انجمن

مشکل بعد از آپدیت 3.4 فارسی  (۱۶ نوشته)

• vahidjok

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۶

سلام
    بعد از اینکه امروز وردپرس رو آپدیت کردم نمیوتم به مدیریت وارد بشم
    آدرس ادمین رو که میزنم به آدرس زیر ریدایرکت میشه

wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2Findex.php

بعد میگه

نیازی به به‌روزرسانی نیست

پایگاه‌داده‌ی وردپرس شما به‌روز است!

باید چی کار کنم ؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    forklift
  • best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۳

مشکلی در پوشه wp-admin شما بوجود اومده . مشکل رو نمیدونم اما فک کنم اگه پوشه wp-admin رو پاک کنید و دوباره جایگذین کنید مشکلتون حل بشه .

• daryafti

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۹

سلام
    من هم مشکل دوستمون رو داشتم
    کاری که شما گفتید رو انجام دادم
    اما الان وردپرسم کاملا انگلیسی شده
    از قسمت آپدیتش روز گزینه وردپرس فارسی کلیک میکنم که رینیستال شه اما باز فارسی نمیشه و انگلیسیه
    ممکنه کسی توضیح بده چه شکلی باید فارسیش کرد؟

• urmiano1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۳

سلام
    میبینم که این نسخه جدید برای همه مشکل ساز شده!
    منم سایتم رو ارتقا دادم و حالا توی Admin کلا صفحه سفید میاد هیچ خطا یا پیغامی نمیده.
    لطفا کمک کنید

• emoradi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۳:۳۴

برا من طوری شده که تو قسمت افزونه ها وقتی روی "به صورت خودکار به روز کنید" کلیک می کنم صفحه not found میاد

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۱

وردپرس رو از نو به صورت دستي بروزرساني كنيد رفع ميشه ..

موفق باشيد ../.

• best designer

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۹

اما الان وردپرسم کاملا انگلیسی شده

شما wp-admin رو از نسخه انگلیسی نصب کردین . لطفا نسخه فارسیش رو جای گذین کنید دریت خواهد شد .

منم سایتم رو ارتقا دادم و حالا توی Admin کلا صفحه سفید میاد هیچ خطا یا پیغامی نمیده.

بروز رسانی بصورت ناقص انجام شده . برای حل مشکل از فایل wp-config.php و پوشه wp-content بک آپ بگیرین . (البته اگه شاخه آپلود رو از مدیریت به پوشه دیگری تغییر دادین حتما از اون هم بک آپ بگیرین)

بعد کلا وردپرس رو حذف کنید و بجز فایل و پوشه هایی که گفتم ( wp-config.php و wp-content ) دوباره وردپرس رو نصب کنید و فایل هارو جایگذین کنید . فقط یادتون نره قبل از جایگذاری حتما از فایل هایی که گفتم بک آپ داشته باشین تا مشکلی پیش نیاد .

برا من طوری شده که تو قسمت افزونه ها وقتی روی "به صورت خودکار به روز کنید" کلیک می کنم صفحه not found میاد

احتمالا جاهای دیگه ای هم بجز افزونه ها این مشکل براتون پیش بیاد . بهتره با یه پوسته دیگه امتحان کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه ؟

متاسفانه نسخه جدید برای همه مشکل ساز شده و من وردپرس رو به نسخه قبلی برگردوندم . از مترجمان خواهش میشه جهت رفع اشکالات اقدام کنن . حتی افزونه wp-contact-form هم با نسخه جدید مشکل داره .

Saeed Fard
  • eastwish

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۴

سلام
    من هم به نسخه 3.4 آپدیت کردم اما وقتی میخوام وارد شم خطای 406 با این نوشته میاد!
    Not Acceptable
    An appropriate representation of the requested resource /wp-login.php could not be found on this server.
    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    باز هم دستی نصب کردم ولی درست نشد
    حتی نسخه قبلی رو مجدد نصب کردم این بار صفحه ای اومد که ورد پرس با موفقیت آپدیت شد و باید دیتا بیس رو آپدیت کنید. وقتی روی اون میزنم میگه اطلاعات لوکال هاست صحیح نیست!!!

