انجمن

تغيير آدرس سايت هنگام فيلتر شدن  (۴۷ نوشته)

• salamashk1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰

با سلام
    دوستاي عزيز من يك سايت فيلم و سريال راه اندازي كردم ولي متاسفانه بعد از مدتي فيلتر ميشه ميخواستم بدونم چطور ميشه آدرس سايت رو عوض كرد؟؟؟
    مثلا از site.asia به site1.aisa تغيير پيدا كنه

با تشكر

• Beatsmusic.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۰

کاری نداره که یه دامین دیگه بگیر site1.aisa مثل همین که دادی یه دونه یک اضافه کن و DNSست کن و پارک کن تو هاست

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ایران وردپرس
  • salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۷

Beatsmusic.ir گفت:
    کاری نداره که یه دامین دیگه بگیر site1.aisa مثل همین که دادی یه دونه یک اضافه کن و DNSست کن و پارک کن تو هاست

با سلام
    دوست عزيز من اينو مي دونم ولي فكر نكنم همه اين سايتها كه فيلتر ميشند اين كار رو انجام مي دند اونوقت بايد ماهانه بيش از چند هزار تومان فقط صرف خريد دامنه كنند
    كسي راه ديگه اي سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۵

salamashk1 گفت:

با سلام
    دوست عزيز من اينو مي دونم ولي فكر نكنم همه اين سايتها كه فيلتر ميشند اين كار رو انجام مي دند اونوقت بايد ماهانه بيش از چند هزار تومان فقط صرف خريد دامنه كنند
    كسي راه ديگه اي سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟

بله اتفاقا سایتها بیشتر اینکارو میکنند . مثلا farskidz1.com و fars..... و غیره .
    اونایی که عدد به آخر آدرسشون اضافه میشه دامین میخرن .

البته یه راه دیگه هم هست . ساب دامین :)

یه کم دردسر داره ولی بهتره از سایت های موزیکی بپرسید این مورد رو . تجربه ندارم .

برای جایگزینی آدرس های فیلتر شده از افزونه Search and Replace استفاده کنید.

• salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷

IMDe گفت:

بله اتفاقا سایتها بیشتر اینکارو میکنند . مثلا farskidz1.com و fars..... و غیره .
    اونایی که عدد به آخر آدرسشون اضافه میشه دامین میخرن .

البته یه راه دیگه هم هست . ساب دامین :)

یه کم دردسر داره ولی بهتره از سایت های موزیکی بپرسید این مورد رو . تجربه ندارم .

برای جایگزینی آدرس های فیلتر شده از افزونه Search and Replace استفاده کنید.

با سلام
    سايت فارسي كيدذ تو يك ماه آدرسش دو يا سه بار فيلتر ميشه اگه هر دفع اينا بيان دامنه بخرن اونم com با اين وضع دلار ماهي چند هزار تومان فقط پول دامنه بايد بدند فكر نكنم اين كار بصرفه باشه در مورد ساب دامين هم كه گفتيد اطلاعات كافي نداريد ممنونم خيلي صادقانه گفتيد نمي دونم بر خلاف بعضي ها!!!! فقط تايپيك يا انجمني هم نمي شناسيد كه در اين مورد بحث كرده باشند ممنون ميشم بهم كمك كنيد چون خيلي لازمه
    با تشكر

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۷

salamashk1 گفت:

با سلام
    سايت فارسي كيدذ تو يك ماه آدرسش دو يا سه بار فيلتر ميشه اگه هر دفع اينا بيان دامنه بخرن اونم com با اين وضع دلار ماهي چند هزار تومان فقط پول دامنه بايد بدند فكر نكنم اين كار بصرفه باشه در مورد ساب دامين هم كه گفتيد اطلاعات كافي نداريد ممنونم خيلي صادقانه گفتيد نمي دونم بر خلاف بعضي ها!!!! فقط تايپيك يا انجمني هم نمي شناسيد كه در اين مورد بحث كرده باشند ممنون ميشم بهم كمك كنيد چون خيلي لازمه
    با تشكر

دوست عزیز اصلا فارس کیدذ دامنه یک ساله نمیخره!!!!
    دامنه دات کام رو به صورت یک ماهه و... میخره درضمن از گوگل هم میخره اگر تبلیغ نباشه
    که فقط دامنه اصلیش farskids.com رو یک ساله یا چندساله گرفته ;)

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۲

salamashk1 گفت:

با سلام
    با تشكر

گشتم چیزی نبود متاسفانه !

اما یک احتمال میدم . البته مطمئن نیستم و فقط از روی چیزی که با ست کردن دامین جدید تجربه دارم براتون میگم و قبلا هم تست نکردم .

اول باید یک ساب دامین بسازید مثل http://01.site.ir و در قسمتی که باید برای این ساب دامین پوشه ی ذخیره انتخاب کنید ، آدرس روت وردپرس رو بدین .
    مثل home/public_html
    سپس در پیشخوان وردپرستون ، در قسمت تنظیمات > همگانی ، آدرس ساب دامین رو وارد کنید !

اینطوری فکر کنم بشه . باید تست کرد . فکر هم کنم اینطوری جور دربیاد .

