاد شد :
    http://forum.wp-persian.com/view/latest-topics

خوبه. منتها لینکش اینقدر گم و گور بود که ندیده بودمش تا حالا!!!

ستون "آخرین پاسخ‌ها" رو هم یه فکری بکنید به حالش. من همیشه اونجا می رم ولی سیستمش جوریه که نمی شه با یه نگاه فهمید چی به چیه. توضیحات بالا هست. متشکرم.

Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۰

درود ;

خوبه. منتها لینکش اینقدر گم و گور بود که ندیده بودمش تا حالا!!!

توی صفحه‌ی اول انجمن زیر فهرست مربوط به بخش‌های مختلف، پیوندش هست ،،

بدون پاسخ‌ها | بدون برچسب‌ها | آخرین موضوعات | حل‌شده‌ها | حل‌نشده‌ها

ستون "آخرین پاسخ‌ها" رو هم یه فکری بکنید به حالش. من همیشه اونجا می رم ولی سیستمش جوریه که نمی شه با یه نگاه فهمید چی به چیه. توضیحات بالا هست. متشکرم.

فعلا که منتظر باشید تا ببینیم چی میشه و آقای گناهکار چه میفرمایند ، بعد این قضیه به تغییرات و پیشنهادات خواهیم رسید ..

موفق باشید ../.

NESTED - Morteza - garfield - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۴

واسه برنامه‌نویسی من هستم :)

NESTED - Morteza - Saeed Fard
  • garfield

آفلاین
    عضو
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۷

یک مورد دیگه. الان خیلی از موضوع ها هستن که حل شده ن ولی کاربر یادش می ره وضعیت رو به حل شده تغییر بده.

پیشنهاد می دم اون optionbox مربوط به وضعیت موضوع (حل شده / حل نشده ) بعد از مطرح شدن سوال، جای خودش رو به یک دکمه ی بزرگ 400x100 پیکسلی سبز رنگ بده که توش نوشته باشه مشکلم حل شد و زیر آخرین پاسخ نمایش داده بشه که هم قشنگ دیده بشه و هم به کاربر دائم یادآوری کنه که باید وضعیت موضوع رو با کلیک کردن روی اون تغییر بده.

مرتضی نظری - Morteza - Parsa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۷

چند وقت پیش این تایپیک رو دیدم میخواستم یه چیزایی بگم ولی همه اونچه رو که نوشته بودم پاک کردم و منصرف شدم .
    اما حالا با دعوت گناهکار گفتم بیام و اعلام آمادگی کنم .

Saeed Fard - مرتضی نظری - NESTED - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۳

كلا خيلي دوست داشتم بتونم كاري براي اينجا كرده باشم,اما حيف كه هيچگونه كمكي از دست من بر نمياد.اما تنها كاري كه ميتونم ارائه كنم پيشنهاد (شايدم تو خالي) هست كه بيام و در ميون بزارم.
    4 تا پيشنهاد دارم:
    1‏ در مورد پيشنهاد اخر گارفيلد عزيز:به نظر من اگه بجاي اين حالت حالتي به عنوان بهترين پاسخ ارائه بشه كارايي بهتري داره(مثل داناترين).اخه اينجوري مشخص ميشه كه كدوم پاسخ اصلي هست و كاربر(كس ديگه غير نويسنده) مجبور به خوندن همه نيست...وقتي هم كه بهترين پاسخ انتخاب بشه تايپيك اتومات تبديل به پاسخ داده بشه.البته بعضي از تايپيك ها بهترين پاسخ نداره به همين دليل بهتره كه اين حالت فعلي هم وجود داشته باشه..
    2:‏ سيستم امتياز دهي گزاشته بشه تو انجمن اينجوري كاربر تمايل بيشتري به فعاليت در انجمن داره.براي دوري از جفنگ هم راهش اينه كه معيار امتياز تشكر از اون باشه.
    3:‏ بشه از تصاوير هم استفاده بشه.
    4‏: از ويرايشگر ديداري هم بشه استفاده كرد

ببخشيد اگه پيشنهادم شايد تو خالي بود

NESTED - Morteza - Parsa - Saeed Fard
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۱

ممنون از نظرات دوستان
    ولی مورد اصلی فعلا این هست که از 15 اسفند گذشته
    فراخوانی جهت جذب برنامه نویس یا طراح نشده و فقط این تاپیک مجدد باز شده
    آخر هم علی می مونه حوضش

مرتضی نظری - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۸

رئیس وردرپس فارسی واین انجمن آقای گناهکاره؟ از ظاهر امر پیداست که ایشون هر چند روز یه بار فرصت می کنن به اینجا سر بزنن. و این یعنی انجمن به این بزرگی که چشم امید خیلی هاست؛ به امان خدا رها شده.
    من یه پیشنهاد برای دوستان دارم: در کنار اینکه این تایپک رو به روز می کنید به سوالات افرادی مثل من هم پاسخ بدید. منظورم اینه که گرچه شرایط برای کار کردن سخته ولی در همین شرایط سخت شما که در وردپرس حرفه ای تر هستید هوای ما تازه کار ها رو داشته باشید. با تشکر

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۲

ممنون از نظرات دوستان
    ولی مورد اصلی فعلا این هست که از 15 اسفند گذشته
    فراخوانی جهت جذب برنامه نویس یا طراح نشده و فقط این تاپیک مجدد باز شده
    آخر هم علی می مونه حوضش

ممنون از پیگیری دوستان.
    من عمداً توی همین موضوع فراخوان دادم تا ببینم چندنفر از دوستانی که انتقاد کردن حاضر به همکاری هستن که تا این‌جا فقط دو نفر اعلام آمادگی کردن.

NESTED - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Morteza - مرتضی نظری - Saeed Fard
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۸

لازم شد بازم حرفی بزنیم
    در مورد بعضی آپشنهای جدید برای انجمن من از همون روزی که گفتین : تا 15 اسفند - دست به کار شدم تا بعضی از آپشنها رو بدون پلاگین برای این سیستم انجمن ساز محیا کنم که ...
    البته بنا به بعضی دلائل تا الان چیزی در موردشون نگفتم
    تا ببینم کسی چیزی در اینباره نظر میده
    و کماکان منتظریم ...

Saeed Fard
  • شروع وبلاگ نویسی با blogshen.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۳
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۷

باسلام

من میتونم براتون طراحی گرافیکی انجام بدم.

باتشکر.

