انجمن

چگونگیه جلوگیری از SPAM ها ( ناخواسته ها )  (۵ نوشته)

• alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۰:۰۷

سلام
    با چه افزونه ای میتونیم پایین بخش نطرات موقع ارسال نظر کد امنیتی وارد کنیم ؟ تا از ورود ناخواسته ها جلوگیری کنیم؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۳:۱۴

میتونی از این پلاگین استفاده کنی. :-)

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۸:۵۹

به نظر من از اين استفاده كن :

http://sw-guide.de/wordpress/comment-spam-protection-plugin/

مزيتش اينه كه به جاي نمايش تصاوير كه كمي لود صفحه رو مي بره بالا و شايد مثلا يك بار لود نشه ... دو عدد رو نشون مي ده كه طرف بايد حاصل جمع شو بنويسه :-)

نمونه اش رو مي توني اينجا ببيني

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ثاني عشر
  • navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۰:۳۳

به نظر من افزونه Akismet که مال خود وردپرس هست و بطور پیش فرض در تمامی وردپرس ها بصورت غیرفعال وجود داره بهترین گزینه هست .

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۱:۵۹

به نظر من افزونه Akismet که مال خود وردپرس هست و بطور پیش فرض در تمامی وردپرس ها بصورت غیرفعال وجود داره بهترین گزینه هست .

درسته كه افزونه Akismet بي نظيره ... ولي معمولا وقتي يه سايت بازديدش ميره بالا خحم نظرهاي Spam خيلي زياد ميشه .
    مثلا من قبلا با اينكه آخرين نسخه Akismet رو نصب و استفاده مي كردم اما روزي حدود 200-300 اسپم داشتم (كه البته در بخش Akismet گردآوري مي شد ) .

ولي بازم مجبور بودم هر روز يه نگاه به اون قسمت بندازم ، چون باز هم برخي اوقات نظراتي كه كه به واقع Spam نبودند در قسمت Akismet جاي ميگرفتند . كه اين كار وقت زيادي رو مي طلبيد .

اما از وقتي از افرونه اي كه معرفي كردم استفاده مي كنم .... شايد تنها هفته اي 2 Spam در ليست Akismet به چشم مي خورد كه آن هم بيشتر مربوط به نظراتي است كه به علت آدرس هاي ايميل غير معمول توسط كاربر به آن بخش انتقال داده شده اند .
    به هر حال بهترين راه استفاده از هر دو اين افزونه ها در كنار هم هست تا به طور كل از شر كامنت هاي Spam خلاص شويد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.