• Beatsmusic.ir

آفلاین
    عضو
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۲

سلام

دوست عزیز من میگم میخرن چون قبلا سایت موزیک داشتم

از پول تبلیغها اونقدی در میارن که بخرن مطما باشه :)

ایران وردپرس
  • Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۳

جدیدا که .tk میندازن اما سئو مئو تعطیل میکنه ! ساب دامینم اینجور که میدونم فکر نکنم بشه چون مربوط به دومین اصلیه که فیلتر شده اونم تکلیفش روشنه مگر کلا یجورایی از فیها خالدون انتقال بدن بعد یه کارای دیگه بکنن اونم (........) از دردسر یچیزی اونورتره خلاصه اگر بشه فکر میکنم کسی که خیلی به مسئله وارد باشه این کارو میکنه اما چرا راه دور میری فیلتـ/رینگ معمولا ماهی دوبار لازم به تعویض دومین داره(سایت ها موزیک و فیلم معمولی:دی) که معلومه اگر Site.com به site1.com بشه دومین جدید پارک کرده شما هم مثل بقیه ... خلاصه معمولا کسی که سایت مدیا باپشتوانه ای داشته باشه تعویض دومین براش چیزی نیست

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۵

Beatsmusic.ir گفت:
    سلام

بله درسته . بنده هم همینو عرض نمودم .

Raya_Technology گفت:
    جدیدا که .tk میندازن اما سئو مئو تعطیل میکنه ! ساب دامینم اینجور که میدونم فکر نکنم بشه چون مربوط به دومین اصلیه که فیلتر شده اونم تکلیفش روشنه مگر کلا یجورایی از فیها خالدون انتقال بدن بعد یه کارای دیگه بکنن اونم (........) از دردسر یچیزی اونورتره خلاصه اگر بشه فکر میکنم کسی که خیلی به مسئله وارد باشه این کارو میکنه اما چرا راه دور میری فیلتـ/رینگ معمولا ماهی دوبار لازم به تعویض دومین داره(سایت ها موزیک و فیلم معمولی:دی) که معلومه اگر Site.com به site1.com بشه دومین جدید پارک کرده شما هم مثل بقیه ... خلاصه معمولا کسی که سایت مدیا باپشتوانه ای داشته باشه تعویض دومین براش چیزی نیست

اگر اطلاعات قبلی داشته باشید میتونید بفهمید که در صورتی که Wild Card فعال باشه و برای هر ساب دامین یک DNS جدا ( آی پی ... مثل وبلاگ دهی هایی که هر وبلاگ یک آی پی جدا داره ) داشته باشه این امر امکان پذیره .
    وگرنه که باید بخرند .

--------------------------------

دامین های آی آر قیمتش ارزونه فعلا . از اون استفاده کنید . سایت های جدید فیلم و موزیک از این دامین استفاده میکنند . لازم نیست حتما .com باشه که !

Beatsmusic.ir
  • salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۸

IMDe گفت:

اما یک احتمال میدم . البته مطمئن نیستم و فقط از روی چیزی که با ست کردن دامین جدید تجربه دارم براتون میگم و قبلا هم تست نکردم .

اول باید یک ساب دامین بسازید مثل http://01.site.ir و در قسمتی که باید برای این ساب دامین پوشه ی ذخیره انتخاب کنید ، آدرس روت وردپرس رو بدین .
    مثل home/public_html
    سپس در پیشخوان وردپرستون ، در قسمت تنظیمات > همگانی ، آدرس ساب دامین رو وارد کنید !

قبل از هر چيز ممنونم از جواباتون
    ولي فكر نكنم اينطور بشه چون همون طور كه دوستمون هم گفت وقتي دامنه اصلي رو فيلتر كنند ديگه نميشه كاري كرد البته شايدم بشه ما خبر نداريم!!!

• ميثم

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۵

من قبلا سايت موزيك داشتم
    ميدونم مشكلت چيه
    الان imde ميگه بجا ثبت دامين از ساب استفاده كن
    اين ميشه ، فقط نميدونم دامنه كه فيلتر شده ساب دامين ها هم فيلتر ميشن يا نه

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۱۷

IMDe گفت:

مثل home/public_html

بازم پیچوندی :D کلا دامنه رو مثل بچه آدم ست میکنند من اینکارو کردم که دارم میگم

Beatsmusic.ir گفت:
    سلام

تو از کجا میدونی که چقدر پول درمیارند و چقدر خرج سرورهاشون میکنند من یه بار با یکی از مدیراهاشون صحبت کردم هزینه ی گفتن در آمد تبلیغ بخش کوچکی رو درمیاره که اکثر رو اوردن به وی آی پی حساب کن سرور فیلم و سریال و موزیکش وهاست نامحدود روهم 2500 دلاره :D کلا واسشون دامنه ارزشی نداره ولی اینایی که تازه شروع کردن باید بدونند از دامنه های ماهیانه ی گوگل هم میشه استفاده کرد که نسبت به اونا ارزون تره :D

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۲۰

taktos گفت:
    من قبلا سايت موزيك داشتم
    ميدونم مشكلت چيه
    الان imde ميگه بجا ثبت دامين از ساب استفاده كن
    اين ميشه ، فقط نميدونم دامنه كه فيلتر شده ساب دامين ها هم فيلتر ميشن يا نه

نه ساب دامین فیلتر نمیشه چون من قبلا تجربه اش رو داشتم :D فقط کاربرا گیج میشن با این کاری که imde میگه

• ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۳:۴۰

من تاپيكهارو حوصله ندارم بخونم كه چي گفتن
    ما كه قبلا با سايت فيلم همكاري داشتيم هرماه دامين ثبت ميكرديم ، البته اونموقع كام 14 بود الان 35 تومنه
    تو دو كار ميتوني بكني
    1 - دامين site2.com ثبت كني
    2 - ساب دامين http://www.01.site.com رو ايجاد كني بعد تمامي فايلاي هاست رو به پوشه 01 مربوط به ساب منتقل كني و قبلش در تنظيمات وردپرس ادرس سايت و ادرس وردپرس رو http://www.01.site.com قرار بدي
    واسه گيج نشدن كاربرات ادرس سايت رو به ساب دامين فوروارد كن
    غير از اين دو تا كار هيچكاري نميشه كرد
    طبق تجربه هرچي ميدونستم گفتم

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸

taktos گفت:
    من تاپيكهارو حوصله ندارم بخونم كه چي گفتن
    ما كه قبلا با سايت فيلم همكاري داشتيم هرماه دامين ثبت ميكرديم ، البته اونموقع كام 14 بود الان 35 تومنه
    تو دو كار ميتوني بكني
    1 - دامين site2.com ثبت كني
    2 - ساب دامين http://www.01.site.com رو ايجاد كني بعد تمامي فايلاي هاست رو به پوشه 01 مربوط به ساب منتقل كني و قبلش در تنظيمات وردپرس ادرس سايت و ادرس وردپرس رو http://www.01.site.com قرار بدي
    واسه گيج نشدن كاربرات ادرس سايت رو به ساب دامين فوروارد كن
    غير از اين دو تا كار هيچكاري نميشه كرد
    طبق تجربه هرچي ميدونستم گفتم

اگر اینطوری باشه با هر بار ایجاد ساب دامین باید حجم هاست هم مصرف بشه :)
    اگر هم دقت کرده باشید ساب دامین که ایجاد میشه تمامی ساب دامین ها قابل دسترس هستند . با همون آدرس خودشون . نه اینکه ریدایرکت بشه .

راهی که بنده گفتم درسته . کمی فشار بیارید به مختون میفهمید .

شما به جای اینکه با هر بار ایجاد ساب دامین و کپی کردن دوباره ی وردپرس ، به همون روت وردپرس قبلی آدرس بدین و با وارد شدن به ساب دامین ، اطلاعات سایت اصلی باز بشه بهتره یا دوباره اطلاعات رو کپی کنید و حجم هاستتون رو مصرف کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لااقل میخواهید یه چیز بپرونید ، چیزی بکید با عقل جور در بیاد !!!!!!

mohammad061 گفت:

فقط کاربرا گیج میشن با این کاری که imde میگه

کاربر گیج نمیشن شما مطمئن باش !
    بنده به صلاح خودشون صحبت کردم .

راهی که بنده گفتم اینه :

مثل home/public_html

خواستید بگید تصویری هم توضیح بدم اگر توانایی درک به صورت متن رو ندارید

mohammad061 گفت:

منظور شما اینه :: ؟؟؟؟؟

1. ساب دامین ایجاد کنیم.
    2. در پیشخوان وردپرس وارد کنیم
    ؟؟ بدون اجام هیچ گونه کار دیگه ای ؟؟!!

mohammad061 گفت:

تو از کجا میدونی که چقدر پول درمیارند و چقدر خرج سرورهاشون میکنند من یه بار با یکی از مدیراهاشون صحبت کردم هزینه ی گفتن در آمد تبلیغ بخش کوچکی رو درمیاره که اکثر رو اوردن به وی آی پی حساب کن سرور فیلم و سریال و موزیکش

سایت اگر سایت باشه درآمد داره ! از راه تبلیغات مخصوصا . چند تا سایت موزیک برید لااقل ببینید خودتون . اینو که دیگه ازتون نگرفتند !!!!

mohammad061 گفت:
    هاست نامحدود روهم 2500 دلاره :D کلا واسشون دامنه ارزشی نداره ولی اینایی که تازه شروع کردن باید بدونند از دامنه های ماهیانه ی گوگل هم میشه استفاده کرد که نسبت به اونا ارزون تره :D

هاست نامحدود یا دانلود؟؟
    هاست نامحدود بحثش جداست از هاست دانلود !!

هاست نامحدود ( از نوع دانلودش ) خیلی گرونه و البته به این سادگی ها هم گیر نمیاد . سایت های تازه تاسیس هم بهتره از 10 گیگ ت 50 گیگ استفاده کنند که اونم خرج داره اولش . اگر سایتی باشه که مطالبش اختصاصی و در هاست دانلود خودشون آپلود بشه ، کمی هم خرج تبلیغات کنند ، بازدید بگیرند ..... اووقته که تبلیغات میگیرند و پول در میارن !!

- هاست نامحدود اشتراکی هم نمیشه به عنوان آپلودسنتر استفاده کرد . سرورشون ضعیفه . اگر قبول نداشتید از یک هاستینگ معتبر بپرسید :)

+ درباره ی دامنه ی گوگل هم اطلاعی ندارم .

موفق باشید.