Saeed Fard
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۲

چند امکان که میشود پیاده‌سازی کرد:
    - پیام خصوصی ، افزونه pm نوشته شده قبلا
    - ایده گارفیلد هم برای کلید حل مشکل خوب هست
    - مدیر برای هر انجمن
    -

- مدیر برای بخش مستندات، پوسته، افزونه

~> Mr.vAhiD.DI <~ - NESTED - Morteza - Saeed Fard
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۸

در حقیقت کمبود مستندات، دلیل این فشاری هست که به این انجمن میاد. به همین خاطر من تلاشم اینه که اول مستندات رو سروسامون بدم و بعدش انجمن رو دستکاری کنم. اما متاسفانه تا حالا هرکس رو به مدیریت مستندات گذاشتیم بعد از یه مدت مفقودالاثر شده. خود من هم نمی‌تونم به تنهایی کل امور رو انجام بدم، مثلاً بخش ویترین مدت‌هاست آماده شده اما چون می‌دونم اگه بالا بیاد (مثل بخش افزونه‌ها) با مشکل مدیریتی روبرو می‌شه هنوز پایین مونده.
    اولویت مستندات در حال حاضر برای وردپرس فارسی از همه‌چیز بیشتره، در همین راستا ما پوسته‌ی مخصوص مستندات طراحی کردیم و بخش پیشنهاد ترجمه‌ی مستندات رو راه انداختیم اما چون مدیریت مناسبی نداره، این کارها به چشم نمیاد و همه‌ی انتقادها متوجه انجمن می‌شه.
    حتا اگه همه‌ی چیزهایی که توی این موضوع در مورد انجمن گفته شده هم انجام بشه باز تغییر کلی توی روند کار انجمن پیش نمیاد چون یکبار چنین تغییرات کلی انجام شده و بعد از یه مدت دوباره وضعیت محتوایی به حالت اولیه برگشته.

نظر شما چیه؟

amirsaam - محسن غیاثی - Morteza - turkm4hdi - garfield - Saeed Fard
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۷

خب آقای گناهکار، چند نفر رو مدیر اون بخش کنید
    تا تکمیل بشه

البته کاشکی میشد هر کسی این کار رو انجام بده. مانند وردپرس انگلیسی

محسن غیاثی - NESTED - Morteza - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۱

خب آقای گناهکار، چند نفر رو مدیر اون بخش کنید
    تا تکمیل بشه

البته کاشکی میشد هر کسی این کار رو انجام بده. مانند وردپرس انگلیسی

گفتم که، چند نفر رو مدیر کردم تو برهه‌های زمانی مختلف اما فایده‌ای نداشت.

حالت دوم رو هم قبلاً انجام دادیم، نگارش اول مستندات به همین صورت بود که همه می‌تونستن ویرایش کنن صفحات رو، اما بلایی به سر ما آوردن ملتِ همیشه در صحنه که دیگه به هیچ عنوان حاضر نیستم اجازه‌ی ویرایش مستندات رو به همه بدم. البته الان همه می‌تونن مقاله‌ی جدید بنویسن اما برای انتشارشون یک مدیر باید تایید کنه.

Parsa - محسن غیاثی - Morteza - master AK - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - garfield - Saeed Fard
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۲

كاملا با اقاي گناهكار موافقم.مهمترين جاي اين سايت مستندات هست كه پرت ترين نقطه سايت شده!!
    اما پيشنهاد من اينكه تنها يك يا دو مديراتور برا اونجا كافي نيست(به همون دليل اقاي گناهكار) به نظر من بايد يك سينك ايجاد بشه بين همه ي بخش هاي سايت(همه كاربرا در همه جاش يكي باشن(جز وبلاگ)) مثلا اگه كاربرايي كه داخل انجمن هم ناظم هستن تو مستندات هم ناظم باشن,كسايي كه اينجا عضو ميشن تو جاهاي ديگه هم عضو باشن.وتعداد ناظم ها هم بيشتر بشه.به نظر من محشر ميشه.اصلا مگه چي ميشه يك سايت يك كليد دار و بيست تا ناظم داشته باشه?البته بيست رو مثال زدم...مگه ناظم زياد ايرادي هم داره?
    نظرتون چيه?

Parsa - محسن غیاثی - NESTED - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۱

منظورم اینه که چند نفر باهم باشند
    امکان یکی کردن کاربران هم در وردپرس هست. در وردپرس انگلیسی که چنین است

قسمت توضیحات توابع (فرض کنیم هست!) بسیار ضعیفه؛ اکثر کدها در پستهای انجمن تکرار شدن بدلیل نبود مستندات

محسن غیاثی - NESTED - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۵

شما میگید هرکی مسئول میشه بعد یه مدت مفقود الاثر میشه. شاید دلیل اصلی این مشکل این باشه که زحمت کشیدن توی این انجمن براشون فایده ای نداره. به نظر من باید این سایت منبع درآمدی داشته باشه تا چند مسئول تمام وقت داشته باشه که اتفاقا مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران داشته باشند.
    مثلا شما می تونید با پذیرش تبلیغات جزئی و یا اخذ شارژ ماهیانه از اعضا منابع مالیتونو تامین کنید ولی در عوض خدماتی بهتر و باکیفیت تری ارائه بدید.
    سرعت لود این انجمن هم بسیار پایین است. یه فکری به حالش بکنید لطفا

مرتضی نظری - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۵

نظر اقا احمد جالبه.اما با تبليغات شديدا مخالفم! به نظر من واقعا انجمني كه با طرح سايت اصليش هم رنگو استايل هست و براي پشتيباني يك محصول رايگان و اپن سورس تشكيل شده واقعا زشته كه توش تبليغات قرار بگيره.اخه هم رنگ و استايل اصلي رو به هم ميزنه...ثانيا اينجا بي بي پرس انتخاب شد تا= 1: ساختارش با وردپرس يكي باشه.2: ساده باشه تا كاربر جذبش بشه...

حالا به نظرتون قرار دادن تبليغات اثر معكوس نداره?

اما با دادن شارژ موافقم.يا بجاي اون قرار دادن گزينه اي به عنوان حمايت از وردپرس فارسي ميتونه مفيد واقع بشه.يا اصلا كار بهتر اينكه يك سطح كاربري پرميوم قرار بگيره تا كاربران علاقه مند بتونن اكانت پرميوم بخرن(اينو بيشتر توصيه ميكنم).به هر حال اگه قرار باشه اكانتي به نام پرميوم ايجاد بشه گزينه هاي زيادي توي همين تايپيك هم هست كه ميتونه بهش اضافه بشه.

ahmad-s - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۲

خب مثل اینکه بازم حرکتی شد و من باز غافله عقب موندم

parselearn گفت:
    چند امکان که میشود پیاده‌سازی کرد:
    - پیام خصوصی ، افزونه pm نوشته شده قبلا
    - ایده گارفیلد هم برای کلید حل مشکل خوب هست
    - مدیر برای هر انجمن
    -

- مدیر برای بخش مستندات، پوسته، افزونه

یه توضیح کوتاه : خیلی خوبه کاملا موافقم
    مابقی آپشنها نیز گفتم در طول این یک ماه در کوره اصلی سیستم در حالت نمایشی اون رو نیز من روی اونها کار کردم !!!

