انجمن

شکایت حسابی از انجمن وردپرس  (۵ نوشته)

• www.Photoshopiha.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۲

سلام اول از هرچیز ازتون تشکر میکنم واقعا زحماتتون راجع به وردپرس قابل تحسین هست ولی یه شکایت حسابی ازتون دارم خداییش انجمنتون خیلی ضعیفه خیلی خیلی من یک روزی میشه که یه سوال پرسیدم یکی نیومده به سوال من جواب بده بابا آخه انجمن که اینجوری نمیشه خوب باید یه چند نفری باشن که 24 ساعته فقط تو انجمن بگردنو به سوالا جواب بدن خوب وقتی یک سوال میپرسم برای به دست آوردن جواب اون سوال عجله داریم که اینجا پست میزنیم دیگه خواهشا زودتر رسیدگی کنید ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۲۲:۴۷

مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.

دوست عزیز اینجا کسی موظف به جواب دادن به من و شما نیست. هر کس به هر اندازه ای که میتونه کمک میکنه نه بیشتر!

بهروز ازند - itstar
  • irSupermans

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۱

photoshopiha گفت:
    سلام اول از هرچیز ازتون تشکر میکنم واقعا زحماتتون راجع به وردپرس قابل تحسین هست ولی یه شکایت حسابی ازتون دارم خداییش انجمنتون خیلی ضعیفه خیلی خیلی من یک روزی میشه که یه سوال پرسیدم یکی نیومده به سوال من جواب بده بابا آخه انجمن که اینجوری نمیشه خوب باید یه چند نفری باشن که 24 ساعته فقط تو انجمن بگردنو به سوالا جواب بدن خوب وقتی یک سوال میپرسم برای به دست آوردن جواب اون سوال عجله داریم که اینجا پست میزنیم دیگه خواهشا زودتر رسیدگی کنید ممنون

اینجا رو بخونید
    http://forum.wp-persian.com/topic/21818#post-115234

مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.

این با اصل یک انجمن در تناقض هست. خودتون کمی فکر کنید متوجه میشید...

سیدمحمد موسوی - Morteza - Rasoul72
  • Amin_Arab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷

دلیلش اینه که کسی اینجا انگیزه ی تجاری نداره، شما سوالاتتون رو وقتی تو انجمن هایی مثل وب هاستینگ تاک مطرح می کنید، فروشنده های هاست برای اینکه جلب توجه کنن خیلی سریع میان و جواب میدن، حالا فقط فروشنده های هاست هم نه، خیلی کسای دیگه که از فعالیتشون توی انجمن ها نیت فروش دارن!

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۳

Amin_Arab گفت:
    دلیلش اینه که کسی اینجا انگیزه ی تجاری نداره، شما سوالاتتون رو وقتی تو انجمن هایی مثل وب هاستینگ تاک مطرح می کنید، فروشنده های هاست برای اینکه جلب توجه کنن خیلی سریع میان و جواب میدن، حالا فقط فروشنده های هاست هم نه، خیلی کسای دیگه که از فعالیتشون توی انجمن ها نیت فروش دارن!

درود .

اول اینکه این تاپیک قدیمی شده و بالا آوردنش نیازی نیست .

دوم:
    اینجا انجمن پشتیبانی هست و اونا انجمن جداگانه هستند . در انجمن وردپرس نمیشه که اجازه داد هر کسی به فروش خودش بپردازه . چون کلاهبرداری های زیادی در اینترنت میشه و فروشنده ی هاست و قالب و تامین کننده ی امنیت و ... یک فعالیت تجاری هستند .
    در صورتی که در این انجمن این خدمات انجام بشه و در نهایت به کلاهبرداری منجر بشه ، این وظیفه ی انجمن وردپرس خواهد بود که اون موضوع رو پاسخ گو باشه . چون در این انجمن این معاملات انجام شده .
    این انجمن فقط جنبه ی پشتیبانی از مشکلات و کاربرانش رو داره ، کسانی هم که وردپرس رو نصب میکنند ، برای رفع مشکلاتشون میان اینجا .
    در انجمن هایی که خودتون مثال زدین برای آگاهی پیش از نصب وردپرس هست . که مثلا از کجا هاست بخرند و ...

در اونجا هم به علت تجاری بودنشون ، معاملات انجام میشه و مدیرانش هم پاسخ گو نیستند . چون در اونجا خریداران و فرشندگان گرد هم اومدن و هر کی کار خودش رو میکنه و در نهایت هم هر چی شد کاربر خودش مسئوله نه مدیر انجمنش . چون کاربر حق انتخاب داره .

اما انجمن پشیبانی وردپرس فارسی ، یک سایت رسمی هست و امکان هیچ گونه تبلیغاتی درش نیست .

تا جایی هم که وقت داشته باشم ، شخصا پاسخ گوی مشکلات کاربران هستم و خواهم بود ...

موفق باشید

Araz

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.