انجمن

مشکل در نوشتن در نسخه 3.5  (۸ نوشته)

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۳

با سلام خدمت دوستان وردپرسی
    من از نسخه قبلی وردپرس استفاده میکردم که به پیشنهاد دوستم نسخه رو دستی بروز کردم خداییش خوب شده ولی یه مشکلی نداره موقعه ای که توی پستت لینکی میزاری مثلا مینویسی دانلود با لینک مستقیم بعد اگر دوبار انتشار رو بزنی لینکی که روش ذخیره شده میپره و دانلود با لینک مستقیم بدون هییچ لینکی میمونه و یا اگر میخوای نوشته راویرایش کنم اینجوری میشه همین امر موجب شده که بیشتر لینک هام پاک بشن دوستان هرکی میتونه کمک کنه دریغ نکنه

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۳

راستی لینک ها رو نابود میکنه ، الکی فاصله میده ، فونت ناجوری داره , دیگه بگم انگار نسخه بتا هست

خواهش میکنم یکی از مسئولان رسیدگی کنه

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹

پس روز های تعطیل هم ناظم ها سر نمیزنند!

• word-p

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۶

برای ما چنین مشکلی پیش نیومده !!!
    من نسخه ی جدید را روش 5 قالب جدید طراحی کردم / خیلی هم نسخه ی قدرتمندی هست حتی مشکل درون ریزی و برو ریزی اش درست شده / مشکلات دیگری هم که من می دوستم بود الان حل شده / البته باگی در قسمت rss هست که برای لو رفتن ورژن مشکل درست کرده :) اما خودم درستش می کنم :o

اما مشکل شما / شمل روی قالب های دیفالت مطالبتون را چک کنید ببینید مشکل هست ...
    ممکن هست شما در طراحی خود نقص دارید ...
    بعد همین جا اطلاع بدید

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۱

word-p گفت:
    برای ما چنین مشکلی پیش نیومده !!!
    من نسخه ی جدید را روش 5 قالب جدید طراحی کردم / خیلی هم نسخه ی قدرتمندی هست حتی مشکل درون ریزی و برو ریزی اش درست شده / مشکلات دیگری هم که من می دوستم بود الان حل شده / البته باگی در قسمت rss هست که برای لو رفتن ورژن مشکل درست کرده :) اما خودم درستش می کنم :o

اما مشکل شما / شمل روی قالب های دیفالت مطالبتون را چک کنید ببینید مشکل هست ...
    ممکن هست شما در طراحی خود نقص دارید ...
    بعد همین جا اطلاع بدید

سایتم مشکلی نداره من مشکلم اینه که وقتی میخوام سر یه کلمه ای مثل دانلود با لینک مستقیم یا هرچیز دیگه ای بزارم بعد از انتشار مشکلی نیست بعد میخوام اون پست رو ویرایش کنم میبینم لینکه پاک شده حالا بگیم مشکل از سایت وقالب منه پس فارس کیدذ هم همین مشکل رو داره اون که قالبش رو خودش طراحی کرده

• word-p

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۸

سلام محمد عزیز
    من یک پیشنهاد دارم
    من خودم مشکلی با این ورژن ندارم چون بروز رسانی نکردم بلکه از اول نصب کردم
    مطالب زیادی نداشتم
    اگر وبسایت های شما و دیگران به مشکل برخورده حتما در نصب و بروزرسانی کمی نقص هست و همه ی فایلها به درستی نصب نمیشه

به هر حال اگر عجله ای برای درست شدن سایتتان دارید و
    اگر مطالب سایت های شما کم می باشد از درون ریزی و برون ریزی استفاده کنید و ورژن را دوباره از نو نصب (نه بروز رسانی) کنید
    البته قبل این کار برون ریزی کنید و در لوکال با قالب خودتون امتحان کنید ببینید همه چی رو به راه هست بعد فایلهای وردپرس را از سایت مربوطه حذف و مجدد نصب فرمایید ...

حتما این مشکل از طرف سایت مرکزی است و با آمدن ورژن جدید برطرف خواهد شد .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohammad061
  • mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۱

word-p گفت:
    سلام محمد عزیز
    من یک پیشنهاد دارم
    من خودم مشکلی با این ورژن ندارم چون بروز رسانی نکردم بلکه از اول نصب کردم
    مطالب زیادی نداشتم
    اگر وبسایت های شما و دیگران به مشکل برخورده حتما در نصب و بروزرسانی کمی نقص هست و همه ی فایلها به درستی نصب نمیشه

به هر حال اگر عجله ای برای درست شدن سایتتان دارید و
    اگر مطالب سایت های شما کم می باشد از درون ریزی و برون ریزی استفاده کنید و ورژن را دوباره از نو نصب (نه بروز رسانی) کنید
    البته قبل این کار برون ریزی کنید و در لوکال با قالب خودتون امتحان کنید ببینید همه چی رو به راه هست بعد فایلهای وردپرس را از سایت مربوطه حذف و مجدد نصب فرمایید ...

حتما این مشکل از طرف سایت مرکزی است و با آمدن ورژن جدید برطرف خواهد شد .

ممنون ولی من نزدیک به 200 مطلب و نزدیک به 700 دیدگاه دارم با اینکار شما همشون از بین میره درضمن مشکل حل شد چندتا افزونه خراب کاری کردند الان همشون رو پاک کردم و فقط اونایی که نیاز دارم رو سایت نصبه ولی نمی دونم کدومشون خراب کاری کرده من اسمشون رو اینجا میزارم هرکی میدونه بهم بگه ممنونش میشم

uCan Post
    WP-Polls
    Yet Another Related Posts Plugin

باید یکی از اینا باشه یا با نسخه جدید مشکل داره
    به هرحال ممنونم از پیشنهادت word-p جان

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    word-p
  • 4ramin375

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