اولویت مستندات در حال حاضر برای وردپرس فارسی از همه‌چیز بیشتره،

خب من قبلا یه بار یه چیزی در مورد نسخه فارسی codex گفتم اما کسی توجه خاصی بهش نکرد !!!
    با این حال پکیج فارسیش نتیجه یک سال زحمت دوستان در روند فارسی سازی موجود هست !!!
    مدیر نامناسب قبلا هم در موردش گفتیم و شنیدیم ولی بازم هیچ
    مسئله اعتماد کردن بود و هست
    نیاز نیست تک قطبی باشه و تک کاربر مدیر باشه تیم باشه بهتره تا هر بخش بهتر جون بگیره
    اگه قرار نبود تغییری در انجمن ایجاد بشه چرا تاریخ 15 اسفند بازگو شد برای تغییرات ولی همون اول نگفتین تغییرات اصلی در بخش های دیگه باید بشه تا بشه در موردش برنامه ریزی کرد
    الان هم که آخر سال هست و الا ماشالله

Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • master AK

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۵

خیلی ممنونم از همه عزیزانی که توی این تاپیک دارن پست میزنن و وقت میزارن تا بشه وردپرس فارسی رو دوباره به اوج برگردوند،
    آقا گناهکار پرسیده بودن چه کسی حاظره کمک کنه برای ایجاد تغییرات در وردپرس،
    من که شخصا اطلات زیادی ندارم اما هر کاری از دستم بر بیاد برای وردپرس انجام میدم و مطمئن باشید درصد خیلی زیادی از یوزر های فارسی زبان وردپرس از وردپرس فارسی حمایت میکنند،

Gonahkar گفت:

گفتم که، چند نفر رو مدیر کردم تو برهه‌های زمانی مختلف اما فایده‌ای نداشت.

حالت دوم رو هم قبلاً انجام دادیم، نگارش اول مستندات به همین صورت بود که همه می‌تونستن ویرایش کنن صفحات رو، اما بلایی به سر ما آوردن ملتِ همیشه در صحنه که دیگه به هیچ عنوان حاضر نیستم اجازه‌ی ویرایش مستندات رو به همه بدم. البته الان همه می‌تونن مقاله‌ی جدید بنویسن اما برای انتشارشون یک مدیر باید تایید کنه.

خوب وقتی فروم به حالت پویا در بیاد و فعالیت یوزر ها بیشتر بشه، قطعا مدیرا هم احساس مسئولیت میکنند و هم نظارت میره بالا و هم کیفیت کار و مدیران هم حواسشون رو جمع میکنند و بیشتر به فروم اهمیت میدن،
    درباره مطالب جدید هم اگر تعداد مدیران و فعالان وب بالا بره شما میتونید بیشتر به کاربران اعتماد کنید و این مشکل هم رفع میشه

~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard
  • رضا ش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۲
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۴

با سلام
    با توجه به نظر دوستان جالب است اکثر کسانیکه اعلام آمادگی برای همکاری کردن ، چندان نیازی رو از سایت رفع نمیکنن .
    بعد مساله دیگه اینکه تجربه نشان داده ، در هر درخواست همکاری خیل عظیمی ، اعلام آمادگی میکنن اما در روند کار دریغ از یک نفر .

در مورد بخش مستندات کاملاً موافقم و باید به این بخش بها داده بشه .

مساله بعدی اینکه ، اگر بخش پرمیومی برای سایت در نظر گرفته بشه خیلی خوب هست ، اینجوری میشه زیر عنوان وردپرس فارسی ، جبران هزینه هایی کرد .
    میبینید که اکثر دوستان واقعاً توانا و حرفه ای در این زمینه ، مشغول به انجام پروژه هایی پول ساز هستن و این کاملاً مشهود به رفع نیاز مادی میکند .

بنده ایده ای در مورد این بخش دارم ولی متاسفان وقت ندارم به این ایده جامه عمل بپوشانم.

امیدوارم دوستان و مدیران در این مورد نیز ، تمهیداتی رو انجام بدهند.

با تشکر

master AK
  • master AK

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۴

با سلام

سلام عزیز :)

با توجه به نظر دوستان جالب است اکثر کسانیکه اعلام آمادگی برای همکاری کردن ، چندان نیازی رو از سایت رفع نمیکنن .

رضا جان 100% با این حرفت مخالفم، به نظرت اون هایی که روز اول وردپرس فارسی رو راه اندازی کردن از مادر زاییده وردپرس کار بودن؟ قطعا اونا هم در همین وضعیت بودن و با تلاش خودشون وردپرس رو به این جا رسوندن و ما هم میشیم نسل بعدی وردپرس کاران پس نمیشه این جوری دید که اگر یکی توی وردپرس حرفه ای نیست پس نمیتونه هیچ کمکی به وردپرس بکنه!!

بعد مساله دیگه اینکه تجربه نشان داده ، در هر درخواست همکاری خیل عظیمی ، اعلام آمادگی میکنن اما در روند کار دریغ از یک نفر .

یعنی شما میخوای بگی از این جمع 5-10 نفر نیستند که واقعا برای وردپرس زحمت بکشن؟!! از نظر من برای شروع هم همین کافیه، مگه پروژه های بزرگ دیگه با چند نفر شروع شدن؟ تازه الان که قرار نیست وردپرس فارسی از 0 شروع بشه فقط قراره تغییراتی داده بشه

Saeed Fard
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۸

بشنو از نی چون حكایت میكند / واز جدائی ها شكایت میكند
    کـز نیــستان تا مـــرا ببریده اند / از نفیرم مرد و زن نــالیده اند
    سینه خواهم شرحـه شــرحه از فراق / تـا بگویم شرح درد اشتیاق
    هر كسی كاو دور ماند از اصل خویش / باز جوید روزگار وصل خویش
    من به هر جمعیتی نالان شدم / جفت بد حالان و خوش حالان شدم

درود؛

یادش بخیر. زمانی چه روزگاری داشتیم:

2054امین نفری بودم که در این انجمن عضو شدم.

تاریخ عضویت ۱۱ تیر ۱۳۸۸ (۲ سال)

یادش بخیر... بله... تیر 88 بود... حدود 2سال و نیمی می‌گذره!