Beatsmusic.ir
  • ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳

مرجان احمق من گفتم اطلاعات رو كپي كنه؟
    من گفتم اطلاعات رو منتقل كنه ، كات كنه بىسواد
    بعد از اينكه اطلاعات رو به پوشه ساب جديد منتقل كردي هر كس بره به ساب قبلي كه فيلتره چون همه اطلاعاتشو پاك كردي سايت بالا نمياد كه بايد ساب قبلي رو ريداكت كني رو ساب جديد
    غير از اينم هيچكاري نميشه كرد ، به كوس شعر بقيه هم گوش نده
    همين كاري كه گفتم رو انجام بده
    غير از اين كاري نميتوني بكني
    يا اينكه دست بكني جيبت و دامين بخري و روي هاستت پارك كني

mohammad061
  • Beatsmusic.ir

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴

taktos گفت:
    بعد از اينكه اطلاعات رو به پوشه ساب جديد منتقل كردي هر كس بره به ساب قبلي كه فيلتره چون همه اطلاعاتشو پاك كردي سايت بالا نمياد كه بايد ساب قبلي رو ريداكت كني رو ساب جديد

قوانین

به دیگران احترام بگذارید. ( شامل این چیزهایی که گفتی میشه الان شما با گفتن این حرف

به كوس شعر بقيه هم گوش نده)

توهین به همه کردی که جواب دوستمون رو دادن آخه یکم جلوی خودتو بگیری فوش ندی چی میشه ؟! ؟!

ازتون خواهش میکنم یکم محترمانه تر صحبت کن

و جواب داداشمون :) دامین IRثبت کن بعضی سایتا هستن که دامین میدن3700تومن سه هزار هفصد دیگه این پوله دوتا پفک نمکی شده :-j

mohammad061 گفت:

تو از کجا میدونی که چقدر پول درمیارند و چقدر خرج سرورهاشون میکنند من یه بار با یکی از مدیراهاشون صحبت کردم هزینه ی گفتن در آمد تبلیغ بخش کوچکی رو درمیاره که اکثر رو اوردن به وی آی پی حساب کن سرور فیلم و سریال و موزیکش وهاست نامحدود روهم 2500 دلاره :D کلا واسشون دامنه ارزشی نداره ولی اینایی که تازه شروع کردن باید بدونند از دامنه های ماهیانه ی گوگل هم میشه استفاده کرد که نسبت به اونا ارزون تره :D

IMDeجوابتون دادن میدونم خیلی خرج داره اما اگه از خودت مطلب بزاری یا حداقل متنش ماله خودت باشه

مطما باش اینقد در میاری که پول دامنه داشته باشی مثلا یه تبلیق 50تونی زیر هدر بیا پولش در امد داشتم که میگم عزیز :)

اما هر سایتی باید اولش خرج کنی :) مثل زمین کشاورزیه باید اول بکاری که بعد کشت کنی :)

ایران وردپرس
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۶

taktos گفت:

جواب قسمت پررنگتون رو میدم :

راهی که بنده گفتم راه درسته . اونم میشه .کمی زمان میبره . ست کردن آدرس روت روی ساب دامین راحت تره یا منتقل کردن فایل ها ؟؟!!

عجب !!

بحث با شما آل یاسین خوندنه ..... :))

-------------------------------------------------------------------------

Beatsmusic.ir گفت:

قوانین

به دیگران احترام بگذارید. ( شامل این چیزهایی که گفتی میشه الان شما با گفتن این حرف

به كوس شعر بقيه هم گوش نده)

توهین به همه کردی که جواب دوستمون رو دادن آخه یکم جلوی خودتو بگیری فوش ندی چی میشه ؟! ؟!

ازتون خواهش میکنم یکم محترمانه تر صحبت کن

مشکلی نداره بزار بگه ;) این جور افراد توی دنیای واقعی که هیچ چی نشدن ،توی دنیای مجازی پرخاشگرند .
    یک پاسخ داده و میخواد حتما همه اونو انجام بدن !!
    در صورتی که راه بهتر و سریع تر و بهینه تر هم وجود داره .

راهی که ایشون میگن مثل اینه که یک لقمه رو دور سرت بچرخونی ببریش بیرون بگردونیش و بزاری تو حلقت :))

Beatsmusic.ir
  • mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۴

جواب IMDe
    دامنه جدید مثل
    mysite1.com
    اینجوری ها بهتره چون هیچکی رو تاحالا ندیدم از اینکاری که شما میگید استفاده میکنه اگر بچه های فیلترینگ بفهمند ساب دامین رو فیلتر میکنه که هرچی درست کنی بازم فیلتره!
    درمورد دامنه هم خیالت راحت هرچی تو هاست پارک دامین کنی بعد میتونی باش سایت رو باز کنی
    درمورد هاست نامحدود عزیز هاست نامحدود برای سایت یعنی همونی که روش وردپرس هست نه هاست دانلود اونا چیزی به نام هاست دانلود ندارند خوبه برات سه بخشش کردم درضمن هاست نامحدودش با هاست های نامحدودی که توی ایران هست فرق میکنه درکل اشتراکی نیست هزینه ی زیادی هم واسه اش میده
    با این حرفت موافقم
    اما هر سایتی باید اولش خرج کنی :) مثل زمین کشاورزیه باید اول بکاری که بعد کشت کنی :)

Beatsmusic.ir
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۶

mohammad061 گفت:
    دامنه جدید مثل
    mysite1.com
    اینجوری ها بهتره چون هیچکی رو تاحالا ندیدم از اینکاری که شما میگید استفاده میکنه

