انجمن

آخر ما نفهمیدیم چرا جواب من رو نمی دید.  (۵ نوشته)

• mahdiazizi2014

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۸

سلام

کم کم دارم به انجمن و متخصص های این انجمن شک میکنم.
    یه سوال ساده پرسیدم.

چرا اسم سایتم با اسمی که تو گوگل هست مطابقت نداره؟

واقعا کسی نمی دونه؟

• iranp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۱
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۴۱

با سلام
    اول اينكه سعي كنيد به دنبال راه حل براي حل مشكلتون باشيد و يه خورده سماجت و پافشاري داشته باشين تا بتونيد مشكل رو خودتون حل كنيد. اگر بعد از پشتكار زياد نتونستيد حل كنيد تو انجمن تاپيك بزنيد.
    دوم اينكه وقتي تو انجمن تاپيك زديد منتظر بمونيد اگر كسي بلد بود حتما جواب ميده .
    سوم اينكه ، يه طوري درخواست كمك مي كنيد انگار شما طلب كاريد و بقيه بدهكار.
    به هر حال اين مشكل هم مي تونه از طرف وردپرس باشه و هم از طرف گوگل ، اگر همه ي تنظيمات رو درست انجام داده باشيد به احتمال زياد مشكل از گوگل هست. تنظيمات همگاني وردپرس رو چك كنيد.
    اميدوارم مشكلتون حل شه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mahdiazizi2014 - omid0098 - Morteza
  • mpspace

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۷

سلام دوست عزیز!
    در ابتدا باید خدمت شما عرض کنم که بهتر است قوانین انجمن را دقیق تر مطالعه کنید!

در این انجمن هیچ کس وظیفه ای برای پاسخ دادن به سوالات کاربران ندارد! یعنی این طور نیست که همواره یک فرد متخصص و همه چیزدان منتظر باشد تا به پرسش های کاربران پاسخ دهد؛ بلکه هر کاربری که تجربه ای داشته باشد به کاربران کم تجربه کمک می کند!

پس انتظار نداشته باشید که همواره به محض طرح سوال توسط شما، پاسخ دریافت کنید. ممکن است پرسشی مطرح شود که بعد ازهفته ها پاسخی به آن داده نشود!

من هم مانند شما یکی دو سوال پی پاسخ مطرح کرده ام و هنوز هم پاسخی دریافت نکرده ام!

نمی گویم برای گرفتن پاسخ باید ده ها روز منتظر بمانید بلکه می گویم که حداقل به اندازه ی یک هفته صبوری پیشه کنید و سپس زبان به اعتراض بگشایید!

اما در جواب به سوال شما باید بگویم که مطمئنا اسمی گوگل هم اکنون برای سایت شما نمایش می دهد، در گذشته اسم سایت شما بوده و شما به تازگی نام سایت خود را عوض کرده اید.
    از طرفی هم باید بدانید که به روزشدن اطلاعات یک سایت در گوگل به پارامترهای زیادی بستگی دارد که همین موجب تاخیر چند روزه و شاید چند هفته ای و شاید چند ماهه در بروز شدن اطلاعات سایت ها می شود. پس باید منتظر باشید تا ربات های خزنده ی گوگل اطلاعات جدید سایت شما را تجزیه تحلیل کرده و وارد بانک اطلاعاتی عظیم گوگل کنند!

لطفا لینک زیر را مشاهده کنید و ببینید که عنوان برخی از صفحات سایت شما بروز شده و برخی دیگر هنوز بروز نشده ولی مطمئنا در چند روز آتی بروز خواهند شد!

http://www.google.com/search?sclient=psy-ab&hl=en&site=&source=hp&q=site%3Aafghandownload.net&btnK=Google+Search

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mahdiazizi2014 - Morteza
  • mahdiazizi2014

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۰

iranp گفت:
    با سلام
    اول اينكه سعي كنيد به دنبال راه حل براي حل مشكلتون باشيد و يه خورده سماجت و پافشاري داشته باشين تا بتونيد مشكل رو خودتون حل كنيد. اگر بعد از پشتكار زياد نتونستيد حل كنيد تو انجمن تاپيك بزنيد.
    دوم اينكه وقتي تو انجمن تاپيك زديد منتظر بمونيد اگر كسي بلد بود حتما جواب ميده .
    سوم اينكه ، يه طوري درخواست كمك مي كنيد انگار شما طلب كاريد و بقيه بدهكار.
    به هر حال اين مشكل هم مي تونه از طرف وردپرس باشه و هم از طرف گوگل ، اگر همه ي تنظيمات رو درست انجام داده باشيد به احتمال زياد مشكل از گوگل هست. تنظيمات همگاني وردپرس رو چك كنيد.
    اميدوارم مشكلتون حل شه.

نه عزیز طلب کار نیستم.
    فقط عصبانی شده بودم که این همه آدم این جاست کسی نمی تونه یه راهنمایی ساده کنه که شاید به ذهن من نمیرسه.
    در ضمن گفتید که :يه خورده سماجت و پافشاري داشته باشين تا بتونيد مشكل رو خودتون حل كنيد. کلی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید . اگه می تونستم حل کنم نمی اومدم این جا بگم.
    بار هم در ضمن . مشکل رو تو انجمن گوگل مطرح کردم. یه 2 دقیقه پیش. جواب رو هم حتما می زارم که اگه برا کسی مشکل مشابه پیش اومد بتونه حل کنه.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۷

دوست عزیز
    نیاز نیست بعد هر پستتون یکبار ادرس سایتتون رو هم بزارید و فلو کنید!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.