انجمن

تغییر نوع نمایش برپسب مثل پرشیان بلاگ  (۲ نوشته)

• okey

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۲:۴۱

با سلام

یک سوال داشتم گرچه به سوالات قبلیم هنوز پاسخ درستی داده نشده ولی بازم جای شکرش باقیه چون از قدیم گفتن دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

اینجا یعنی فروم ورد پرس هم از این ضرب المثل بی نصیب نیست درسته که ممکنه بعضی وقتها دوستان دیر به جواب سوالات و مشکلاتشون برسن ولی خوب بالاخره به نتیجه می رسند ان شاء الله

عرض به حضور دوستان که یک سوال ساده و فکر کنم جوابش جز چند خط php چیز دیگه ای نباشه منتها من چون بلد نیستم نمی تونم خودم این کار رو انجام بدم

ببینید در قسمت بایگانی یا آرشیو یا در قسمت دسته بندی ها تعداد مطلب جلوی اون نوشته شده
    مثلا در ماه مرداد 15 مطلب در ماه تیر 8 مطلب یا مثلا در موضوع اینترنت 43 مطلب و در موضوع نرم افزار 21 مطلب
    تا اینجا درسته خب
    حالا مشکل من اینه که در قسمت برچسب های ورپرس هم می خوام اینجوری باشه مثل سایت پرشیان بلاگ
    الان در حال حاضر ورد پرس تعداد مطالب هر برچسب رو با بزرگ تر کردن اون نشون میده و وقتی روی لینکش میری نوشته مثلا 12 موضوع و اونی که کوچیکتره نوشته مثلا 5 موضوع
    خود این یک زیبایی داره ولی دلم می خواد مثل پرشیان بلاگ باشه که در هر برچسبی تعداد اون مطلب رو مثل آرشیو و دسته بندی ها نشون بده

امیدوارم که دوستان راهنمایی کنند

راستی وبلاگ من برچسب هایی که فقط یک مطلب از ائن نوشته شده رو نشون نمیده و حتما باید به 2 تا موضع برسه تا نشون بده چیکار کنم در حالیکه بعضی مطالب فقط همین یک بار نوشته میشن

کمک کنید لطفا

پس شد 2 تا موضوع یعنی 2 تا مشکل ممنونم

یا علی

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۳:۳۰

ببینین این به‌کارتون میاد: http://reciprocity.be/ctc/

البته برچسب‌ها در پرشین‌بلاگ٬ همون دسته‌ها هستن در وردپرس٬ برچسب کللن تعریف متفاوتی داره از دسته و عرف نیست که تعداد نوشته‌هاشو نشون بدن.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.