انجمن

ساخت صفحه ورود به سايت  (۸ نوشته)

• markiw

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۸

سلام دوستان يه سوال داشتم ممنون اگه زود راهنماين کنين من ميخوام يه صفحه درست کنم و يه ورود به سايت براش بزارم که وقتي وارد سايت بشم اون صفحه بياد و وقتي روي ورود به سايت کليک کنم وارد ديگه همون صفحه اصلي سايتم بشه ممنون اگه راهنمايي کنين.

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۱

markiw گفت:
    سلام دوستان يه سوال داشتم ممنون اگه زود راهنماين کنين من ميخوام يه صفحه درست کنم و يه ورود به سايت براش بزارم که وقتي وارد سايت بشم اون صفحه بياد و وقتي روي ورود به سايت کليک کنم وارد ديگه همون صفحه اصلي سايتم بشه ممنون اگه راهنمايي کنين.

از تنظیمات پیشخوان وارد بخش خواندن شوید. گزینه ی "در برگه‌ی نخست نمایش داده شود" رو به "یک برگه ی یکتا" تغییر بدید. برگه ی نخست رو همون برگه ای قرار بدید که می خواید به عنوان صفحه ی ورود باشه. نمونه این کار

• markiw

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۸

ممنون که جواب دادي ولي ميشه يه خورده بيشتر توضيح بدي من ميخام با کليک بر روي ورود به سايت وارد سايت اصلي بشه خوب اسم اين صفحه چي ميشه و اوي ايندکس چي ميشه بعد نميخام قالبش مثل صفحه اصلي بشه فرق کنه مثل همين سايت خودت که فقط يه مشت عکس هست چکار کنم؟

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۳

markiw گفت:
    ممنون که جواب دادي ولي ميشه يه خورده بيشتر توضيح بدي من ميخام با کليک بر روي ورود به سايت وارد سايت اصلي بشه خوب اسم اين صفحه چي ميشه و اوي ايندکس چي ميشه بعد نميخام قالبش مثل صفحه اصلي بشه فرق کنه مثل همين سايت خودت که فقط يه مشت عکس هست چکار کنم؟

برای اینکار 2 برگه جدید لازمه.
    یکی برا صفحه ی ورود. یکی برا صفحه اصلی
    بعد از اینکه هر دو رو ساختی و قالبشونو تعیین کردی برو به همون قسمت خواندن و گزینه ای رو که گفتم رو روی صفحه ی ورودی که ساختی قرار بده. فقط باید تو قالب برگه ی صفحه ی ورودت یه لینک به برگه ای که به عنوان صفحه اصلی ساختی قرار بدی مثلا با عنوان صفحه ی اصلی.

• markiw

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴

خوب من ميخوام همينو بدونم چطوري قالبشو بسازم و توش قرار بدم؟

• markiw

آفلاین
    عضو
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰

آقا حقيقتشو بخواي من اصلا نفهميدم چي گفتي چطوري دو صفحه بسازم يکي براي صفحه اصلي يکي براي ورود خوب صفحه اصلي مگه همون index.php نيست چطوري يه صفحه براش بسازيم؟

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۴

markiw گفت:
    آقا حقيقتشو بخواي من اصلا نفهميدم چي گفتي چطوري دو صفحه بسازم يکي براي صفحه اصلي يکي براي ورود خوب صفحه اصلي مگه همون index.php نيست چطوري يه صفحه براش بسازيم؟

شما اول یه سری به این آموزش بزن: آموزش طراحی قالب برای برگه ها
    بعد یه قالب با نام home.php (یا هر اسم دیگه ای) طبق آموزش بالا بساز. بعد آنرا با نام "خانه" ذخیره کن، به قسمت تنظیمات، بخش "خواندن" برو. تو اون صفحه اولین گزینه نوشته "در برگه‌ی نخست نمایش داده شود" این گزینه رو به "یک برگه یکتا " تغییر بده و بعد گزینه ی "برگه ی نحست" رو به همون نامی که برگه ات رو ذخیره کردی تغییر بده یعنی "خانه"
    تا اینجا صفحه ی ورودی رو که می خواستی می تونی بسازی. تا اینجا رو فهمیدی؟ اگه آره بگو تا درباره ی ایندکس هم بهت بگم.!

• markiw

آفلاین
    عضو
    ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۹

آره

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.