انجمن

مشکل حین راه اندازی وردپرس  (۶ نوشته)

• plusus

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۸

سلام

من وقتی وردپرس رو نصب کردم و خواستم اون رو راه اندازی کنم بعد از ساخت wp-config.php دستی دیگه مرحله بعد

نمیاد و ارور * خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده * رو میده .

می خواستم بدونم باید چکار کنم ؟

• mohmon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۷
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۰

اگه از نسخه 3.3.2 وردپرس استفاده کنید دیگه نیاز به تنظیم دستی نیست که مشکلی هم پیش بیاد در زمان نصب می توانید اطلاعات دیتابیس رو استفاده کنید

• sarzaminm

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۷

سلام

دوستان عزیز و ارجمند

هر کی بخواد بنده وردپرس رو به طور کامل رو هاستش به صورت رایگان نصب میکنم ...

فقط مشخصات ورود به هاستتون رو به mostafaweb2009@gmail.com بفرستید تا حداکثر 30 دقیقه بعد سایتتون کاملا آماده تقدیمتون بشه...

ارادتمند

• jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۷

هرچند ممکنه که مشکلتون توسط جناب sarzaminm حل شده باشه. ولی برای دیگران عرض می کنم که اتفاق چنین مشکلاتی به بد تنظیم کردن اطلاعات اتصال به پایگاه داده در پرونده wp-config بر میگرده. یعنی شاید نام کاربری و یا رمز عبور اتصال به پایگاه داده رو اشتباه وارد کردید.
    یک بار دیگه با دقت بیشتری به اون نگاه کنید و ویرایشش کنید.

• sarzaminm

آفلاین
    عضو
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۰

با سلام

دوستان عزیزی که مایلند از وردپرس برای راه اندازی وبسایت استفاده کنند و نمیتونند خودشون وردپرس رو نصب کنند، مشخصات کامل ورود به هاست خودشون رو به mostafaweb2009@gmail.com ارسال کنند تا سایتشون در عرض 30 دقیقه به صورت کاملا آماده تقدیمشون بشه ...

این کار به طور 100 درصد رایگان انجام خواهد شد ...

خواهشمندم از هاستهای رایگان استفاده نکنید. حتما از شرکتهای اینترنتی هاست لینوکس و دامنه معتبر تهیه فرمایید تا کارتون به مشکل بر نخوره ...

ارادتمند

• sarzaminm

آفلاین
    عضو
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۳

با سلام

دوستان عزیزی که مایلند از وردپرس برای راه اندازی وبسایت استفاده کنند و نمیتونند خودشون وردپرس رو نصب کنند، مشخصات کامل ورود به هاست خودشون رو به mostafaweb2009@gmail.com ارسال کنند تا سایتشون در عرض 30 دقیقه به صورت کاملا آماده تقدیمشون بشه ...

این کار به طور 100 درصد رایگان انجام خواهد شد ...

خواهشمندم از هاستهای رایگان استفاده نکنید. حتما از شرکتهای اینترنتی هاست لینوکس و دامنه معتبر تهیه فرمایید تا کارتون به مشکل بر نخوره ...

در صورت تمایل ما هم میتوانیم برای شما هاست و دامنه با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه کنیم ، برای این امر به info@nasim.info روابط عمومی و پشتیبانی گروه دیتا پردازان نسیم ایمیل ارسال فرمایید.

ارادتمند

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.