انجمن

اعلام برنامه‌ پارسی سازی افزونه‌ها + دعوت به همکاری  (۱۴ نوشته)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۵
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۲:۳۵

سلام
    دوستان من قصد دارم سه تا افزونه دیگه رو هم برای وردپرس پارسی ( همون فارسی شما !! ) ترجمه کنم ! اینجا مطرح میکنم به دلایل زیر :
    اول : مطمئن بشم که قبلاً توسط تیم یا دیگر دوستان پارسی نشدن ! تیم وردپرس پارسی لطفاْ رودمپ‌اش رو منتشر کنه‌! و بگه که چه افزونه های ترجمه میشن و ....
    دوم : در صورت نیاز به همکاری تیم وردپرس پارسی ، کمکم میکنه یا نه ؟ ( منظور از کمک هم توی هر گزینه توضیح میدم ! )
    و اما افزونه ها :
    simple-forum : با کمک این افزونه به راحتی میشه یک انجمن ( تالار گفتمان ) به وردپرس اضافه کرد . اشتباه نکنید ! یک کادر برای گفتگو یا چت منظورم نیست ! یک انجمن کامل و درست و حسابی به وردپرس میده و دیگه نیازی به اسکریپت‌های دیگه هم نیست ! ! برای این افزونه نیاز دارم تا یکی از دوستان تقویم جلالی رو بهش اضافه کنه و دیگری شیوه‌نامه‌هاش رو مناسب زبان پارسی کنه ! کجاست یاری دهنده‌ای که مرا یاری کند ؟
    backupwordpress : با استفاده از این افزونه میتونید یک بخش برای گرفتن اتوماتیک نسخه پشتیبان از اطلاعات و دیتابیس سرور خود در وردپرس قرار بدهید ! از امکانات این افزونه میشه به این اشاره کرد که فایل پشتیبان رو حتی به ایمیل شما ارسال میکنه ! و امکان دیگه اش آرشیو کردن فایل‌های پشتیبان هستش ! برای این افزونه هم نیازی به کمک دیگران نیست !
    podpress : یک افزونه که یک سیستم پادکست قوی و کامل رو به وردپرس اضافه میکنه ! یعنی کاربران به راحتی آب خوردن میتونن رادیو بلاگ یا ویدئوبلاگ برای خودشون راه بندازن ! با یک پلیر اختصاصی ! و همینطور فایل های با پسوند pdf و ... رو به راحتی منتشر میکنن ! اینجا هم فکر نکنم نیازی به کمک تیم وردپرس پارسی باشه !

یادآوری : این رو هم بگم که افزونه nextgen-gallery کارش تموم شده و داره مراحل تصحیح لغات رو میگذرونه ! در صورتی که میخواید کارش سریعتر تموم شه از اینجا کمکم کنید :
    http://forum.wp-persian.com/topic/271

ارادتمند : مرتضی بهمنی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    kargah
  • alicrown

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۳:۱۴

art7th جان دستت درد نکنه که اینقدر فعال هستی در زمینه وورد پرس ( خودمونی تر : دمی گرم ;) )

به نطر من دوستان باید لطف کنن و شما رو هم عضو تیم کنن و اسمتون توی وف ثبت بشه ;-)

• lukadium

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۲
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۳:۴۰

Art7th عزیز واقعآ خسته نباشی.
    در مورد پلاگین simple-forum نظر من اینه که با وجود همین bbpress که روی وردپرس فارسی هست و امکاناتش واقعآ عالیه نمی صرفه بخوای واسه simple-forum که ظاهرآ امکانات خیلی کمتری داره وقت بذاری. چون فکر کنم ترجمه کردنشم خیلی وقتتو بگیره.

البته این فقط نظر منه. خودت بهتر می دونی. ;)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۰:۰۱

alicrown گفت:
    art7th جان دستت درد نکنه که اینقدر فعال هستی در زمینه وورد پرس ( خودمونی تر : دمی گرم ;) )
    به نطر من دوستان باید لطف کنن و شما رو هم عضو تیم کنن و اسمتون توی وف ثبت بشه ;-)

از اظهار لطفتت ممنون رفیق !

lukadium گفت:
    Art7th عزیز واقعآ خسته نباشی.
    در مورد پلاگین simple-forum نظر من اینه که با وجود همین bbpress که روی وردپرس فارسی هست و امکاناتش واقعآ عالیه نمی صرفه بخوای واسه simple-forum که ظاهرآ امکانات خیلی کمتری داره وقت بذاری. چون فکر کنم ترجمه کردنشم خیلی وقتتو بگیره.
    البته این فقط نظر منه. خودت بهتر می دونی. ;)

lukadium عزیز از تو هم بابت اظهار لطفت ممنون !
    در مورد simple-forum هم باید بگم اگه تیم وردپرس پارسی اقدام به انتشار bbpress پارسی کنه مشکلی نیست و من هم راضیم ولی تا اونجایی که میدونم فعلاْ برنامه ای برای انتشار نسخه پارسی bbpress نیست !

دیگر دوستان هم لطفاْ نظرشون رو اعلام کنن !

ارادتمند / مرتضی بهمنی

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۲۲ شهریور ۱۳۸۶ - ۲۱:۱۱

به نظر من هم رو Simple Forum وقت نگذاری بهتره.

در مورد بی بی پرس فارسی هم، دلیل اصلی عدم انتشارش اینه که فعلا بی بی پرس چندان در مقابل بقیه رقباش قوی نیست. کلا انتظار از یک فوروم خیلی زیاده.

ما اگه کسی درخواست داشته باشه براش فایل ها بی بی پرس رو می فرستیم. الان هم به طور کامل از طریق SVN قابل دسترسی هست فایل ها.

• کیا طاهری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۸
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۶ - ۰۰:۵۳

فکر نکنم پادپرس ترجمه شده باشه. به هر حال شما ترجمه کن.
    من با جایگزینی کلمه ی پارسی به جای فارسی موافقم . از این پس من می گویم وردپرس پارسی

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۵

bbpress رو هر کی خواست بگه من براش می‌فرستم همونطور که قبلا هم برای بعضی‌‌ها که خواسته بودند فرستادم
    روی سیمپل فروم وقت نگذاری بهتره

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۴:۵۵

از توجه تمام دوستان عزیز ممنونم ! سیمپل فروم از برنامه کاری ام کنار گذاشته شد ! یک افزونه دیگه رو جایگزین می کنم ! شما هم میتونید پیشنهاد بدید !
    برای دیگر افزونه ها هم دست به کار شدم و افزونه podpress هم به نیمه های کار رسید ! فقط خودم تا الان نتونستم پادکست هوا کنم باهاش !

ارادتمند / مرتضی بهمنی

• کیا طاهری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۸
    ۲۵ شهریور ۱۳۸۶ - ۱۲:۲۱

خسته نباشی! با سپاس !

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۵۲

احسنت
    http://www.abcp30.ir

• AliReza Online

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    ۲۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۱۱

بابا تو دیگه کی هستی

• sampash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    ۲۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۱:۱۹

mazdakam گفت:
    bbpress رو هر کی خواست بگه من براش می‌فرستم همونطور که قبلا هم برای بعضی‌‌ها که خواسته بودند فرستادم
    روی سیمپل فروم وقت نگذاری بهتره

اگر لطف کنید فارسی BBpress رو به من هم بدید ممنون می شم @},-

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    ۲۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۲

اگه می شه ما هم می خوایم

ahmadjuju@gmail.com

http://www.abcp30.ir

• navid