انجمن

مفهوم قرار دادن فایل در پوشه Sql بر روی دیتابس  (۲ نوشته)

• techno

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۸

سلام
    من یه اسکریپ بازی آنلاین دانلود کردم
    تو قسمت آموزش نصبش این جمله رو نوشته بود

اطلاعات دیتابس خود را در فایل vahid.php را به وسیله یک ویرایشگر ساده قرار دهید و فایل قرار داده شده در پوشه Sql را به روی دیتابس خود ایمپورت کنید.

قسمت اول یعنی اطلاعات دیتابیس رو قرار دادم ولی تو قسمت دوم موندم که چی کار کنم اصلا مفهومش رو نمیفهم
    خیلی ممنون میشم در این باره راهنماییم کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - ghalleryyou - musica44
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۱

techno گفت:
    سلام
    من یه اسکریپ بازی آنلاین دانلود کردم
    تو قسمت آموزش نصبش این جمله رو نوشته بود

اطلاعات دیتابس خود را در فایل vahid.php را به وسیله یک ویرایشگر ساده قرار دهید و فایل قرار داده شده در پوشه Sql را به روی دیتابس خود ایمپورت کنید.

قسمت اول یعنی اطلاعات دیتابیس رو قرار دادم ولی تو قسمت دوم موندم که چی کار کنم اصلا مفهومش رو نمیفهم
    خیلی ممنون میشم در این باره راهنماییم کنید

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید این مورد مربوط به وردپرس نمیشه و اینکه شما دقیقا تو بخش پوسته های وردپرس هم درخواست راهنمایی کردین لااقل باید تو بخش دیگر ایجاد می کردین البته به وردپرس ارتباطی نداره دلیل قطعی بر عدم راهنمایی هم داره ولی بازم توضیح دادم تا رعایت کنید در این باره شما باید به هاست خودتون برید اگر هاست هست البته اگر هم لوکال که در هر صورت باید اول دیتا بیس بسازید و بعد به پی اچ پی مای ادمین برید و اون دیتا بیسی که تو پوشه ای که گفتن هست رو از منو import پی اچ پی مای ادمین آیمپورت کنید و اتصال دیتا بیس یعنی نام دیتا بیس یوزر و پسورد درست باشه تا اتصال برقرار بشه و قابل استفاده باشه در پایان توضیحاتم اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو روی گزینه حل شده قرار بدین و اگر مفید بود نیازی به ارسال پست جهت تشکر نیست کافیه رو گزینه تشکر زیر پستم کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    techno

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.