راستش رو بگم اون زمون دوران خوبی بود... خاطراتش برام هنوزم شیرینه و از یادم نمیره... یه عده بودن بدون هیچ چشم‌داشتی کمک‌مون می‌کردن و سرمون منت می‌ذاشتن... واقعاً یادش خوش....

راستش یه اخلاق اینه که همیشه دوست داشتم و دارم به پاس کمک عده‌ای که بهم کردن یه جوری از خجالتشون در بیام... واسه همین بود چند وقتی اومدم اینجا تا یه کمک کوچیکی کنم و به قولم وفا کنم...

ولی...

آخرین پاسخ‌ها
    ویترین وردپرس فارسی چه شد!!؟؟ آخرین پاسخ شما: ۵ ماه پیش. از آن زمان هیچ پاسخ تازه‌ای داده نشده است.
    انجمن کمرنگ وردپرس آخرین پاسخ شما: ۱ سال پیش. تازه‌ترین پاسخ: ۷ ماه پیش

یادش بخیر... تنها چیزی که راه افتاد بخش آخرین ارسال‌ها بود!!! همین!!!

اگر بحث انتقاد و پیشنهاد باشد، انقدر انتقاد و پیشنهاد درج شده که فکر کنم برای حدوداً یک سال کار کافی‌ست!

الکسای این سایت 1سال پیش حدود 9,000 بود اما الان چی؟ 20,000 !

راستش حرف زیاده ولی مثل قدیم حس و حال اون همه تایپ نیست... کمی از درد دل های من تو همون تاپیک بود که الان با خاک سپرده شد.

حقیقتاً اون موقع هم فکرشو میکردم که یه روزی اینطور بشه. واسه همین اومدم بیرون تا دیگه کسی‌و اذیت نکنم...

این رو می‌گم نه به خاطر اینکه بگم چیزی بلدم، نه! به خاطر اینکه بگم تا الان تو زندگیم این تجربیات، واقعی بودن:

مدیریتی که نالایق باشه، مجموعش از هم می‌پاشه.
    مدیریتی که انتقاد پذیر نباشه، نمیوته موفق و کارآمد باشه.
    مدیریتی که به افرادش بها نده، افرادش ترکــش خواهند کرد.
    مدیریتی که با کاربراش دوست نباشه، کاربراشو از دست میده.
    و مدیریتی که .....

باز هم پرحرفی کردم و عهدمو شکوندم :دی قراار بود زیاد صحبت نکنم... شما ببخشین...

باز هم آرزوی توفیق و شاد باش برای تک‌تک دلسوزان دابلیو‌پی پرشین دارم...

شاد و موفق باشید
    وحید‌دی‌آی - شنبه 20 اسفند 1390

ahmad-s - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - master AK - NESTED - omid0098 - Saeed Fard - Parsa
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۲

◦برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید

خب تا کی؟ الان شما به آرشیو ارسالها نگاه کنید، ببینید چند درصدشون به جواب رسیده اند.

◦مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.

وقتی مدیران انجمن مسئولیتی ندارند به طریق اولی کاربران مسئولیتی ندارند همانطور که خودتان میبینید خیلی از تایپکها بدون جواب باقی میماند چرا که هیچ کس مسئولیتی ندارد. البته گلایه ای از دوستان نداریم چرا که شاید دلیلی باری وقت گذاشتن و پاسخ دادن نمی بینند. اما مسئولین وردپرس وقتی وردپرس رو راه اندازی کردند باید به فکر پشتیبانی آن هم باشند.
    من نمی دانم چه اصراری است که وردپرس را سیستم کاملا رایگانی جلوه بدید. خب هزینه بگیرید ولی خدمات هم بدهید. رایگان بدون کیفیت به درد چه می خورد؟

~> Mr.vAhiD.DI <~ - master AK
  • master AK

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۰

Mr-vAhiD-DI گفت:
    بشنو از نی چون حكایت میكند / واز جدائی ها شكایت میكند
    کـز نیــستان تا مـــرا ببریده اند / از نفیرم مرد و زن نــالیده اند
    سینه خواهم شرحـه شــرحه از فراق / تـا بگویم شرح درد اشتیاق
    هر كسی كاو دور ماند از اصل خویش / باز جوید روزگار وصل خویش
    من به هر جمعیتی نالان شدم / جفت بد حالان و خوش حالان شدم

درود؛

یادش بخیر. زمانی چه روزگاری داشتیم:

2054امین نفری بودم که در این انجمن عضو شدم.

تاریخ عضویت ۱۱ تیر ۱۳۸۸ (۲ سال)

یادش بخیر... بله... تیر 88 بود... حدود 2سال و نیمی می‌گذره!

راستش رو بگم اون زمون دوران خوبی بود... خاطراتش برام هنوزم شیرینه و از یادم نمیره... یه عده بودن بدون هیچ چشم‌داشتی کمک‌مون می‌کردن و سرمون منت می‌ذاشتن... واقعاً یادش خوش....

راستش یه اخلاق اینه که همیشه دوست داشتم و دارم به پاس کمک عده‌ای که بهم کردن یه جوری از خجالتشون در بیام... واسه همین بود چند وقتی اومدم اینجا تا یه کمک کوچیکی کنم و به قولم وفا کنم...

ولی...

آخرین پاسخ‌ها
    ویترین وردپرس فارسی چه شد!!؟؟ آخرین پاسخ شما: ۵ ماه پیش. از آن زمان هیچ پاسخ تازه‌ای داده نشده است.
    انجمن کمرنگ وردپرس آخرین پاسخ شما: ۱ سال پیش. تازه‌ترین پاسخ: ۷ ماه پیش

یادش بخیر... تنها چیزی که راه افتاد بخش آخرین ارسال‌ها بود!!! همین!!!

اگر بحث انتقاد و پیشنهاد باشد، انقدر انتقاد و پیشنهاد درج شده که فکر کنم برای حدوداً یک سال کار کافی‌ست!

الکسای این سایت 1سال پیش حدود 9,000 بود اما الان چی؟ 20,000 !

راستش حرف زیاده ولی مثل قدیم حس و حال اون همه تایپ نیست... کمی از درد دل های من تو همون تاپیک بود که الان با خاک سپرده شد.

حقیقتاً اون موقع هم فکرشو میکردم که یه روزی اینطور بشه. واسه همین اومدم بیرون تا دیگه کسی‌و اذیت نکنم...

