انجمن

اضافه کردن کلمات کلیدی خاص به تمام نوشته ها  (۷ نوشته)

• toote

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۱

با سلام
    لطفاً اگر کلکی یا افزونه ای یا هر راهی را که مدنظرتون هست به من بگید کارم خیلی لنگه
    می خوام مثلاً 4 یا 5 کلمه ثابت آخر کلمات کلیدی هر مطلبم اضافه بشه متاسفانه تعداد مطالبام بالای 1000 تاس نمی تونم دستی انجام بدم
    تو رو خدا کمک کنید
    help me :(

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۱

سلام،
    از چه افزونه ای برای کلمات کلیدی استفاده میکنید؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    toote - آموزش وردپرس
  • toote

آفلاین
    عضو
    ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۵

masoudin گفت:
    سلام،
    از چه افزونه ای برای کلمات کلیدی استفاده میکنید؟

از افزونه all in one seo

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۱

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز قصد دارید برای هر مطلب کلمات کلیدی خاصی رو به صورت اتوماتیک تعریف کنید یعنی ؟ چون این مورد به نظر کار ساده ای نیست ! وقتی قرار باشه برای هر مطلب کلمات کلیدی خاصی تعریف میشه که دیگه اصلا کار راحتی نیست و فرقی با اتومات وارد کردن یا دستی وارد کردن هم نداره واقعا ! ولی اگر بخواید چند کلمه کلیدی خاص رو تعریف کنید می تونم یه قطعه کد آماده کنم که با قرار دادن اون در قالب در محل مورد نظرتون اون کلمات نمایش داده بشن یا اینکه قطعه کدی بدم که تو فایل فانکشن قالب قرار بدین تا اتومات چند کلمه کلیدی خاص شما تو محل مورد نظرتون نمایش داده بشن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

toote - Masoud - meisam1366
  • toote

آفلاین
    عضو
    ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۴

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز قصد دارید برای هر مطلب کلمات کلیدی خاصی رو به صورت اتوماتیک تعریف کنید یعنی ؟ چون این مورد به نظر کار ساده ای نیست ! وقتی قرار باشه برای هر مطلب کلمات کلیدی خاصی تعریف میشه که دیگه اصلا کار راحتی نیست و فرقی با اتومات وارد کردن یا دستی وارد کردن هم نداره واقعا ! ولی اگر بخواید چند کلمه کلیدی خاص رو تعریف کنید می تونم یه قطعه کد آماده کنم که با قرار دادن اون در قالب در محل مورد نظرتون اون کلمات نمایش داده بشن یا اینکه قطعه کدی بدم که تو فایل فانکشن قالب قرار بدین تا اتومات چند کلمه کلیدی خاص شما تو محل مورد نظرتون نمایش داده بشن با تشکر

با سلام
    خیر مطالب سایتم همه دارای کلمات کلیدی هستند فقط می خواهم سه الی پنج کلمه دیگر بصورت مشترک به همه مطالبم اضافه شود همین

آموزش وردپرس - meisam1366
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۱

toote گفت:

با سلام
    خیر مطالب سایتم همه دارای کلمات کلیدی هستند فقط می خواهم سه الی پنج کلمه دیگر بصورت مشترک به همه مطالبم اضافه شود همین

خب عزیزم اینکه کاری نداره ! کافیه همون تگ هایی که دوست داری نمایش داده بشه رو در جایی که داری تگ ها رو نمایش میدی قرار بدی ! فقط دقت کن که دقیقا شبیه به تگ ها قرار بدین برای اینکه متوجه بشی شباهتشون با تگ ها درسته یا نه ! روی یکی از تگ ها کلیک کن ببین به چه شکلی لینک داره چه طوری دقیقا هر تگ رو همون طوری بزار بعد تابع نمایش تگ ها تو قالبت ! ساده و راحت منتهی اگر مشکلت حل نشد بگو تا دقیقا کد رو قرار بدم فقط آدرس سایت رو قرار بده لطفا و اگر هم با این توضیحات مشکلت حل شد تاپیک رو لطفا حل شده اعلام کن تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه در ضمن فشار دادن تمام دکمه های تشکر باعث دلگرمی من و سایر همکاران میشه با تشکر

Masoud - meisam1366 - toote
  • rozfilms

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۹

سلام
    دوستان عزیز لطفا منو کمک کنید
    من هم تقریبا چنین مشکلی دارم ولی یه کم فرق داره
    من می خوام در ادامه مطلب پست ها ابن جمله را اضافه کنم متنش اینه ( برای خرید اکانت اینجا کلیک کنید )
    ممنون می شم راهنمایی م کنید خیلی لازم دارم چون پست هام خیلی زیاده اگه بخوام ویرایش کنم زمان بر هست
    مرسی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.