بنده دیدم این مورد رو . اگه دقت کنید بنده هم راه ثبت دامین رو گفتم و توضیح دادم طریقه ی انجام و ثبتش رو . پارک دامین رو هم خودم میدونم . سایت interfilm.ir رو داشتم قبلا . بزید ببینید الان به کجا میره . یا interfilm6.ir تا 8 :)

دقت هم بکنید بازم به پاسخ اوایل من درباره ی پارک دامین هم صحبت کردم .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

برای نصب وردپرس حتما نباید هاست نامحدود باشه !! مدیران سایت گرند فیلم و توفیلم از دوستان بنده هستند در یاهو .... ازشون پرسیدم ، گرندفیلم هاست 3 گیگ و توفیلم از سرور اختصاصی استفاده میکنه که برای هاستشون که وردپرس نصبه 2 گیگ در نظر گرفته .
    تصاویر و فیلم و ... هم در هاست دانلود آپلود میکنند .

هاست نامحدود هم بخوای بگیری سروتهش یکیه ! حجم نامحدود سرعت کم . این یک قانونه !!! باور ندارید بپرسید از هاستینگ ها ;)

موفق باشید

• Raya_Technology

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۱

خب هرکی به هر نتیجه ای رسیده یه آموزش کلی بده مخصوصا اون ساب دومین برای آدرس جدیدم کسی گیج نمیشه 100 و 1 راه هست آدرس یاب برای کاربرای عمومی و کاربرای اشتراکی هم که ایمیل و راه هایی که هست البته عرف اینه که مثلا site.com فیل..تر یشه آدرس site-ms1.com بیاد چون کاربر اگر آدرس یاب نداشته باشه بلافاصله به site1.com مراجعه میکنه و چک میکنه تا ms1.site.com

-----------------
    جریان هاست نامحدود همون جریان اشتراک اینترنت adsl که 1به 10 میزارن نامحدود توی ایران یعنی کلاهبرداری ! البته بستگی داره از چه شرکتی بگیری اینو که سرعتتو باز منصفانه تر حساب کنن
    سایت دانلود هاست میزبانی سایتش آنچنان مهم نیست مهم اشتراکی و سروریه که دارن

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۰

IMDe گفت:

بنده دیدم این مورد رو . اگه دقت کنید بنده هم راه ثبت دامین رو گفتم و توضیح دادم طریقه ی انجام و ثبتش رو . پارک دامین رو هم خودم میدونم . سایت interfilm.ir رو داشتم قبلا . بزید ببینید الان به کجا میره . یا interfilm6.ir تا 8 :)

دقت هم بکنید بازم به پاسخ اوایل من درباره ی پارک دامین هم صحبت کردم .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

برای نصب وردپرس حتما نباید هاست نامحدود باشه !! مدیران سایت گرند فیلم و توفیلم از دوستان بنده هستند در یاهو .... ازشون پرسیدم ، گرندفیلم هاست 3 گیگ و توفیلم از سرور اختصاصی استفاده میکنه که برای هاستشون که وردپرس نصبه 2 گیگ در نظر گرفته .
    تصاویر و فیلم و ... هم در هاست دانلود آپلود میکنند .

هاست نامحدود هم بخوای بگیری سروتهش یکیه ! حجم نامحدود سرعت کم . این یک قانونه !!! باور ندارید بپرسید از هاستینگ ها ;)

موفق باشید

منظورم از نامحدود پهنای باندش بود عزیز تو حساب کن روزی 250000 به بالا بازدید داره بگیم نزدیک به 500 گیگ روزانه برا پهنای باندش میره من منظورم این بود کدوم هاستی رو دیدی که روزانه اینقدر پهنای باند بده!!!!
    من بازدیدش رو نمیدونم شاید بیشتر باشه :D
    ولی میدونم حدود 500 گیگ روزانه پهنای باند از دست میده البته سایت فارس کیدذ رو میگم :D
    چون همون اول شما این سایت رو مثال زدید ;)

• salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۵

با سلام
    ممنون ميشم اگه فايل تصويري اين راه حل همون ساخت ساب دامين رو بذاريد من مبتدي هستم آخه
    من اگه ميدونستم اين تايپيك اين همه جنجال به پا مي كنه و اين همه توهين ميشه از خير اين كار ميگذشتم
    بازم ممنونم به خاطر جواباتون

ایران وردپرس
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۵

salamashk1 گفت:
    با سلام
    ممنون ميشم اگه فايل تصويري اين راه حل همون ساخت ساب دامين رو بذاريد من مبتدي هستم آخه
    من اگه ميدونستم اين تايپيك اين همه جنجال به پا مي كنه و اين همه توهين ميشه از خير اين كار ميگذشتم
    بازم ممنونم به خاطر جواباتون

شما چرا شرمنده باشید / دیگران باید باشند ...

فعلا که لایسنس هاستم تموم شده و دسترسی به هاست ندارم تا با تصویر براتون بگم .
    درست شد در اسرع وقت یک آموزش جامع برای اینکار و تمامی راه هاش رو میزارم .

شرمنده . امروز چند کار توی هاست داشتم که به خاطر این مشکل نشد ...

salamashk1
  • salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۴

IMDe گفت:

شما چرا شرمنده باشید / دیگران باید باشند ...

