انجمن

تبدیل فایل‌های PHP به قالب  (۴ نوشته)

• atabak2002

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۰ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۱

سلام
    من از طریق ویرایشگر بخش پوسته‌ها و به کمک notepad کلیه کدها را ذخیره کرده‌ام؛ حالا قالب را ندارم آیا راه حلی هست که فایلهای php و فایل css را به پوسته مادر تبدیل کنم؟!

• atabak2002

آفلاین
    عضو
    ۱۲ تیر ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۹

دانستم که ندانستنم بهتر از پرسیدنم از مشتی خفتگان به اصطلاح عضو انجمن شاعران مرده است!
    اساتید عظام، پیشکسوتان صاحب جلال، مدیران عالی مقام، نویسندگان گران؛ به خویشتن خویش مشغول باشید که خر لنگانم را به سیاق گذشته خودم از گل بیرون خواهم کشید.
    انصاف بر ذکات علم است نه محاق دانش در پوشش بخشش ناچیز
    زیاده عرضی نیست، که شما را گوش شنفتن نیست

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۱۲ تیر ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۱

atabak2002 گفت:
    دانستم که ندانستنم بهتر از پرسیدنم از مشتی خفتگان به اصطلاح عضو انجمن شاعران مرده است!
    اساتید عظام، پیشکسوتان صاحب جلال، مدیران عالی مقام، نویسندگان گران؛ به خویشتن خویش مشغول باشید که خر لنگانم را به سیاق گذشته خودم از گل بیرون خواهم کشید.
    انصاف بر ذکات علم است نه محاق دانش در پوشش بخشش ناچیز
    زیاده عرضی نیست، که شما را گوش شنفتن نیست

ببینید دوست من باید قبول کنید که توی انجمن تایپک های زیادی هست من خودم که به چند تایپک دیگه شما پاسخ دادم .

فایل css رو با نام style.css ذخیره کنید . تمامی تصاویر رو در پوشه ای به نام Images ذخیره کنید . بقیش مربوط میشه به اصل و اساس قالب و .... . حالا باید بدونید که قالب وردپرس چه بخش هایی داره مثلا
    index.php , comments.php , funcions.php , page.php و ..... آیا میتونید اینهارو بصورت استاندارد برنامه نویسی کنید ؟ بعلاوه باید بصورت صحیح فراخوانی بشه بطوری که با همون style.css هم جور بگه .
    باید نحوه فراخوانی صفحات php و تعاریفی که در css وجود داره رو بلد باشین .

این سوال شما ریپ قالب هست که خیلی نخصصیه جواب کاملش میشه چند صفحه و ..... ببخشید اگه دیر جوابی دریافت کردین من معذرت میخوام .

• atabak2002

آفلاین
    عضو
    ۱۶ تیر ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۸

من معذرت می‌خواهم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    best designer

درباره‌ی این موضوع