انجمن

انتخاب ساید بار برای صفحه ها  (۲ نوشته)

• ali_85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶

با سلام
    می خواهم یک ساید بار داشته باشم که در صفحه اصلی نمایش داده نشود و فقط در صفحات نمایش داده شود
    یعنی می خواهم ابزارک هایی که در صفحه اصلی هستند در صفحه های دیگر و مطالب نمایش داده نشوند
    و ابزارک هایی که برای صفحه های غیر از خانه انتخاب می کنم در صفحه اصلی یا خانه نمایش داده نشود.
    چطور باید این کار را بکنم؟؟؟
    کلا دو تا ساید باز سمت راست داشته باشم برای انتخاب ابزارک : 1-برای صفحه اصلی 2- برای صفحات و پست ها

مثل عکس زیر
    http://www.shiaupload.ir/images/05906521144064098897.png

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱

ali_85 گفت:
    با سلام
    می خواهم یک ساید بار داشته باشم که در صفحه اصلی نمایش داده نشود و فقط در صفحات نمایش داده شود
    یعنی می خواهم ابزارک هایی که در صفحه اصلی هستند در صفحه های دیگر و مطالب نمایش داده نشوند
    و ابزارک هایی که برای صفحه های غیر از خانه انتخاب می کنم در صفحه اصلی یا خانه نمایش داده نشود.
    چطور باید این کار را بکنم؟؟؟
    کلا دو تا ساید باز سمت راست داشته باشم برای انتخاب ابزارک : 1-برای صفحه اصلی 2- برای صفحات و پست ها

مثل عکس زیر
    http://www.shiaupload.ir/images/05906521144064098897.png

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست می کنم در گوگل عبارت زیر رو سرچ کنید :
    ابزارک بسازید برای وردپرس به آسانی آب خوردن + فیلم آموزشی
    البته به شما توصیه می کنم برای سرچ های مهم همیشه از مرورگری که ازش استفاده نمی کردین استفاده کنید مثلا من خودم همیشه از فایر فاکس استفاده می کنم و عاشقشمو تو طراحی از اون بهره می برم ولی برای سرچ های مهم ! و خیلی مهم از گوگل کروم برای این کار استفاده می کنم حالا شما از هر کدوم استفاده نمی کنید در هر بار سرچ کش مرورگر رو خالی کنید ! این یک مسئله تجربییه سرچ در حالت خالی بودن کش نتایج کاملا واقعی رو نشون میده و بعد روی عبارت اول یعنی لینک آموزش 98 کلیک کنید در ضمن اگر در این باره بعد از مشاهده فیلم آموزشی به مشکل برخورد کردین و مشکل حل نشد همینجا داخل انجمن مطرح کنید تا راهنمایی بشید و اگر مشکلتون حل شد تاپیک رو حل شده مطرح کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ali_85

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.