این رو می‌گم نه به خاطر اینکه بگم چیزی بلدم، نه! به خاطر اینکه بگم تا الان تو زندگیم این تجربیات، واقعی بودن:

مدیریتی که نالایق باشه، مجموعش از هم می‌پاشه.
    مدیریتی که انتقاد پذیر نباشه، نمیوته موفق و کارآمد باشه.
    مدیریتی که به افرادش بها نده، افرادش ترکــش خواهند کرد.
    مدیریتی که با کاربراش دوست نباشه، کاربراشو از دست میده.
    و مدیریتی که .....

باز هم پرحرفی کردم و عهدمو شکوندم :دی قراار بود زیاد صحبت نکنم... شما ببخشین...

باز هم آرزوی توفیق و شاد باش برای تک‌تک دلسوزان دابلیو‌پی پرشین دارم...

شاد و موفق باشید
    وحید‌دی‌آی - شنبه 20 اسفند 1390

وحید جان من که خیلی دیر توی این انجمن عضو شدم و چیز زیادی از دوران قدیمش نمیدونم و فقط الانش رو میبینم،
    که الان وضعش اصلا خوب نیست :|
    آقا گناهکار چی شد؟ کجایی که ببینی کاربران وردپرس فارسی شاکین؟
    هیچ کسی نباید جواب این وضعیت رو بده؟

~> Mr.vAhiD.DI <~ - ahmad-s - Saeed Fard
  • master AK

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۵

ahmad-s گفت:

خب تا کی؟ الان شما به آرشیو ارسالها نگاه کنید، ببینید چند درصدشون به جواب رسیده اند.

وقتی مدیران انجمن مسئولیتی ندارند به طریق اولی کاربران مسئولیتی ندارند همانطور که خودتان میبینید خیلی از تایپکها بدون جواب باقی میماند چرا که هیچ کس مسئولیتی ندارد. البته گلایه ای از دوستان نداریم چرا که شاید دلیلی باری وقت گذاشتن و پاسخ دادن نمی بینند. اما مسئولین وردپرس وقتی وردپرس رو راه اندازی کردند باید به فکر پشتیبانی آن هم باشند.
    من نمی دانم چه اصراری است که وردپرس را سیستم کاملا رایگانی جلوه بدید. خب هزینه بگیرید ولی خدمات هم بدهید. رایگان بدون کیفیت به درد چه می خورد؟

منم با این حرف احمد جان موافقم،
    به بقیه دوستان هم گفتم الان جوملا داره هزینه میگیره و کیفیتش هم فکر کنم خوب باشه (ازش استفاده نکردم)
    خوب همچین امکانی نیست که وردپرس رو هم به همون شیوه تغییر بدین؟

~> Mr.vAhiD.DI <~ - ahmad-s - Saeed Fard
  • garfield

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۹

ahmad-s گفت:

اونهایی هم که رسیده ن مشخص نشده که رسیده ن.

ahmad-s گفت:

مخالفم. من همینطوری که به سوالات جواب داده م وردپرس و حتی کد نویسی رو یاد گرفته م. اگه قرار باشه پول بدی خدمات بگیری می شی مصرف کننده، نه کاربر وردپرس.

الان کاربرای عادی می تونن برای جوملا افزونه یا قالب بنویسن؟ کاربرای عادی وردپرس چطور؟

• ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۸

الان کاربرای عادی می تونن برای جوملا افزونه یا قالب بنویسن؟ کاربرای عادی وردپرس چطور؟

آقا ما نخوایم طراح قالب و افزونه بشیم چه کسیو باید ببینیم؟ بچه بازی نیست که! وقت زیادی میگره، هر کسی یه تخصصی داره، طراحی قالب و افزونه باید به متخصصش واگذار بشه. بعدشم الان واقعا کاربرای عادی وردپرس قالب و افزونه طراحی می کنن؟

• garfield

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۸

ahmad-s گفت:
    آقا ما نخوایم طراح قالب و افزونه بشیم چه کسیو باید ببینیم؟ بچه بازی نیست که! وقت زیادی میگره، هر کسی یه تخصصی داره، طراحی قالب و افزونه باید به متخصصش واگذار بشه. بعدشم الان واقعا کاربرای عادی وردپرس قالب و افزونه طراحی می کنن؟

لحن صحبت کردنت خیلی قشنگه! بچه بازی؟

این همه طراح قالب هست. اگه دوست داری می تونی بری به متخصصش پول بدی و اصلاً لازم نیست بیای به این انجمن و وقت تلف کنی! چرا می آی اینجا پس؟ جز اینه که می خوای خودت کارهات رو انجام بدی؟

و جواب سوالت بله ست. اینجا کاربرهای عادی قالب طراحی می کنن و یا حداقل سفارش سازی می کنن. می تونی بری توی انجمن ها ببینی سوالها تو چه سطحی هستن.

ahmad-s - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۳

چي شد كه بحث طراحي كاربران بين جوملا و وردپرس اومد وسط?اصلا چه ربطي به اين موضوع داره?

garfield - turkm4hdi - ahmad-s - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۶:۱۸

garfield گفت:

لحن صحبت کردنت خیلی قشنگه! بچه بازی؟

این همه طراح قالب هست. اگه دوست داری می تونی بری به متخصصش پول بدی و اصلاً لازم نیست بیای به این انجمن و وقت تلف کنی! چرا می آی اینجا پس؟ جز اینه که می خوای خودت کارهات رو انجام بدی؟

و جواب سوالت بله ست. اینجا کاربرهای عادی قالب طراحی می کنن و یا حداقل سفارش سازی می کنن. می تونی بری توی انجمن ها ببینی سوالها تو چه سطحی هستن.

لحن صحبتم اگه تند بود عذرخواهی میکنم. باید روی الفاظ بیشتر دقت مکردم.
    ولی حرف شما با حرف ما منافات نداره، ما میگیم انجمن وردپرس جوری بشه که بالاخره یه نفر مسئول پاسخگویی باشه، به قول خودتون اگه قرار باشه خودمون همه چیرو انجام بدیم بازم نیاز داریم یه نفر اینجا باشه که وقتی سوالی برامون پیش اومد امیدوار باشیم اون به ما جواب میده

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۲

فقط به این چند روز نگاه کنید ببینید کیا نبودن و کیا جواب سوالات رو ندادن یکیش خوده من !
    امروز 21 هستم اما نه تغییری نه پیشرفتی فقط بی پاسخ موندن کاربران برای حل مشکلاتشون نتیجه این چند روز هست

