انجمن

قرار دادن به عنوان تصویر شاخص از "آدرس"  (۴ نوشته)

• mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۶

سلام
    اول بگم که جستجوهایم را کرده ام. دوما فکر کنم تمام دوستان وردپرسی این مشکل را دارند.
    چرا وقتی روی "قرار دادن به عنوان تصویر شاخص" در محیط ویرایش کلیک میکنیم مثل محیط آپلود عکس قسمتی به عنوان "از آدرس" هم دارد اما به هیچ وجه کار نمیدهد و عکس کامل را در نوشته قرار میدهد!؟. یعنی اساسا اگر امکان قرار دادن تصویر شاخص از آدرس دیگری وجود ندارد چرا گزینه آن قرار داردو واگر امکان این موضوع هست چرا کار نمیکند. آیا اشکال از وردپرس فارسی است؟ یا وردپرس انگلیسی هم این مشکل را دارد.
    البته من حقه ای که میزنم اینه که تصویری که از آدرس دیگری میخواهم در نوشته قرار بدهم از قسمت آپلود تصاویر استفاده نمیکنم .از همین قسمت تصویر شاخص استفاده مینم تا هم تصویر در نوشته قرار گیرد و بعد از به روز رسانی نوشته تصویر شاخص هم درست میشود. اما بعضی وقتها برای بعضی قالبها و عکسها جواب نمیدهد.ولی در کل اشکال از کجاست که این قسمت در تصویر شاخص کار نمیکند؟

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۴

ببین تصویر شاخص در سایتتون به قالبتون بر میگرده بعضی از کد نویسی ها جهت نمایش تصویر شاخص لازمشون این هست که حتما عکس اپلود بشه و نه اینکه از ادرس استفاده بشه

• pedrammm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۷

NESTED گفت:
    ببین تصویر شاخص در سایتتون به قالبتون بر میگرده بعضی از کد نویسی ها جهت نمایش تصویر شاخص لازمشون این هست که حتما عکس اپلود بشه و نه اینکه از ادرس استفاده بشه

یعنی هیچ راهی نیست که بشه از آدرس عکس بیاد بالا؟

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۳

سلام دوستان
    من دنبال یه کوئری هستم که تصاویر شاخص رو برام ایجاد کنه ...
    منظورم مطالب قبلیه ...
    واسه مطالب جدید خودم میذارم ... اما واسه قبلی ها نمیتونم بذارم یعنی وقت میگیره ...
    کسی میدونه چجوری میشه تِیبِلش رو ایجاد کرد؟
    منتظرم
    ممنون
    یا علی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.