انجمن

مشکل با پوسته Alltuts  (۴ نوشته)

• fal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۵

سلام

من با پوسته ی Alltuts چنتا مشکل دارم ( البته پوسته ی خوبیه و از خیلی های دیگه بی دردسرتره )
    کمک بفرمایید لطفا

1. من وقتی دوتا پلاگین مورد نیاز این پوسته ( wp125 و wp-popular-posts-tool ) رو نصب کردم مدیریت وردپرسم چپ چین شده، پارسی هست فقط چپ چین شده و یه حالت درهمی پیدا کرده ( آپدیتشون کردم و قالب اصلا بالا نیومد! )

2. پلاگین Estro Slider با اینکه فعاله ولی نشون داده نمیشه توو قالب

3. فونت سربرگ قالب با اینکه فضا به اندازه ی کافی داره خیلی کوچیکه، کسی راهنمایی میکنه چطوری فونتشو عوض کنم و بزرگش کنم؟

4. زمان لود کامل سایت خیلی خیلی طول میکشه ( بالای 5 دقیقه با اینترنت 128 شاتل ) ، چیز سنگینی نداره نمیدونم چرا اینقدر طول میکشه، چیکار کنم سریع بالا بیاد؟ ( جز چنتا عکس خیلی کوچیک چیزی نداره )

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۴۸

سلام،
    1. سورس افزونه را ویرایش کنید و css اضافی که به پیشخوان فراخوانی شده را غیرفعال کنید. (کاملا مشخص است)
    2. فایل راهنمای افزونه را میتوانید مطالعه کنید.
    3. فایل Style.css پوسته را ویرایش کنید.
    4. امکان داره از js های پوسته باشه که برروی سرور خارجی باشه و لودش رو سنگین کرده

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Ghost - fal
  • Ghost

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۸

fal گفت:
    1. من وقتی دوتا پلاگین مورد نیاز این پوسته ( wp125 و wp-popular-posts-tool ) رو نصب کردم مدیریت وردپرسم چپ چین شده، پارسی هست فقط چپ چین شده و یه حالت درهمی پیدا کرده ( آپدیتشون کردم و قالب اصلا بالا نیومد! )

با سلام منم از قالب alltuts استفاده می کنم .همونطور که گفتی قالب بی دردسریه با آپشنها و کدهای تمیز و مرتب
    ما هم همین مشکل رو داشتیم بخاطر نصب افزونه wp125 که خوشبختانه با لطف آقا مرتضی حل شد

. فونت سربرگ قالب با اینکه فضا به اندازه ی کافی داره خیلی کوچیکه، کسی راهنمایی میکنه چطوری فونتشو عوض کنم و بزرگش کنم؟

اگه منظورت عنوان سایته که پایین لوگو میاد . کد زیر رو تو فایل style.css قالب پیدا کن و تغیرات دلخواه رو اعمال کن.

#logo span {
    	display:block;
    	padding-right:5px;
    	padding-top:5px;
    	text-transform:uppercase;
    	color:#999999;
    	font-size:12px;
    }
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    fal
  • fal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۰

mostafa1990 گفت:
    سلام،
    1. سورس افزونه را ویرایش کنید و css اضافی که به پیشخوان فراخوانی شده را غیرفعال کنید. (کاملا مشخص است)
    2. فایل راهنمای افزونه را میتوانید مطالعه کنید.
    3. فایل Style.css پوسته را ویرایش کنید.
    4. امکان داره از js های پوسته باشه که برروی سرور خارجی باشه و لودش رو سنگین کرده

ممنونم
    ولی من چیزی از کدنویسی بلد نیستم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.