انجمن

پست های چند تا در میان !!! (پرش پستها)  (۱۱ نوشته)

• other

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۱:۴۱

سلام دوستان
    من با سایتم یه مشکل دارم ، فرض کنید میخوام پست شماره 600 رو الان بدم (یعنی در حال حاضر 599 تا پست دادم) وقتی که میخوام این کار رو انجام بدم نمیدونم چرا بجای اینکه پست شماره 600 رو به خودش بگیره ، یک یا 2 شماره بالاتر میره !!! مثلا میشه پست شماره 601 یا 602 ، یعنی من پست شماره 600 و 601 رو ندادم که پرش میکنه به پست شماره 603 !!! من گفتم شاید برای این باشه که وردپرس به صورت خودکار به ذخیره پیش نویس میپردازه ، ولی در سریع ترین حالت هم که پست دادم توفیقی نداشت ! حس می کنم از وقتی که به 2.6.2 کوچ کردم این مشکل پیش اومده ، لطفاً من رو در این خصوص یاری کنید ، هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم ، نماز و روزه هم قبول باشه ...

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۱۲

وردپرس به رونوشت‌ها و پرونده‌هایی که به نوشته‌ها پیوست می‌شه هم شناسه می‌ده٬ یعنی در ادامه‌ی همون شناسه‌های نوشته‌ها٬ احتمالن به همین‌خاطر باشه.

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۳۰ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۴

مثلا من الان 3 برگه دارم.ولی برگه آخر من آیدیش 18 هست.

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۳۱ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۵

wizengamot احتمالن شما قبلن برگه‌ای داشته اید، که اونو حذف کردید. به همين دليل شناسه آخرين برگه شما 18 هست

• other

آفلاین
    عضو
    ۱ مهر ۱۳۸۷ - ۱۵:۵۴

خوب فکر میکنم این یه اشکال باشه که به پیش نویس ها هم شماره میده !
    کاربرهای سایت چه فکری میکنند در خصوص این قضیه ، احساس میشه که داریم چند تا خبر درمیون ارسال میکنیم تا تعداد خبر ها بالا بره !
    لطفا واسه این مشکل یه پیشنهاد ارائه بدید ، ممنون میشم
    البته من هیچ خبری رو هم حذف نکردم

ولی اگر پستی هم حذف بشه باید همه پست ها شیفت داده بشن به عقب نه اینطور که اگر چند پست حذف شد ، جشون خالی بمونه و نظم صفحات و شماره پست ها به هم بریزه ! :-(

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱ مهر ۱۳۸۷ - ۲۳:۰۸

چرا با پست آیدی کار میکنید؟ برید سراغ پیوند های یکتای زیبا! >>

http://codex.wp-persian.com/index.php?title=%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1_%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF_%DB%8C%DA%A9%D8%AA%D8%A7

• other

آفلاین
    عضو
    ۲ مهر ۱۳۸۷ - ۱۰:۲۷

دوست عزیز ، هر خبر یک شماره خاص داره واسه خودش ، مشکل من مشکل نمایش نیست ، میتونم به شکل های مختلف نمایش بدم از طریق همین توضیح جالبی که در خصوص "پیوندهای یکتای زیبا" واسه من لینک کردید .

مشکل من با این پرش هست ! در حال حاضر مثلا پست شماره 100 رو دادم ، وقتی میخوام پست بعدی رو ارسال کنم معلوم نیست شمارش چند خواهد شد ! احتمال داره 102 بشه شاید هم 103 ، دوستان این قضیه من رو با مشکل بدی مواجه کرده ... البته گفته باشم من تمام پست ها رو به صورت آنی ارسال می کنم در همون لحظه ، حتی پیش نویس هم نمیکنم که بگم شاید واسه اینه که داره به پیش نویس هم یه شماره میده ! در کل به کمک این انجمن و دوستان خیلی امیدوارم
    متشکر

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲ مهر ۱۳۸۷ - ۱۶:۴۸

دوست عزیز شناسه‌ی نوشته‌ها در وردپرس یکتا هست٬ و به‌صورت صعودی. پس امکان شیفت شدن به‌عقب و... وجود ندارد.

همون‌طور که عرض کردم:

وردپرس به رونوشت‌ها و پرونده‌هایی که به نوشته‌ها پیوست می‌شه هم شناسه می‌ده٬ یعنی در ادامه‌ی همون شناسه‌های نوشته‌ها٬ احتمالن به همین‌خاطر باشه.

یعنی شما اگه هنگام نوشتن٬ یک تصویر آپلود کنین٬ به‌تعداد شناسه‌ها یکی اضافه می‌شه.

شما می‌تونین با قرار دادن دستور زیر در پرونده‌ی Wp-config.php ٬ رونویسی وردپرس رو خاموش کنین:
    define('WP_POST_REVISIONS', false);

اگه با این‌کار مشکل شما حل شد (در صورتی‌که عکس یا پرونده‌ای آپلود نکنین)٬ که حل شده! در غیر این‌صورت امکان اون‌چیزی که شما می‌خواین وجود نداره به‌هیچ‌وجه.

• other

آفلاین
    عضو
    ۱۶ مهر ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۳

پس سابقا چرا من همچین مشکلی نداشتم ، قبلا wp-config رو هم دستکاری نکرده بودم ، ولی هر پست واسه خودش یک شماره داشت و شماره ها هم پشت سر هم بودند و هیچ مشکلی وجود نداشت ، به نظر شما این قضیه (البته ببخشید ها) یک مقدار مسخره نیست که مثلا من الان پست شماره 100 هستم و وقتی میخوام پست بعدی رو بدم به دلیل اینکه توش عکس گذاشتم باید شماره پست بشه 102 .
    تعجب میکنم سابقا همچین مشکلی نداشتم ، یعنی واقعا هیچ راهی نیست !!! :-(

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۶ مهر ۱۳۸۷ - ۱۴:۲۴

چون امکان رونویسی از نوشته‌ها در نگارش ۲/۶ اضافه شده.

واقعا هیچ راهی نیست.

• other

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۴ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۲

سلام مجدد ، استاد عزیز این پست رو خیلی وقت پیش نوشته بودم کاری که گفته بودید رو انجام دادم و تا مدت زیادی جواب میداد ولی الان که وردپرس رو به 2.7.1 بروزرسانی کردم دیگه جواب نمیده باید چیکار کنم ؟ممنون میشم پاسخ بدید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها