انجمن

چرا پس از به روزرسانی وردپرس ایمیج آپلود نمیشه؟  (۱۴ نوشته)

• inapply

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۳

سلام
    دیروز سایتم رو به روز رسانی کردم.ولی امروز دیدم اصلا هیچ تصویری تو سایت آپلود نمیشن و ارور میدن.لطف میکنین مشکلو بفرمایین از کجاست؟
    با تشکر فراوان

• inapply

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲

یه سایت جوملا دارم که هر وقت با مشکل مواجعه میشم.تو انجمنش مطرح میکنم.و تیم انجمن جوملا در کمتر از 2 ساعت جواب را در همان تاپیک میدهند و جالب اینکه عذر خواهی میکنن از اینکه دیر جواب دادند. به خاطر همینه که طرفدارهای جوملا الان 4 برابر وردپرس شده.یادمه 2 ماه پیش سوالی رو مطرح کردم, تا 40 روز کسی جواب نداد.خوب این چند حالت داره
    یا بچه های تیم ورد پرس اطلاعات و تخصص کافی ندارن تا جواب بدن یا خیلی سهل انگارن و براشون مهم نیست این انجمن.تا اینکه خودم مشکلمو برطرف کردم و در انجمن مطرح کرده بودم که مشکلم حل شده.جالب این که در کمتر از 12 ساعت جوابی به من دادن که لطفا بفرمایید مشکلتان را چطور حل کردید.؟؟؟
    مارو باش که خوشخیالیم از اینکه یه سایت تیم انجمن وردپرس تو ایران داریم.

• amir727

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    ۲۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۸

دوست عزیز آموزش به روز رسانی هزاران بار داده شده
    بعدشم ورد پرس رو میشه به صورت خودکار به روز رسانی کرد بی درد سر

لطفا به وردپرسی ها احترام بزارید

• inapply

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۴

امیر جان سوال منو یه بار دیگر مطالعه بفرما.من در مورد به روز رسانی حرفی نزدم.با به روز رسانی مشکلی ندارم.گفتم بعد از به روز رسانی مشکل آپلود کردن تصاویر را دارم.الان هیچ تصویری رو نمیتونم تو سایت آپلود کنم همش ارور میده.با بخش هاستینگ صحبت کردم.اون گفت مشکلی اینجا نیست.ورژن جدید ورد پرس مشکل داره.در ضمن من به وردپرسی ها هیچ بی احترامی نکردم.خودم الان بالای یک ساله که دارم رو وردپرس کار میکنم.ولی متاسفانه این انجمن هیچ کمکی بهم نکرد.و هیچ وقت بهم جواب نداد.حالا من واقعیتها رو میگم به نظر شما بی احترامیه یا انتقاده؟؟؟

• ayenehrooz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۴ آذر ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۰

خب نمی دانم مشگلت را حل کرده ای یانه اگر نه که امیدوارم مشگلت حل شود: تو احتمالا آپدیت (به روز رسانی ۳.۵) را از طریق اتوماتیک (از طریق آپلود و نصب اتوماتیک ورد پرس از روی سرور وردپرس فارسی)انجام داده ای و همه چیز بجز آپلود تصویر و لینک گزاری کار میکند، من هم همین مشگل رو داشتم و مانده بودم رو هوا تا اینکه که ورد پرس فارسی (زیپ ) را دانلوود کردم و با اف تی پی ftp آپلوودش کردم البته قبلا حتما یک کپی از wp-config.php بگیر تا پاسوردت پاک نشه وقتی همه دانلود کردید وارد ادمین شو و کار تمومه همه چیز باحاله و مثل آدمیزاد کار میکنه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    inapply
  • inapply

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۷

سلام دوست خوبم.بازم مثل همیشه مشکلمو این انجمن حل نکرد .خودم امروز حلش کردم.نمیدونم شاید کار شما هم درسته ولی کار شما رو انجام ندادم.وقتی این نظر رو دادین من یه فکر دیگه ای تو سرم زده و تو خود مدیریت خیلی ساده این مشکلو برطرف کردم.
    را حل این مشکلو میگم تا کسانی که با مشکل من مواجه شدن که مطمئنم میشن حلش کنن
    اگه با این مشکل مواجه شدین,تو قسمت مدیریت در سمت راست بالای بالا گزینه پیشخوان>به روز رسانی ها
    و بعد در این قسمت دکمه(بروزرسانی مجدد) را کلیک کنید تا مجددا یه بار دیگه بروزرسانی بشه.بعد اون مشکل حله.به همین راحتی مشکلم حل شد.ولی تا 3 روز مخم تو فرغون بود.اگه مدیران این انجمن کمی همت کنن و بیخیال نباشن ما هم مخمون معلق نمیمونه.بازم ازت تشکر میکنم دوست خوبم که جوابی به ما دادی.موفق باشی

• Mojtaba in96

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲۵
    ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۴

سلام ...
    پاسخگوئی در انجمن وردپرس :
    بله پاسخگوئی تو این انجمن تا حدودی از طرف مدیران انجمن ضعیفه .
    ولی خب این به خاطر سیاست این انجمنه که میخواد کاربر ها خودشون به هم کمک کنن و نمیدونم چرا وقتی یه نفر یه سوالی میپرسه و بعد خودش جواب خودش پیدا میکنه ، جواب اینجا نمیذاره ک دیگران هم استفاده کنن ؟

مسئله دوم بروز رسانی .
    مشکلی که من خیلی شاهدش بودم این بود که ، کاربرا بدون غیر فعال کردن افزونه ها و انتخاب پوسته پیش فرض ( به خاطر احتیاط بیشتر من اینکار انجام میدم ) اقدام به به روز رسانی میکنن
    و این کار گاهی باعث اختلال بین افزونه ها و وردپرس میشه و بعضی قسمت ها رو دچار مشکل میکنه و

به مسئله ی نبود تبلیغات تو این انجمن هم توجه کنین که ما هیچ بنر یا لینک تبلیغاتی اینجا نمی بینیم .
    به خاطر این مسائل ما از مدیران تشکر کردیم ؟
    و به نظر من همین مقدار زحمت هم برای بچه های وردپرس شاید یه لطف باشه .

• hadiamiri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۹

سلام
    من دیروز زدم بروزرسانی ولی تا الان سایتم معلقه.یعنی اصلا هیچ چیزی نشون نمیده.واردمحیط کاربری وردپرس هم نمیتونم بشم.کی کمکم میکنه؟

• amir727

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹
    ۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۱

inapply گفت:
    امیر جان سوال منو یه بار دیگر مطالعه بفرما.من در مورد به روز رسانی حرفی نزدم.با به روز رسانی مشکلی ندارم.گفتم بعد از به روز رسانی مشکل آپلود کردن تصاویر را دارم.الان هیچ تصویری رو نمیتونم تو سایت آپلود کنم همش ارور میده.با بخش هاستینگ صحبت کردم.اون گفت مشکلی اینجا نیست.ورژن جدید ورد پرس مشکل داره.در ضمن من به وردپرسی ها هیچ بی احترامی نکردم.خودم الان بالای یک ساله که دارم رو وردپرس کار میکنم.ولی متاسفانه این انجمن هیچ کمکی بهم نکرد.و هیچ وقت بهم جواب نداد.حالا من واقعیتها رو میگم به نظر شما بی احترامیه یا انتقاده؟؟؟

بنده هم آپدیت کردم ولی مشکل آپلود ندارم!
    پس نتیجه اینه مشکل از ورد پرس نیست
    این به خاطر آپدیت نا درست هستش

• inapply

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۹

amir727 گفت:

بنده هم آپدیت کردم ولی مشکل آپلود ندارم!
    پس نتیجه اینه مشکل از ورد پرس نیست
    این به خاطر آپدیت نا درست هستش
    خیلی از کاربران بعد از بروزرسانی براشون مشکلاتی به وجود آمده.لطفا در این مورد یا پاسخگوی بچه باشید یا مشکل را برطرف کنید.با سپاس فراوان

• inapply

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰

من همچنان مشکل ارسال ایمیج دارم.بازم مشکل آپلود ایمیج به وجود آمد.کسی میتونه بگه چکار کنم وردپرس رو به حالت قبل برگردونم.یعنی به ورژن 3.4 برگردونم.اینکار شدنیه؟
    بعد بروز رسانی خیلی سایتم بهم ریخت.یکی کمکم کنه.این بروز رسانی باعث شد کارامون عقب بیفته.

• inapply

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۱

یعنی توی ایران کسی نیست که تو ورد پرس تجربه و تخصص کافی داشته باشه .تورو خدا یکی که بلده بیاد یه انجمن وردپرس راه بندازه ما رو از دست این انجمن بی تجربه نجات بده.این انجمن که چیزی از وردپرس نمیدونه که.؟/؟اگه میدونست جواب کاربرارو میداد.

• Mojtaba in96

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲۵
    ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۸

inapply گفت:
    یعنی توی ایران کسی نیست که تو ورد پرس تجربه و تخصص کافی داشته باشه .تورو خدا یکی که بلده بیاد یه انجمن وردپرس راه بندازه ما رو از دست این انجمن بی تجربه نجات بده.این انجمن که چیزی از وردپرس نمیدونه که.؟/؟اگه میدونست جواب کاربرارو میداد.

دوست عزیز در بالا هم عرض کردم .

یک بار به صورت دستی به روز رسانی کنید

• persian-roid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۰

فقط بلدین دعوا کنین به جای حل مشکل واقعا که
    دوستان وارد Cpanel بشین و قسمت public_html /wp-content /uploads و سطح دسترسی پوشه ی 2013 را به 0775 تغیر بدید مشکل حال میشه به همین راحتی
    دوستتون دارم
    --------------
    http://persianroid.ir/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mojtaba in96

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.