لطفا زودتر کمک کنید.
    با تشکر

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۵

سلام
    من هم به نسخه 3.4 آپدیت کردم اما وقتی میخوام وارد شم خطای 406 با این نوشته میاد!
    Not Acceptable
    An appropriate representation of the requested resource /wp-login.php could not be found on this server.
    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    باز هم دستی نصب کردم ولی درست نشد
    حتی نسخه قبلی رو مجدد نصب کردم این بار صفحه ای اومد که ورد پرس با موفقیت آپدیت شد و باید دیتا بیس رو آپدیت کنید. وقتی روی اون میزنم میگه اطلاعات لوکال هاست صحیح نیست!!!

لطفا زودتر کمک کنید.
    با تشکر

از افزونه‌ي كش استفاده ميكنيد ؟؟ اگر آره اون رو غير فعال و از نو آپديت كنيد ..

best designer
  • eastwish

آفلاین
    عضو
    ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۳

saeidfard گفت:

خیر تنها افزونه جلالی نصبه و قالب فارسی zbench
    چیکار کنم که اطلاعات سایتم که همون دیتا بیسه از بین نره؟!

• eastwish

آفلاین
    عضو
    ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۵

saeidfard گفت:

دز ضمن وقتی نمی تونم لوگ این کنم چطور میتونم افزونه ای رو حذف کنم یا تغییری بدم؟

با تشکر. همچنان منتظرم

• Ali72020

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۴

سلام دوستان من هم با نسخه جدید وردپرس مشکل پیدا کردم لطفا" بگید که چطوری می تونم ورد پرس رو به نسخه قدیمی برگردونم

• best designer

آفلاین
    عضو
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۴

سلام دوستان من هم با نسخه جدید وردپرس مشکل پیدا کردم لطفا" بگید که چطوری می تونم ورد پرس رو به نسخه قدیمی برگردونم

روش برگردوندن خیلی سادس من وقت ندارم سایتم رو به نسخه قبلی برگردونم اما به این صورت عمیل کنین :

همه فایل های وردپرس به غیر از پوشه wp-admin و فایل wp-config.php رو پاک کنید . توجه کنید اگه فایل هاتون رو توی پوشه دیگه ای آپلود میکردین اون پوشه رو هم پاک نکنید بزارین بمونه . دیتا بیس هم باید دست نخورده بمونه .

بعد از اینکه فایل هارو پاک کردین وردپرس نسخه قبلی رو آپلود کنید و فایل هایی رو که پاک کردین جایگذاری کنین .

دز ضمن وقتی نمی تونم لوگ این کنم چطور میتونم افزونه ای رو حذف کنم یا تغییری بدم؟

با تشکر. همچنان منتظرم

بله میتونید از پوشه plugins افزونه مورد نظر رو حذف کینید

• shapoor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۹ تیر ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۱

این افزونه را نصب واجرا کنید احتمالا مشکلتون حل میشه

• hamedsis

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۷:۴۴

واسه من هم مشکلاتی به وجو د اومده وقتی پستی ارسال میکنم چند بار اتوماتیک لود میشه بدون اینکه من ریفرش کنم و اینکه دسته هام کا ملا ناد فوند میزنه در حالی که دسته هام سالمن و ادرس دهیشون هم درسته و در هر دسته هم چندین مطلب هست

• pdf-book

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۳

vahidjok گفت:
    سلام
    بعد از اینکه امروز وردپرس رو آپدیت کردم نمیوتم به مدیریت وارد بشم
    آدرس ادمین رو که میزنم به آدرس زیر ریدایرکت میشه

wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2Findex.php

بعد میگه

نیازی به به‌روزرسانی نیست

پایگاه‌داده‌ی وردپرس شما به‌روز است!

باید چی کار کنم ؟

بروز رسانی شده منتها باید با یک مرورگر دیگه وارد بشی بعد این مشکل حل میشه و میتونی با همون مرورگری که این پیغام و میداد وارد بشی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.