انجمن

کد نمایش نظرات یک مطلب  (۶ نوشته)

• www.Photoshopiha.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۴

سلام به همه
    من یه مشکلی دارم اونم اینه که تو قسمت ادامه مطلب وقتی که نظر رو ارسال میکنی ارسال میشه و به قسمت مدیریت وردپرس / دیدگاه ها میاد ولی زیر اون مطلب اون نظر رو نشون نمیده لطفا کمکم کنید
    برای نمایش نظرات ارسال شده برای یک مطلب زیر همون مطلب چیکار کنم ؟

• www.Photoshopiha.com

آفلاین
    عضو
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۵

چرا اینجا کسی جواب آدمو نمیده ؟ این چه انجمنیه آخه

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۴

دوست من برای این که تایپکتون رو 10 بار و توی بخش های مختلف زدین بنده خودم به یکیشون جواب دادم اینجاهم میگم .

فایل comments.php بصورت درست بارگذاری نشده . باید از اول نوشته بشه . میتونید از یه قالب دیگه کپی بگیرید . فقط استایلش رو قسمت های مربوطش رو کپی کنید و قرار بدید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    طراحان نوین
  • www.Photoshopiha.com

آفلاین
    عضو
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۳

city-sound گفت:
    دوست من برای این که تایپکتون رو 10 بار و توی بخش های مختلف زدین بنده خودم به یکیشون جواب دادم اینجاهم میگم .

فایل comments.php بصورت درست بارگذاری نشده . باید از اول نوشته بشه . میتونید از یه قالب دیگه کپی بگیرید . فقط استایلش رو قسمت های مربوطش رو کپی کنید و قرار بدید

سلام دوست عزیز
    من این کاری که شما فرمودید رو انجام دادم ولی درست نشد واقعا نمیدونم چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید ممنون

• best designer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۲
    ۵ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۹

ممکنه مربوط به functions.php هم باشه . لطف کن یه بار پوسته رو تغییر بده و امتحان کن اگه درست نشد همینجا تاپیک بزن

• www.Photoshopiha.com

آفلاین
    عضو
    ۵ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۳

city-sound گفت:
    ممکنه مربوط به functions.php هم باشه . لطف کن یه بار پوسته رو تغییر بده و امتحان کن اگه درست نشد همینجا تاپیک بزن

سلام
    من پوسته رو تغییر دادم و به همون صفحه ی ادامه مطلبی رفتم که قبلا کامنت گذاشته بودم ، اینجا اون کامنت ها رو نشون داد دوست عزیز مشکل از قالبه البته باید بگم که قالب من آماده نبوده و صفحه کامنت قالبم رو خودم کدنویسی کردم ولی الان مشکل داره ممنون میشم کمک کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.