Saeed Fard - master AK - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۴

میشه بپرسم رئیس کل وردپرس فارسی کیه؟

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۷

ببخشید اگه میشه به این سوال من پاسخ بدید، تا کاربرهایی میان و توی انجمن پشتیبانی از وردپرس سوال می‌پرسن که چرا دومین هنوز ست نشده روی هاست، مدیریت می‌تونه چیکار کنه؟
    من خودم چندان چیزی بلد نیستم، ولی امثال سعید فرد و محسن غیاثی و پارسا و وحید و ... چرا نمیان دیگه اینجا؟ باور کنید تنها نبود مدیریت درست نیست. دلیل این نیومدن‌ها بیشتر سوالاتی از سوی کاربرانه که اصلن ربطی به وردپرس و مشکلاتش نداره. مشکلی مثله کار نکردن آپلود کننده‌ی فلش به انجمن وردپرس ربط داره. سوالاتی مثله کدنویسی‌ها برای پوسته‌ها و افزونه‌ها. سوالاتی مثله جلوگیری از هک وردپرس و خیلی چیزهای دیگه که حداقل ده‌برابر این موضوعاتی که به وردپرس ربط دارن سوالای بی‌ربط به وردپرس این‌جا پرسیده میشه و همیشه کاربر از این شاکی میشه که کسی نیست جواب بده!
    دوستان بیاید و از خودتون شروع کنید. چند وقت پیش حکایت قشنگی خوندم که میگفت پیرمردی داشت حرف میزد و میگفت وقتی بچه بودم می‌خواستم دنیا رو عوض کنم، بزرگ‌تر که شدم می‌خواستم وضع کشورم رو عوض کنم، کمی که از سنم بالاتر رفت تصمیم گرفتم شهرم رو درست کنم و الان که پیر شدم متوجه شدم که باید در ابتدا از خودم رو عوض می‌کردم تا بتونم شهر، استان، کشور، قاره و دنیا رو عوض کنم!
    بهتره کمی از یه دید دیگه هم به قضایا نگاه کنید و یک‌طرفه به قاضی نرید.

master AK
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۴

مثل داداش وحیدم ، درود همگی ;

دست شما درد نکنه آقا رضا ، من هیچ کس رو دوست ندارم که بگم ولی آقا مرتضی گرانسایه ، آقا مصطفی صوفی ، آقا مرتضی راکی ، آقا پارسا ، نیازی رو از سایت برطرف نمیکنن یا نمیکردن ؟؟؟؟
    واقعا مرسی از قدری که دونسته نمیشه ،،

در حقیقت کمبود مستندات، دلیل این فشاری هست که به این انجمن میاد. به همین خاطر من تلاشم اینه که اول مستندات رو سروسامون بدم و بعدش انجمن رو دستکاری کنم. اما متاسفانه تا حالا هرکس رو به مدیریت مستندات گذاشتیم بعد از یه مدت مفقودالاثر شده. خود من هم نمی‌تونم به تنهایی کل امور رو انجام بدم، مثلاً بخش ویترین مدت‌هاست آماده شده اما چون می‌دونم اگه بالا بیاد (مثل بخش افزونه‌ها) با مشکل مدیریتی روبرو می‌شه هنوز پایین مونده.
    اولویت مستندات در حال حاضر برای وردپرس فارسی از همه‌چیز بیشتره، در همین راستا ما پوسته‌ی مخصوص مستندات طراحی کردیم و بخش پیشنهاد ترجمه‌ی مستندات رو راه انداختیم اما چون مدیریت مناسبی نداره، این کارها به چشم نمیاد و همه‌ی انتقادها متوجه انجمن می‌شه.

خب میگید مستندات مهمه و باید از اینجا درست بشه ؟ خب درست بشه ، استارت بخوره ، فقط از یه جایی شروع بشه ،، میگید مدیر گذاشتید رفته ، کی بوده ایشون ؟ چطور ما ندیدیم ، خب اصلا دوباره مدیر بزارید ، شاید این یکی نره و کار کنه ،
    آخه دیگه دوست عزیزمون آقا مرتضی راکی چه جوری بگن که مستندات فارسی که حاصل 1 سال تلاششون بوده رو در اختیار دارند ، یا آقا پارسا چه جوری بگن که پلاگین هایی برای گسترش بی بی پرس نوشتن ، بازم بگم ، و ...

به نظره من مسئله اصلا اینا نیست ، مسئله اعتماده ، مسئله بها و ارزشه ،، مسئله چیزیه که داداشم وحید گفت ..

مرسی امین جان که اومدی و توی این تاپیک شرکت میکنی ،

ببخشید اگه میشه به این سوال من پاسخ بدید، تا کاربرهایی میان و توی انجمن پشتیبانی از وردپرس سوال می‌پرسن که چرا دومین هنوز ست نشده روی هاست، مدیریت می‌تونه چیکار کنه؟
    من خودم چندان چیزی بلد نیستم، ولی امثال سعید فرد و محسن غیاثی و پارسا و وحید و ... چرا نمیان دیگه اینجا؟ باور کنید تنها نبود مدیریت درست نیست. دلیل این نیومدن‌ها بیشتر سوالاتی از سوی کاربرانه که اصلن ربطی به وردپرس و مشکلاتش نداره. مشکلی مثله کار نکردن آپلود کننده‌ی فلش به انجمن وردپرس ربط داره. سوالاتی مثله کدنویسی‌ها برای پوسته‌ها و افزونه‌ها. سوالاتی مثله جلوگیری از هک وردپرس و خیلی چیزهای دیگه که حداقل ده‌برابر این موضوعاتی که به وردپرس ربط دارن سوالای بی‌ربط به وردپرس این‌جا پرسیده میشه و همیشه کاربر از این شاکی میشه که کسی نیست جواب بده!
    دوستان بیاید و از خودتون شروع کنید. چند وقت پیش حکایت قشنگی خوندم که میگفت پیرمردی داشت حرف میزد و میگفت وقتی بچه بودم می‌خواستم دنیا رو عوض کنم، بزرگ‌تر که شدم می‌خواستم وضع کشورم رو عوض کنم، کمی که از سنم بالاتر رفت تصمیم گرفتم شهرم رو درست کنم و الان که پیر شدم متوجه شدم که باید در ابتدا از خودم رو عوض می‌کردم تا بتونم شهر، استان، کشور، قاره و دنیا رو عوض کنم!
    بهتره کمی از یه دید دیگه هم به قضایا نگاه کنید و یک‌طرفه به قاضی نرید.