فعلا که لایسنس هاستم تموم شده و دسترسی به هاست ندارم تا با تصویر براتون بگم .
    درست شد در اسرع وقت یک آموزش جامع برای اینکار و تمامی راه هاش رو میزارم .

شرمنده . امروز چند کار توی هاست داشتم که به خاطر این مشکل نشد ...

با سلام
    دشمنتون شرمنده باشه خيلي لطف مي كنيد فقط امروز و فرداست كه سايتم رو فيلتر كنند من دامنه ir دارم ولي نميخوام به اين دامنه برم فعلا هم از دامنه asia استفاده مي كنم فقط اگه اين كار هر چه زودتر انجام بديد ممنونتون ميشم
    با تشكر

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۶

درود .

شما به هاست وارد بشید . گزینه ی Subdomains رو بزنید . در برگه ی باز شده ، مانند تصویر زیر مشخصات رو پر کنید :

http://upload.tehran98.com/img1/sub6zrbgrrj9alc9.png

1. در کادر subdomain شما باید ساب سایتتون رو مثل 01 یا 02 و ... مشخص کنید . یک رقمی هم میشه گذاشت اما زیاد جلب و مشخص نمیشه .

2. در کادر سمت راستی که یک منوی کشویی هست ، آدرس سایتتون رو پیدا کنید و بزنید . فقط آدرس سایت اصلی ...

3. در قسمت پایین ترش ( Document Root ) شما باید آدرس جایی رو بدین که وردپرس رو در اونجا نصب کردین .
    از اونجایی که من مستقیما وردپرس رو داخل گوشه ی Public_html نصب کردم ، برای اتصال فقط کلمه ای که میبینید رو وارد کردم . در صورتی که شما وردپرس رو در یک پوشه نصب کرده باشید باید در آدرس مثلا public_html/wordpress رو بزنید .
    ** کلمه ی wordpress همون نام گوشه ای هست که ممکنه وردپرستون رو در یک ساب دایرکتوری نصب کرده باشید **

4. سپس در پیشخوان وردپرستون ، در قسمت تنظیمات > همگانی ، آدرس ساب دامین رو وارد کنید. در هر دو کادر دامین باید انجام بدین اینکار رو .
    5. از افزونه ی search and replace هم برای جایگزینی لینک ها به جدید استفاده کنید .

**** این روش احتمالش کمه و حتم نمیدم جواب بده . چون بستگی به هاستینگ داره که برای هر ساب دامین یک آی پی جدا بده ****

Raya_Technology - salamashk1
  • ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۶

مرجان مگه ميشه واسه هر ساب دامين يه اي پي جدا بده؟ اصلا اينطور نيست
    هاست از يك سرور استفاده ميكنه و ساب دامين ها تبعه اون فقط رو همون اي پي هستن
    روشي رو هم گفتي جواب ميده
    ولي لازم نبود اين تاپيك رو اينقده كش بدين ، طرف خسيس بازي در مياره دامين بخره دنبال چيز مفت ميگرده

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۴

taktos گفت:
    ولي لازم نبود اين تاپيك رو اينقده كش بدين ، طرف خسيس بازي در مياره دامين بخره دنبال چيز مفت ميگرده

بله میشه !!! شما وبلاگ دهی تاحالا دیدین ؟؟؟
    چند تا وبلاگش رو آی پی بگیرید !!

قابلیت Wild Card به همین درد میخوره که برای هر ساب دامین یه آی پی میده . اگه متوجه نمیشید دیگه مشکل خودتونه . کمی مطالعه کنید درباره ی چیزا ...

+ طرف خسیس . درست . شما اگه خوشتون میاد میتونید پاسخ ندین . ایشون احتمالا میخوان همه ی روش ها رو بررسی کنند . زمانی که بشه از راه ارزون تر برای راه اندازی و پیشرفت سایت استفاده کرد لزومی نداره خرج کنی !!!!

وظیفه ی کاربرای پاسخ گو فقط راهنمایی هستش ، به شما چه که خسیسه یا نه ؟ یا میخواد چه کار کنه باهاش ؟؟؟!!!

bobby sands
  • salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۵

taktos گفت:

با سلام
    دوست عزيز ببخشيد ديگه ما مثل شما پول دار و البته بي ادب نيستيم!!!

ایران وردپرس
  • ميثم

آفلاین
    عضو
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۶

salamashk1 گفت:

با سلام
    دوست عزيز ببخشيد ديگه ما مثل شما پول دار و البته بي ادب نيستيم!!!

آقای با ادب اصلا ربطی به پولداری و گدایی نداره ،‌سایت موزیک و فیلم حداقل درآمد ماهانشون با فروش اکانت دانلود ، تبلیغات و چیزای دیگه جداقل 200 هزار تومنه
    از این پول فقط 35 تومنشو بده دامنه

• bobby sands

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۳

سایت موزیک داریم 3 نفر کار میکنن هرکدوم ماهی 10 میلیون در میارن!
    خرید یه دامنه دیگه چیزی نیست براشون.
    خیالتون راحت بهترین کار همین خرید دامنه جدیده که همه هم همین کارو میکنن.

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۲۳

IMDe گفت:

بله میشه !!! شما وبلاگ دهی تاحالا دیدین ؟؟؟
    چند تا وبلاگش رو آی پی بگیرید !!

