انجمن

چند سوال درباره ورد پرس مولتی یوزر فارسی  (۳ نوشته)

• control

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۸

سلام
    من چند تا سوال دارم که فکر کنم سوال خیلی از کاربرایی که تازه میخان با ورد پرس مولتی یوزر کار کنن باشه اگه کسی بلده این سوالات رو جواب بده:
    1- ورد پرس مولتی یوزر فارسی آخرین ورژنش رو از کجا دانلود کنم
    2-آیا امکان نصب مولتی یوزر فارسی روی ساب دامین یا در یک پوشه به صورت (mydomain.com/blog) وجود داره و چجوری؟
    3-نحوه آدرس دهی وبلاگ های ثبت نام کننده به چه صورتیه(newblog.mymomail.com) یا (mydomain.com/newblog)
    4- در صورتی که جواب سوال 2 مثبته آیا میشه در حالی که ورد پرس رو در یک پوشه (mydomain.com/blog) نصبه آدرس وبلاگ های ارائه شده رو به صورت newblog.mymomail.com باشه
    5-آیا برای نصب مولتی یوزر فارسی احتیاج به به آی پی اختصاصی هست
    6-آیا میشه روی لوکال (wamp و xamp )نصبش کرد و اگه میشه آموزشش رو بزارین
    7- آموزش نصب ورد پرس مولتی یوزر فارسی آخرین ورژنش رو اگه امکانش هست اینجا بزارین

• control

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۶

جواب اکثر سوالات بالا توی قسمت زیر پیدا شد غیر از یکی:

2-آیا امکان نصب مولتی یوزر فارسی روی ساب دامین یا در یک پوشه به صورت (mydomain.com/blog) وجود داره و چجوری؟
    4- در صورتی که جواب سوال 2 مثبته آیا میشه در حالی که ورد پرس رو در یک پوشه (mydomain.com/blog) نصبه آدرس وبلاگ های ارائه شده رو به صورت newblog.mymomail.com باشه

http://tortak.com/view/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87.html

• TIRNA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۲

1. وردپرس مولتی یوزر در همون هسته وردپرس هست که شما می توانید از همین سایت نسخه فارسی آن را دانلود کنید. و سپس با کمی جست و جو در انجمن به راحتی آموزش ایجاد شبکه رو پیدا کنید.
    2. فکر کنم بشه.
    3. در قسمت ایجاد شبکه این سوالو ازتون می پرسه.
    5. منظورتون چیه؟ نه فکر نکنم.
    6. فکر کنم بدلیل اینکه آدرس سایت در این نرم افزار ها به صورت عددی هست این امکان وجود نداره. ولی وردپرس تک نفره به راحتی نصب می شه.
    7. تو انجمن زیادخه کافیه یک نگاه کوچولو بندازین ده ها پست پیدا می کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محمد اسمعیل زاده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.