انجمن

کشمل در رنگ قالب و زمینه  (۲ نوشته)

• sadra777

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۶

سلام به همگی. بنده یه قالب به اسم dayli editaion از سایت woo theme دانلود کردم. این قالب دارای یه ابزار برای تغییر رنگ و پس زمینه و اینجو چیزاست. که شما با انتخاب هر حالت می تونید رنگ رو کلا عوض کنید. منتهی من که رنگو عوض میکنم کلا همه چیز عوض میشه. درصورتی که من فقط میخوام رنگ پشت زمینه فقط سیاه و بقیه چیزا سفید باشه
    این کد رو در ابتدای حالت default وارد کردم:

body, #columns, #header {
    background-color: #111;
    color: #999;
    }
    a{
    color: #000;
    }

در اینحالت رنگ همه چیز سیاه شد. حتی داخل پس و بخش ویدجت ها. بعدش این کد رو یکی از دوستام بهم داد. و اینو که وارد کردم داخل پستمم سفید شد:

}
    #featured-inner{background:white !important}
    .post-outer .post-alt {
    background: none repeat scroll 0 0 white !important;

}

الان قالب من شده اینجوری، سایتمو چک کنید خودتون ببینید بی زحمت: http://www.tipsyman.com
    حلا میخواستم ببینم آیا کدی هست که من بتونم داخل ویدجت هامو هم کاملا سفید بکنم؟ اگه آره کدشو لطف کنید بی زحمت
    راستی. اگه css نوع deault قالبو هم بخواین که من روش تغییرات انجام دادم تا بشه این ر. می تونید از لینک زیر دانلود کنید و بهم بگید چیکار کنم.
    http://www.mediafire.com/?idvrpf2rc8cc6i3

• greatlord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۰

سلام
    یحتمل کشملت !!! اینجوری حل میشه ، خط زیر رو پیدا کن :

#featured-outer, .box .post, .widget_outer, .post-outer, .video-outer, .author-outer, #talking-points-outer, #comments-outer {
        border: 3px solid #F7F7F7;
    }

عوضش کن با خط زیر :

#featured-outer, .box .post, .widget_outer, .post-outer, .video-outer, .author-outer, #talking-points-outer, #comments-outer {
        background-color: #FFFFFF;
        border: 3px solid #F7F7F7;
    }

و خط زیر رو :

#featured, .widget, .box .post-inner, .post-alt, .video-inner, .author-info, #talking-points, #comments-container {
        border: 1px solid #E7E7E7;
    }

با خط زیر جایگزین کن :

#featured, .widget, .box .post-inner, .post-alt, .video-inner, .author-info, #talking-points, #comments-container {
        background-color: #FFFFFF;
        border: 1px solid #E7E7E7;
    }

ببین میشه همون چیزی که می خوای یا نه ؟

کشمل !!! دیگه ای داشتی در خدمتیم ، موفق باشی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    sadra777

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.