قابلیت Wild Card به همین درد میخوره که برای هر ساب دامین یه آی پی میده . اگه متوجه نمیشید دیگه مشکل خودتونه . کمی مطالعه کنید درباره ی چیزا ...

+ طرف خسیس . درست . شما اگه خوشتون میاد میتونید پاسخ ندین . ایشون احتمالا میخوان همه ی روش ها رو بررسی کنند . زمانی که بشه از راه ارزون تر برای راه اندازی و پیشرفت سایت استفاده کرد لزومی نداره خرج کنی !!!!

وظیفه ی کاربرای پاسخ گو فقط راهنمایی هستش ، به شما چه که خسیسه یا نه ؟ یا میخواد چه کار کنه باهاش ؟؟؟!!!

IMDe جان چرا باز عصبی میشی میثم جون یه چیزی گفت حالا شما هم جوش میاری :D

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۷

bobby sands گفت:
    سایت موزیک داریم 3 نفر کار میکنن هرکدوم ماهی 10 میلیون در میارن!
    خرید یه دامنه دیگه چیزی نیست براشون.
    خیالتون راحت بهترین کار همین خرید دامنه جدیده که همه هم همین کارو میکنن.

خوب حرف شما درست . اما سایتی که تازه زده شده و شاید تبلیغ ندارند ، یا بهتره بگیم درآمدی آنچنانی ندارند که نمیشه زرت و زرت خرج کنند که . البته بازم میشه گفت که دامنه ی IR بخرند به صرفه تر باشه . سایت های فیلم هم جدیدا از این دامنه استفاده میکنند که برای ثبتش نیاز به یه سری نکات امنیتی و محافظ کارانه هست :)

bobby sands
  • bobby sands

آفلاین
    عضو
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶

IMDe گفت:

خوب حرف شما درست . اما سایتی که تازه زده شده و شاید تبلیغ ندارند ، یا بهتره بگیم درآمدی آنچنانی ندارند که نمیشه زرت و زرت خرج کنند که . البته بازم میشه گفت که دامنه ی IR بخرند به صرفه تر باشه . سایت های فیلم هم جدیدا از این دامنه استفاده میکنند که برای ثبتش نیاز به یه سری نکات امنیتی و محافظ کارانه هست :)

منم قبول دارم حرف شما رو اما یه نکته ای هست این وسط و اون اینه که 99.99% کسایی که سایت میزنن دنبال کسب درامد هستن . هر کاری نیاز به سرمایه گذاری داره تا به نتیجه برسه . کسب درامد از سایت هم از این قضیه مستثنا نیست. کسی که سایت میزنه قبل از اینکه کارش بگیره باید فکر اینو بکنه که ممکنه تا یک سال این سایت فقط براش خرج داشته باشه و این فیلترشدن دامنه سایت و مجبور به خرید دامنه جدید شدن هم جزو لاینفک اون مخارجه در ایران . مشکل ما اینجاست که اکثرا فکر میکنن توی این کار میشه با مخارج اندک به درامد بالای میلیونی رسید . بعضیا رو میبینن که سایت دارن و درآمد بسیار بالایی دارن اما اینو نمیبینن که اون طرف چه خون دلی خورده وچه خرجایی کرده و چند سال طول کشیده تا به اینجا رسیده . تجربه آدما موفق توی این زمینه نشون داده که بایداولش سر کیسه رو شل کنی و حسابی خرج کنی تا بتونی سری تو سرا در بیاری . با کپی کردن قالب از اینو اون گرفتن یه وی پی اس 10 تومنی و هاست ارزون و مجانی کسی به جایی نمیرسه . این کار فقط وقت تلف کردنه.
    اگر طرف اینطوری به قضیه نگاه کنه مطمئناً خرید چند دامنه در ماه براش چیز پیش پا افتاده ای میشه و تمرکز فکری شو روی مسائل دیگه برای پیشرفت و بهبود سایتش میذاره نه اینکه غصه بخوره ای وای سایتم فیلتر شد حالا چیکار کنم من!!!

ایران وردپرس
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶

bobby sands گفت:

منم قبول دارم حرف شما رو اما یه نکته ای هست این وسط و اون اینه که 99.99% کسایی که سایت میزنن دنبال کسب درامد هستن . هر کاری نیاز به سرمایه گذاری داره تا به نتیجه برسه . کسب درامد از سایت هم از این قضیه مستثنا نیست. کسی که سایت میزنه قبل از اینکه کارش بگیره باید فکر اینو بکنه که ممکنه تا یک سال این سایت فقط براش خرج داشته باشه و این فیلترشدن دامنه سایت و مجبور به خرید دامنه جدید شدن هم جزو لاینفک اون مخارجه در ایران . مشکل ما اینجاست که اکثرا فکر میکنن توی این کار میشه با مخارج اندک به درامد بالای میلیونی رسید . بعضیا رو میبینن که سایت دارن و درآمد بسیار بالایی دارن اما اینو نمیبینن که اون طرف چه خون دلی خورده وچه خرجایی کرده و چند سال طول کشیده تا به اینجا رسیده . تجربه آدما موفق توی این زمینه نشون داده که بایداولش سر کیسه رو شل کنی و حسابی خرج کنی تا بتونی سری تو سرا در بیاری . با کپی کردن قالب از اینو اون گرفتن یه وی پی اس 10 تومنی و هاست ارزون و مجانی کسی به جایی نمیرسه . این کار فقط وقت تلف کردنه.
    اگر طرف اینطوری به قضیه نگاه کنه مطمئناً خرید چند دامنه در ماه براش چیز پیش پا افتاده ای میشه و تمرکز فکری شو روی مسائل دیگه برای پیشرفت و بهبود سایتش میذاره نه اینکه غصه بخوره ای وای سایتم فیلتر شد حالا چیکار کنم من!!!

