انجمن

افزونه ای برای تغییر نام تصاویر!!!  (۳ نوشته)

• e_hesami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۱

سلام.
    ممنون از سایت خوبتون.
    من ۵ ماه هست سایت رو راه اندازی کردم
    الان دنبال موضوعی هستم!
    عکس های سایت تعدادش خیلی زیاد هست. خواسته من ۲ موضوع است.
    ۱- هر عکس یک نام خاصی داره و این باعث آشفتگی شده. من میخوام عکسهای قبلی و هم از این به بعد عکس ها تغییر نام پیدا کنند و یک رنج خاصی داشته باشند. اگر بشه مثلا به صورت زیر نام گذاری بشوند که واقعا عالی است:
    wppersian-کد خبر.jpg
    یعنی تنظیم بشه موقع آپلود نام تصویر رو تغییر بده و اول نامه دامه رو بذاره، بعد یک خط تیره بذاره و بعد کد خبر و بعد هم که اندازه عکس رو (مثلا 150×150) رو خودش میذاره. این موضوع رو میخوام برای عکس های قبلی هم که از قبل آپلود کردم مصداق بشه!

۲- موقع آپلود از هر عکس ۷ تا درست میکنه که برای سایت من ۳ سایزش مورد استفاده است. چیکار کنم مابقی رو درست نکنه؟!؟!
    یک سایز برای تصویر شاخص در صفحه اصلی است برام لازمه.
    یک سایز برای تصویر شاخص در داخل صفحه خبر است برام لازمه.
    یک سایز هم برای عکسی است که در بین مطالب میذاریم برام لازمه.
    ممنون میشم به مباحث پاسخ بدین.

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۸

با سلام،
    اینکه عکس های قبلی و جدیدتان به طور مرتب تغییر نام پیدا کنند انجام شدنی است ولی شما وقتی مطلبی یا موضوعی در گوگل جستجو می کنید بعضی وقت ها هم به ابزار گوگل Image سر میزنید متوجه می شوید که ممکن است بسیاری از عکس های قبلی شما در سطر اول گوگل Image باشند که بعد از تغییر نام آنها، جایگاه شان کاهش پیدا می کند.
    مورد دومی که مطرح کردید می بایست بررسی شود که از امکانات پوسته یا افزونه است که برای شما در هر بار بارگیری عکس جدید، چندین سایز مختلف بطور خودکار ایجاد می شود.

موفق باشید...

• e_hesami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۴

دوست عزیز ممنون بابت پاسختان
    خب ولی مورد اول چجوری ممکن است؟ با افزونه خاصی؟ یا کد خاصی؟
    برام مهم نیست در گوگل کاهش پیدا کند. حل میشه باز.

من خیلی جستجو کردم راجب مورد دوم. انگار از امکانات وردپرس است که از هر عکس 7 سایز ایجاد میکند. ولی این شرایط موجب اشغال فضای زیاد سایت میشه.

خواهشا دوستان دقیقتر راهنمایی بفرمایند.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.