انجمن

این سایت خیلی پشتیبانیش ضعیفه پس من جواب مو ازکجا بگیرم  (۳ نوشته)

• jfareba

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۳ آبان ۱۳۹۱ - ۰۲:۵۶

سلام چندین تاپیک زدم ولی جوابی نگرفتم
    1)من سایتمو نصب کردم ولی موقع اپلود پوشه اصلی به نامwordpressرو ریختمpublic_htmlاینجا الان ادرس سایتم رو که وارد میکنم باید یه وردپرس هم پشتش بزارم
    وقتی میرم قسمت تنظیمات همگانی تغییرش میدم بعدش سایتم ارر500رو میده
    وباز نمیشه
    وسوال بعدیم اینکه چه جوری میتونم واسه سایتم یه انجمن بنویسم وادرسش رو به عنوان انجمن بزارم قسمت منوی بالای سایتم
    ثواب دارین اگه جواب بدین من تاصبح چشمم در اومد پای سیستم ولی هنوز بلد نیستم

• وطن میزبان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۲۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۸

سلام خدمت شما
    من هم نمیدونم آقای گناهکار و بقیه اساتید و دوستان کجا رفتند ؟
    خب حالا بگذریم.
    شما باید محتوای داخل پوشه wordpress رو به public_html هاست خود انتقال بدهید و بعد از طریق phpMyAdmin تیبل wp_options را پیدا کنید و برروی آن کلیک کنید تا وارد آن شوید. در تیبل اول یعنی siteurl و ستون option_value آدرس سایت خود را تغییر بدهید و آن را ذخیره کنید.

• jamal291

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    ۲۶ آبان ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۶

اگه انقدر عجله دارید که میخاید توی یک 24 ساعت نحوه راه اندازی سایت رو از صفر یاد بگیرید، که بهتره دست از کار بکشید. چون خیلی ها هستند که چندین سال دارن روی این موضوع کار می کنند و هنوز به جاهایی که مد نظر شماست نرسیدند.

باید صبر و تحمل داشته باشید و منتظر باشید که یکی پیدا بشه و جواب شما رو بده.
    شما اول بایستی بدونید که هر کجا که پرونده های وردپرس رو بازش کنید، نشونی سایت شما همونجا خواهد شد. به صورت پیش فرض داخل پرونده فشرده وردپرس، یک پوشه بنام Wordpress وجود داره که زمانی که از حالت فشرده خارج میشه، تمامی پرونده ها درون این پوشه Wordpress هستند. پس طبیعی است که سایت شما به این صورت باشه: http://www.yoursite.com/wordpress می تونید پرونده های وردپرس رو به ریشه یا html-public منتقل کنید و بعد، وردپرس رو دوباره راه اندازی کنید. این راه حلشه....
    موفق باشید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.