امیر جان از دوستان عزیزه بنده هستی ، ولی لطفا حمایت نکن ، خودت تاپیک انجمن کمرنگ وردپرس یادت رفته که آخراش بودی ، یا یادته زمانی که حداقل روزی 3،4 ساعت تو انجمن بودم ، یا آقا مصطفی آیی که با اومدنش تمامی تاپیک ها از بالا به پایین جواب میداد و به قول خودم همه رو درو میکرد ، و تا چند روز قبل هم فعالیت دوستم آقا مرتضی راکی رو یادت بیار ،، یا خیلی از دوستان دیگر که ببخشند ذکر نمیکنم ،،،

چطور چنین کسایی باید تو انجمن بدون هیچ چشم داشتی باشند و در صورتی که همگی یه درخواست داشته باشند و اصلا بهش توجهی نشه ،، بهایی داده نشه ،، دیگه آخه چند سال چنین بی توجهی ای باید ادامه پیدا کنه ، آیا دیگه شوقی واسه ی کسی باقی میمونه ،

آقای گناهکار انگار الان هفته ای 1 با انگار بیشتر نمیتونن نت بیان و میان و یک پاسخ میدن و میره تا هفته ی بعد ، تنها دسترسی دار وردپرس هم ایشون هستند ، چرا نباید پخش مسئولیت بشه تا دوستانی که میتونن و وقتشو دارند ادامه بدند و وردپرس رو به دوران اوجش برسونن ، مگه چه چیزی کم دارند ، درسته ایشون وردپرس رو تا اینجا آوردند و ... ، ولی از اینجا به بعدش چی ، آیا مسئولیتی ندارن ،

به نظر شما دوستانی که چندیدن سال توی این انجمن هستند و بودند ، چیزی جز خوبی و پیشرفت وردپرس میخوان ؟ در حالی که خودشون اصلا از وردپرس فارسی استفاده نمیکنند ، دیگه کدومو باید بگم ،
    اصلا مسئله تاپیک هایی که ارسال میشه و سوال هایی که پرسیده میشه و ... نیست ، مسئله چیزه دیگه هستش و از پایه مشکل وجود داره ، داداشم وحید گفت که اون دوران دورانه خوشی بود ، چرا خوش بود ؟ خودتون ببینید چرا ، ما که دیگه گلومون پاره شد از بس داد زدیم ،
    دیگه ترجیح میدم از این به بعد نظاره گر باشم تا ببینم چی میشه و آقای گناهکار چی میخواد بگه ،، ای بابا ، اینم یکی مثله تاپیک های قبلی که متروک شد و غیر این هم نیست ..

و در آخر هم از سیاهی که بالاتر رنگی نیست ،، امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید ..

موفق باشید ../.

مرتضی نظری - Parsa - NESTED - amirsaam - Mostafa - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • master AK

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۱

گارفیلد جان، چرا از نظر شما همه کار هارو باید 1 فرد انجام بده؟
    مشکل خیلی از ما اینه که میخوایم توی هر کاری یه دستی داشته باشیم اما اگر 1 رشته رو انتخاب کنیم خیلی موفق تر هستیم،
    الان من شخصا طراحی قالب وردپرس یا افزونه برام مهم نیست و سعی میکنم از اونا استفاده کنم و وبلاگ برتری داشته باشم، شما میگی تعداد طراحان قالب زیاده، درست
    اما چند برابر اونها "مصرف کننده وردپرس" هست، من به خودم میگم قالب رو میدم یکی دیگه طراحی میکنه و افزونه ها و غیره رو هم دیگران تهیه کنند و من ازشون میخرم اما تلاشم رو میزارم روی یادگیری سئو و غیره،
    این جوری باعث میشه هر کدوممون توی 1 رشته تخصص داشته باشیم اما لااقل توی همون حرفه ای باشیم نه این که توی 100 تا رشته دست داشته باشیم اما همشون در یک سطح معمولی باشه،
    اما از نظر من الان واقعا جاش نیست،
    الان فقط وقت ایجاد یک جرقه توی وردپرس هست،
    آقای گناهکار کجایی؟؟؟؟؟!!!
    الان همه کاربران وردپرس فارسی بهت نیاز دارند :(

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۰

سعيد جان حرف دل همه رو زدي.
    حالا من يك سوال ميكنم,جناب اقاي گناهكار,احيانا احيانا شما با افرادي مثل هيتلر,رضا خان و ... نسبتي نداريد?اخه از حق نگزريم خيلي شباهت به ديكتاتور ها داريد! حرف هيچ كس رو نه گوش ميكنيد نه به حرف هيچكس اعتماد داريد...لااقل وقتي به كسي اعتماد ندارين رو حرف خودتون بايستيد.ديگه شما نوبر هرچي بدقول هستيد... فكر كنم توي قسمت مديريت سايت يك جايي هست كه شما توش عكس كاربراتون رو اشتباه ميبينيد!!به جون هممون قسم هيچكدوم نه شاخ داريم,نه دم داريم نه ... بقول سعيد جان اينجا هم ميشه متروكه(اين تايپيك).و به لطف شما تنها چيزي كه از وردپرس فارسي باقي ميمونه اسمش هست در آينده...البته ميدونم شما ادم خيلي گرم مزاجي هستين(از بلاگتون اشنايي پيدا كردم) اما اگه فقط يكم(خيلي كم) انصاف خرج كنيد به ما حق ميديد.

با عرض پوزش بخاطر لحن بدم و تشكر از همه دوستان.

NESTED - Saeed Fard - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۶

خب والا این تاپیک اولش یه انتقاد بود الان یه اعتراض شده !!!
    خیلی دلم می خواد جواب تک تک تاپیک سوالات کاربران حتی تکراریشون رو بدم اما ...
    فعلا توی همین ( اما ) موندم ...
    اما طبق چیزی که گفته شد مشکل در مستندات و غیره بود و فعلا لازم نیست انجمن سرو سامان بگیره !!!
    خب بفرمایید ببینید:
    فعالیت توی انجمن رو به یکباره متوقف کردیم ( منظورم فعالیت خودم هست ) تا شرح وظیفه بشه که چیکار کنیم !!!( منظور شرح وظیفه برای دوستان هست )

Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۸

خیلی دلم می خواد جواب تک تک تاپیک سوالات کاربران حتی تکراریشون رو بدم اما ...
    فعلا توی همین ( اما ) موندم ...

فعالیت توی انجمن رو به یکباره متوقف کردیم ( منظورم فعالیت خودم هست ) تا شرح وظیفه بشه که چیکار کنیم !!!( منظور شرح وظیفه برای دوستان هست )

من هم دقیقا به همین صورت آقا مرتضی ،
    فعالیتم توی این انجمن متوقف هستش و فعلا فقط در همین تاپیک میمونه و بیشتر نمیشه تا ببینیم چی میشه ،،

موفق باشید ../.

