انجمن

بالاترین وورد پرس  (۱۰ نوشته)

• alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۳:۲۸

سلام دوستان
    من یک پیشنهاد دارم برای وورد پرس فارسی

همگی سایت بالاترین رو میشناسیم و میدونیم که سایت بسیار جالب و قوی هستش هم از نظر ایده و هم از نظر برنامه نویسی و خصوصا طراحیش که حرف نداره و این رو هم میدونیم که برای بعضی ها فیلتر شده و در دسترس نیست و میدونیم هم که توی بیشتر وبلاگ های وورد پرسی زیر هر موضوع آیکن بالاترین هست

حالا اصل مطلب

چرا ما خود وورد پرسی ها همچین سایتی رو نداشته باشیم ؟ که هم راهی برای توسعه وورد پرس فارسی باشه و هم کاربران دلگرم بشن
    به استفاده از این سیستم به نظر من که خیلی ایده جالبی میتونه باشه

راستی از مزدک خان یک سوال دارم . شما که تمام کلمات انگلیسی رایج در اینترنت و خصوصا وورد پرس رو فارسی که نه پارسی کردین چرا خود کلمه وورد پرس رو فارسی نکردین که یک دفعه مجموعه رو کاملا فارسیش کنیم؟ و من هم دردسر نوشتن فارسی کلمه وورد پرس رو نداشته باشم :P

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۰:۲۷

به نظرم انجام این کار مارو از کار اصلیمون منحرف می کنیم وگرنه ما در تیممون محمد رو داریم که روی سایت مهندس کار کرده که سیستمی کاملا مشابه بالاترین داره :
    http://mohand.es/

• Behnam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۳
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۰:۴۶

به نظر من هم کار جالبی نیست

• underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    ۱۸ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۲:۱۶

منم با این جور کارهای مخالفم کار تیم ساختن سایت برای نمایش قدرت وردپرس فارسی نیست ، برای نمایش قدرت وردپرس و دلگرم کردن کاربران وردپرس آنقدر سایت های قوی و قدرتمند وجود دارد که دیگر نیاز به ساختن سایت توسط این گروه نیست ...

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۱۹ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۲:۰۹

من موافقم قبلا هم روی همچین چیزی ما صحبت کردیم ولی جناح سنتی و محافظه کار خیلی مقاومت نشون دادش حالا نگران نباش اگر این‌جا تووافقی حاصل نشد من خودم یک جای دیگه راهش میندازم ;)

• mazdakam

آفلاین

۱۹ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۲:۱۱

استی از مزدک خان یک سوال دارم . شما که تمام کلمات انگلیسی رایج در اینترنت و خصوصا وورد پرس رو فارسی که نه پارسی کردین چرا خود کلمه وورد پرس رو فارسی نکردین که یک دفعه مجموعه رو کاملا فارسیش کنیم؟

وردپرس یک اسم خاص هستش اسم‌های خاص جز قرارداد هست که دست نخوره بهش دلیلش همین بود

• javid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۵
    ۱۹ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۲:۴۷

به جاي اين كار ميتونيم تو خود بالاترين فعاليت كنيم !
    فقط كافيه هر وقت لينكی ارسال ميشه كه ربطی به وردپرس فارسی داره تگ "وردپرس فارسی" رو بهش اضافه كنيم ! :D
    بعد از مدتي اندازه اين تگ تو قسمت تگ ها در بالاترين به همه كاربران ورودپرس فارسي به اندازه كافي انرژي و دلگرمی ميده ;)

• alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    ۱۹ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۳:۳۲

javid گفت:
    به جاي اين كار ميتونيم تو خود بالاترين فعاليت كنيم !
    فقط كافيه هر وقت لينكی ارسال ميشه كه ربطی به وردپرس فارسی داره تگ "وردپرس فارسی" رو بهش اضافه كنيم ! :D
    بعد از مدتي اندازه اين تگ تو قسمت تگ ها در بالاترين به همه كاربران ورودپرس فارسي به اندازه كافي انرژي و دلگرمی ميده ;)

جاوید جان سایت بالاترین فیلتر شده و همه میدونیم که سایتی رو که ایران فبلترینگش کنه دیگه باید قیدش رو زد چون به این سادگی ها از فیلترینگ در نمیاد و خود به خود بازدید کننده هاش رو از دست میده و صاحب سایت مجبوره که سایتش رو تعطیل کنه و آدرسش رو تغییر بده
    آخه شما ندیدین که کی نشسته و سایت ها رو فیلتر میکنه :D ولی من تا حدودی میدونم جریانش چیه

mazdakam گفت:
    من موافقم قبلا هم روی همچین چیزی ما صحبت کردیم ولی جناح سنتی و محافظه کار خیلی مقاومت نشون دادش حالا نگران نباش اگر این‌جا تووافقی حاصل نشد من خودم یک جای دیگه راهش میندازم ;)

ممنونم مزدک جان که من رو درک کردی
    خدایش کمکم داشتم از پیشنهادم احساس شرم میکردم ولی بلاخره مزدک جان فهمید منظورم رو

• mazdakam

آفلاین

۲۰ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۰:۵۴

خدایش کمکم داشتم از پیشنهادم احساس شرم

هیچ‌وقت از گفتن چیزی که بهش باور داری نترس حتما توش حقیقتی نهفته

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۳ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۵:۰۱

عجب تاپیکی شد این تاپیک..
    این سایت مهندس عجب سایتیه بنظر من از بالاترین خیلی بهتره. @},-
    امکانش هست که این مدل رو بزارید برای فروش یا برای عموم استفاده کنند مهندس جان؟
    در ضمن کاری که این گروه وردپرس فارسی میکنند جای تشکر و قدردانی داره.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.