انجمن

پوسته فارسی shaan و پوسته فارسی comet برای وردپرس  (۴ نوشته)

• ياسر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۳

سلام
    این تاپیک رو اشتباهی زدم، امکان حذفش نبود. از بهم ریختن انجمن با تاپیک های تکراری هم بدم می آد واسه همین ویرایش کردم و این دو تا پوسته رو که خودم فارسیشون کردم برای استفاده دوستان اینجا گذاشتم :)
    پوسته shaan با طرح آبی که امکانات وردپرس رو به خوبی پشتیبانی میکنه مثل سربرگ سفارشی ، منوی کرکره ای و...
    http://s1.picofile.com/file/7342855692/shaan.zip.html
    پوسته comet که دیگه جای بحث نمی ذاره
    http://s2.picofile.com/file/7342857846/comet.zip.html
    تو این پوسته ها از فونت فارسی کودک برای زیبا شدن عنوان نوشته استفاده شده

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    شروع وبلاگ نویسی با blogshen.com - مرتضی نظری - fal
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۵

سلام ياسر جان.خسته نباشيد و متشكر.قالب كمت واقعا قالب زيبايي هست(خودم براي وبلاگم نسخه قديميش استفاده ميكردم...) البته خودمم قبلا فارسيش كرده بودم(تنها براي نياز شخصي!!) اما به كسايي كه نياز به قالب وبلاگ زيبا به رنگ قهوه اي دارن حتما من كمت رو پيشنهاد ميكنم...

راستي ياسر جان من وبلاگ وردپرسي خودمو ايجاد كردم.اجازه ميدي كه همين پوسته ترجمه شده ي تورو بزارم توي وبلاگم,و به اسم خود شما منتشرش كنم?چون ترجمه من بنا بر نياز شخصي بود بدرد كس ديگه نميخوره...كلا عادت دارم قالب خودمو فجيهانه ويرايش كنم‎ ‎:d‏ .اما اگه ياسر جان اجازه بدي همينو معرفي كنم...

• ياسر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۳

سلام آقا مرتضی عزیز
    تبریک میگم راه اندازی وبلاگ جدیدتون رو
    البته می تونید از این پوسته ها استفاده کنید.(ویرایش یا بازنشر و...تحت GPL هستن بالاخره!) البته قبلش رو لوکال تست کنید ببینید اونی هست که شما می خواید یا نه. چون دموی آنلاین نتونستم بزارم...

مرتضی نظری
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹

ممنونم یاسر جان،
    من کلا برای امنیت کاربرای خودمم که شده تنها چیزی رو که میزارم برای کاربرا فایل زبان و احتملا فایل راستچین شدش هست،خود قالب/پلاگین رو لینک اصلیشون رو میدم تا خدایی ناکرده مشکلی برای کاربرای من پیش نیاد...
    ممنونم که اجازه دادی استفاده کنم ازش...

ياسر

درباره‌ی این موضوع