~> Mr.vAhiD.DI <~
  • ahmad-s

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۳

منم گرچه فقط سوال کننده هستم ولی با این اوضاع مجبورم فعالیتم(سوال) رو متوقف کنم. کاش دوستان وردپرسی یه جای دیگه داشتن تا ما اونجا کارمون راه میفتاد. :(

گناهکار
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۲

این‌جا اعتراضات زیادی مطرح شده متاسفانه پاسخگویی به همه‌ی اون‌ها توی یکی دو تا نوشته نمی‌گنجه، سعی می‌کنم به چیزهایی که بیشتر گفته شده اشاره کنم.

دو صد گفته چون نیم کردار نیست. از نظر من میزان اهمیت صحبت‌ها رابطه‌ی مستقیم با میزان مشارکت داره.
    ------

یکی از دوستان در مورد مستندات گفتن که «میگید مدیر گذاشتید رفته ، کی بوده ایشون ؟ چطور ما ندیدیم»، خب پاسخ بنده این هست که ما هیچ‌وقت این چیزها رو اعلام عمومی نکردیم، مدیران سابق مستندات دو تن از ناظمان فعال همین انجمن بودن بعلاوه‌ی یکی از کاربران بسیار مشتاق که بعد از دو روز کار توی مستندات ناپدید شد!
    حالا چون خود دوستان خواستن ما هم اعلام می‌کنیم که علی الحساب دسترسی آقایان NESTED و Saeed Fard رو توی بخش مستندات به «مدیر محتوا» ارتقا دادیم، این دوستان می‌تونن به مستندات مقاله‌ی جدید اضافه کنن و مقالات فعلی رو ویرایش کنن، همچنین امکان تایید مقالات نوشته شده توسط کاربران رو هم دارن. از این به بعد مسئولیت محتوای بخش مستندات برعهده‌ی این دوستان هست، انشالله که بتونن باعث پیشرفت مستندات وردپرس فارسی بشن.
    هر مشکل نرم‌افزاری هم توی بخش مستندات بود به خودم اطلاع بدین تا حل کنم.
    ---------

با توجه به تجربه‌ای که توی وردپرس فارسی دارم هیچ‌گاه اسیر «اشتیاق زیاد» کاربران برای تغییر نمی‌شم.
    مدت‌ها کاربران وردپرس ما رو تحت فشار گذاشته بودن که بخش افزونه‌ها رو راه‌اندازی کنیم، وقتی این بخش بعد از دو الی سه ماه تلاش مستمر گروه برنامه‌نویسی ما راه‌اندازی شد هیچ‌کس نیومد توی ترجمه‌ی افزونه‌ها به ما کمک کنه، به همین خاطر اون بخش سوت و کور موند. الان یکی از دوستان صحبت از ویترین می‌کنه، بفرمایید این ویترین وردپرس فارسی: http://wp-persian.com/showcase/ که خیلی وقته آماده شده، اما چون هیچ‌کس رو برای مدیریتش پیدا نکردم تا هزار سال دیگه هم ازش بهره‌برداری نمی‌کنم چون می‌دونم اگه ویترین بالا اومد و توی مدیریتش دو روز اخلال ایجاد شد باز همه می‌ریزن روی سر ما که چرا ویترین به روز نمی‌شه و...
    قبول کنین ما نمی‌تونیم همین‌طوری بی‌مقدمه کسی رو که نمی‌شناسیم بذاریم مدیر بخش‌های مختلف سایت چون ممکنه عملی انجام بشه که اعتبار وردپرس فارسی زیر سوال بره پس انتظار نداشته باشین ما اعلامیه بدیم که ما برای فلان بخش به مدیر احتیاج داریم چون ما به افرادی که ناشناس هستن اعتماد نداریم.
    ------

در مورد خدمات تجاری هم فعلاً هیچ برنامه‌ای نداریم و این کار فعلاً صورت نمی‌گیره.
    ------

در مورد این انجمن، خیلی صریح بگم که این انجمن بازدهی بسیار پایینی برای سایت داره و در اولویت آخر کار ماست.
    ------

کار اصلی ما ترجمه و انتشار وردپرس فارسی هست و بقیه‌ی بخش‌های سایت حاشیه هستن، اگه رسیدگی به بقیه‌ی بخش‌ها باعث بشه ما از کار اصلی‌مون غافل بمونیم، مجبوریم بخش‌های مربوطه رو غیرفعال کنیم همون‌طوری که یک‌بار این انجمن رو تعطیل کردیم.

باز هم می‌گم هر کس می‌تونه توی برنامه‌نویسی و طراحی و ترجمه و... به ما یاری برسونه، اعلام آمادگی کنه تا وارد سیستم مدیریت پروژه‌ش کنیم. (با دوستانی که توی همین موضوع اعلام آمادگی کردن از طریق ایمیل تماس گرفته می‌شه)

بهرنگ - مرتضی نظری
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۰

چون ما به افرادی که ناشناس هستن اعتماد نداریم.

آقای گناهکار ! چطور میخواهید افراد رو بشناسید ؟
    توی این انجمن حتی ناظم ها فقط در حد یک ایمیل شما رو میشناسند و بس !
    من نمیدونم دلیل این پنهان موندن پشت یک نام مستعار!!! چیه .
    هیچ کدوم از کاربران شما رو نمیشناسند با این وجود شما میخواهید که به افرادی که میشناسید اعتماد بکنید ؟
    احترام و اعتماد دو چیز هستند که باید به صورت متقابل ایجاد بشن .

omid0098 - مرتضی نظری - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - master AK
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۲

اقاي گناهكار,اول از پاسختون متشكرم.بعد يك حرفي دارم با شما,اون زماني كه قسمت افزونه هارو فعال كردين و با هزار زحمت برنامه نويسي كردين,اين همه سايت و فرد وجود داشت كه پلاگين(حالا پوسته رو نميگم) هارو فارسي كنن?امكان نداشت فارسي كنه.اصلا من از اين به بعد يكم وقت ميزارم كه افزونه فارسي كنم,همه رو ميزارم اينجا(بخش افزونه ها)...دوستان خواهش ميكنم ازتون كه افزونه/مقاله اي/پوسته اي رو فارسي كردين بزارين تو اين سايت.اينبار ما كاربرا استارت ميزنيم و مديريت پشتيباني ميكنه.خواهش ميكنم ازتون.من خودم تو افزونه ها فعاليت ميكنم(فقط بگم كه فقط گفتم فعاليت ميكنم).ببينيم اينبار چجوري ميتونيم اينجا رو ببريم رو اوج خودش تو تاريخ وجوديتش.قبول ميكنين?

~> Mr.vAhiD.DI <~ - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.