انجمن

آدرس سایتم رو چجوری عوض کنم  (۹ نوشته)

• mrs1993

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۶:۵۴

سلام دوستان من یه سایت دارم میخوام آدرس سایتم رو عوض کنم و دامین که جدید خریدم رو به جای قبلی بزارم .لطفا کمک کنید.ممنون

• مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۳

ميتونيد ادرس سايت رو عوض كنيد توي تنظيمات بعد از اينكه تغيير دادين كل وردپرس رو منتقل كنيد به دامين جديد...

هشدار: اگه اينكار كنيد تا وقتي كه به دامين جديد منتقل نكردين سايتتون بالا نمياد...براي بالا اوردنش بايد با phpmyadmin‏ ادرس رو دوباره تغيير داد!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    best designer - mrs1993 - Araz
  • best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۹

دوستمون درست گفتن تغییر دادن دامین در صورتی که به هاست و کنترل پنل هاستتون وارد نباشین کار خیلی خطرناکیه حتی ممکنه تموم محتوای هاستتون پاک بشه .

برای تغییر کلی آدرس سایت و هاست و تصاویر و ... وارد پنل هاستتون بشین و از قسمت domin setup آدرس جدید رو جایگذین آدرس قبلی کنید . یادتون نره جایگذین کنید .

یه وقت اونو پاک نکنی که این یکی رو ادد کنی . اونوقت همونطور که گفتم تمام مطالب و حتی خود وردپرس از روی هاستتون پاک میشه . کافیه جایگذین کنی .

mrs1993 - Araz
  • mrs1993

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۱

چجوری جایگزین کنم.یه محبت در حق ما میکنید؟من ادرس هاست و رمز ورود رو میدم یکی زحمتش رو بکشه.میترسم خودم بزنم کلا پاک بشه.

• best designer

آفلاین
    عضو
    ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۰

برام ایمیل کن tanha_an_7001@yahoo.com

mrs1993
  • amir727

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۹

سلام

به پشتیبانی هاست بگو این کار رو واست انجام بده

ما هم چند وقت پیش اینکارو کردیم

mrs1993
  • maziyardj

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۵

سلام خسته نباشید من ورد پرس رو روی هاستم نسب کردم اما وقتی اسم سایتم رو میزنم میره تو index بعد باید رو ورد پرس کلیک کنم تا سایت بیاد چکار باید بکنم مستقیم بره تو سایتم ؟ با جملا که کار میکردم فایل نصب رو از روت سی پنل پاک میکردم درست میشد میشه بگین این و چکار کنم؟

• sarzaminm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۰

با سلام

هر کی هر مشکلی در رابطه با نصب وردپرس یا تغییر آدرس سایتش و یا مشکلات این چنینی داره به info@nasim.info ایمیل بفرسته ...

دوستان عزیزی که مایلند از وردپرس برای راه اندازی وبسایت استفاده کنند و نمیتونند خودشون وردپرس رو نصب کنند، مشخصات کامل ورود به هاست خودشون رو به info@nasim.info ارسال کنند تا سایتشون در عرض 30 دقیقه به صورت کاملا آماده تقدیمشون بشه ...

این کار به طور 100 درصد رایگان انجام خواهد شد ...

خواهشمندم از هاستهای رایگان استفاده نکنید. حتما از شرکتهای اینترنتی هاست لینوکس با کنترل پنل ترجیحا Cpanel و دامنه معتبر تهیه فرمایید تا کارتون به مشکل بر نخوره ...

در صورت تمایل ما هم میتوانیم برای شما هاست و دامنه با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه کنیم ، برای این امر به info@nasim.info روابط عمومی و پشتیبانی گروه دیتا پردازان نسیم ایمیل ارسال فرمایید.

بنده به هیچ عنوان قصد تبلیغات برای هیچ شخص و یا شرکتی را ندارم ، و این معرفی صرفا برای راحتی کاربران عزیز میباشد ... هر کی میزبان خوب ، پشتیبانی عالی و سرویسهای با کیفیت و سرعت بالا میخواد با دیتا پردازان نسیم تماس بگیره.

info@nasim.info

08318370860

http://www.NasimData.com

-------------------

هاستهای ارائه شده توسط دیتا پردازان نسیم با پشتیبانی کامل از وردپرس و انواع سیستمهای مدیریت محتوا و با کنترل پنل محبوب و قدرتمند ( سی پنل Cpanel ) ارائه خواهد شد ، در واقع شما فقط به تجارت خود فکر میکنید و هیچگونه نگرانی از بابت مشکلات فنی هاست و سرور نخواهید داشت ...

تمامی سرویسهای ارائه شده توسط دیتا پردازان نسیم به غیر از دامین ، دارای 7 روز گارانتی بازگشت پول میباشد.

با تشکر

ارادتمند

• best designer

آفلاین
    عضو
    ۵ تیر ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۲

سلام خسته نباشید من ورد پرس رو روی هاستم نسب کردم اما وقتی اسم سایتم رو میزنم میره تو index بعد باید رو ورد پرس کلیک کنم تا سایت بیاد چکار باید بکنم مستقیم بره تو سایتم ؟ با جملا که کار میکردم فایل نصب رو از روت سی پنل پاک میکردم درست میشد میشه بگین این و چکار کنم؟

متوجه منظورتون نشدم . اما حدس میزنم منظورتون اینه که وردپرس شما در پوشه wordpress قرار داره نه روت هاستتون . باید تمام فایل های داخل پوشه wordpress رو مارک کنید و به خارج از اون پوشه یعنی به روت هاستتون (Public_html) انتقال بدین .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.