انجمن

یکی کردن کاربران وردپرس و ویبولتین  (۴ نوشته)

• TopBest

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۴

سلام

میشه کاربران وردپرس و ویبولتین رو یکی کرد ؟ همچنین عضویت ها .

و اوردن کاربران انلاین در صفحه اصلی وردپرس و اوردن کاربرای برتر فروم توی وردپرس ( مثل نیوک که وقتی با وی بی ست میشه کاربرای برتر فروم و انلاین های فروم رو میشه توی نیوک نمایش داد )

بنده دنبال اموزشش نیستم و نمیخوام خودم انجام بدم . یک wp کار نیاز دارم . البته در صورت شدنی شدن این صحبت های بالای من .
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    fal
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۵

دوست عزیز اینکار شدنی هست،من قسمت دوم پست شمارو :

بنده دنبال اموزشش نیستم و نمیخوام خودم انجام بدم . یک wp کار نیاز دارم . البته در صورت شدنی شدن این صحبت های بالای من .

رو به عنوان فعالیت تجاری نمیبینم،برای همین میگم که براتون انجام میدمش(به صورت رایگان،اینو میگم تا من خودمم فعالیت تجاری نکره باشم!)
    البته بهتون قول نمیدم که بتونم انجامش بدما ولی به احتمال 99 درصد میتونم براتون انجام بدم براتون...

fal
  • fal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۲

دوست عزیز
    یکی از دوستان که خبره ی وی بی و وردپرس رو کاملا مسلط هستند، به بنده توصیه کردند که این کار رو فقط درصورتی که کاربرانم کمتر از 300 نفر هستند اجرا کنم، چون وردپرس تواناییش در این زمینه محدوده و توان مدیریت بیشتر رو نداره
    و همچنین در این زمینه انتظار کارایی مناسبی نباید داشته باشید و باید برای مشکلاتی که پیش میان آماده باشید

مرتضی نظری
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۲

fal گفت:
    دوست عزیز
    یکی از دوستان که خبره ی وی بی و وردپرس رو کاملا مسلط هستند، به بنده توصیه کردند که این کار رو فقط درصورتی که کاربرانم کمتر از 300 نفر هستند اجرا کنم، چون وردپرس تواناییش در این زمینه محدوده و توان مدیریت بیشتر رو نداره
    و همچنین در این زمینه انتظار کارایی مناسبی نباید داشته باشید و باید برای مشکلاتی که پیش میان آماده باشید

کاملا با این حرفتون موافقم..هرچی باشه وردپرس بیسش وبلاگ نویسی هست (البته نمیگم کوچیکه نه ولی باز هم هرچی باشه بازم برای بالگ هست... برای مدیریت سایت به نظر من باید از cms استفاده بشه نه وبلاگ ساز... چون سایت های بزرگ وقتی اطلاعات خیلی زیاد بشه،اونوقته که بلاگ ساز ها پاشون میلرزه و فشارو میدن به سی پی یو... اما سی ام اسی مثل دروپال تخصصی برای سایت های بزرگ ایجاد شده و اونوقت هست که قدرتشو نشون میده...

البته من توی سی ام اس ها تنها چیزی رو که قبول دارم دروپال هست!!!

fal

درباره‌ی این موضوع