درسته اما بنده حرف اصلیم اینه که وقتی میشه با راه ارزون تر به نتیجه ی دلخواه رسید ، چرا خرج الکی کرد ؟!

چند تا سایت موزیک و فیلم قبلا دیده بودم که روی ساب دامین میزدن و درآمد خودشون رو داشتند اما بعدا که درآمدشون بالا بود دیگه دامین خریدند !

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۹

یه پیشنهاد از دامنه ir استفاده کن بعد اگر پول گیرت امد راحت میتونی تمامی لینک های دامنه ir رو به com ویا هرچی که دوست داری انتقال بدی :D که فکر کنم تو گوگل وبمستر و یا یکی دیگه از اونجا میشه چنین کاری کرد

• salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۳:۲۸

ممنونم از همه عزيزاني كه وقت گذاشتن و اين تايپيك رو خوندن و جواب دادن ولي بعضي ها به جايي جواب دادن به سوال به چيزايي ديگه اي مطرح مي كردند نه تنها من بلكه الان همه ميدوند براي راه اندازي سايت بخصوص سايت فيلم و سريال و حتي موزيك بايد هزينه كرد هدف منم از طرح اين سوال اين بود كه آيا راهي هست كه بشه هزينه ها را كاهش داد يا نه ؟ وگرنه منم ميدونم بايد هزينه كرد اونم هزينه درست و حسابي در آخر بازم از همه عزيزان كه وقت گذاشتن و به سوال ما جواب دادن تشكر مي كنم
    موفق و پيروز باشيد

ایران وردپرس
  • mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱

یه پیشنهاد سایت فیلم و موزیک میخوای بزنی خیلی باید هزینه ی سرور و اینا رو بدی که اگر از این ارزون ها بگیری به کارت نمیاد و نمیکشه به نظر من از لینک های غیرمستقیم استفاده کن که همین خوبه یه چیزی یادت باشه سایت فیلم و موزیک در عرض یک ماه میتونه بازدید خوبی به دست بیاره اگر رایگان باشه ;)

• salamashk1

آفلاین
    عضو
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۸

mohammad061 گفت:
    یه پیشنهاد سایت فیلم و موزیک میخوای بزنی خیلی باید هزینه ی سرور و اینا رو بدی که اگر از این ارزون ها بگیری به کارت نمیاد و نمیکشه به نظر من از لینک های غیرمستقیم استفاده کن که همین خوبه یه چیزی یادت باشه سایت فیلم و موزیک در عرض یک ماه میتونه بازدید خوبی به دست بیاره اگر رایگان باشه ;)

با سلام
    دوست عزيز من حدود يكسال سايت زدم ولي زياد وقت نداشتم بهش برسم اوايل سايتم رايگان بود اون موقع روزانه به طور ميانگين سايتم 3000 نفر بازديد داشت البته لينك مستقيم نميذاشتم الان سايت رو وي اي پي كردم لينك مستقيم هم گذاشتم ولي لينكها محدوديت زماني دارند تا يك مدت فعال هستند الانم با اين كه بازم زياد وقت نمي كنم بهش سر بزنم و سايت رو آپديت كنم ولي بازم روزانه 1000 تا 1500 نفر بازديد داره البته فعلا اونطوري كه بايد موزيك اضافه نكردم كه ميدونم اگه هم اضافه كنم بازديدش خيلي بيشتر ميشه ولي فعلا دنبال يك سرور خوب هستم كه بتونه سايتمو خوب ساپورت كنه همچنين بعد از مدتي هم سرم يك كم خلوت ميشه و بهتر ميتونم به سايت برسم
    بازم از راهنمايي كه كرديد ممنونم
    با تشكر

• Beatsmusic.ir

آفلاین
    عضو
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۳

سلام

آخر من موندم که بعضیا میگن دامینirنگیر ساییتو میبندن (برای موزیک و فیلم) ! ! ! !! ! (مگه کلاه برداری میخایم کنیم ؟ یا پول مردمو بخوریم):|

بعضیا هم میگن میگیرن که بازم مگه کلاه برداری میخایم کنیم ؟ یا پول مردمو بخوریم:|

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۲

Beatsmusic.ir گفت:
    سلام

آخر من موندم که بعضیا میگن دامینirنگیر ساییتو میبندن (برای موزیک و فیلم) ! ! ! !! ! (مگه کلاه برداری میخایم کنیم ؟ یا پول مردمو بخوریم):|

بعضیا هم میگن میگیرن که بازم مگه کلاه برداری میخایم کنیم ؟ یا پول مردمو بخوریم:|

نه بابا اینا همش حرفه :)

شما ببین جدیدا سایت های زیادی دارند ir میگیرند . شما فقط یک شناسه ی نیک نیاز داری که اونم میتونی با دادن مشخصات کاملا غلط ثبت کنی و حالشو ببری !!!!!!!!!!

اگه بحث گرفتن باشه ، بنده خودم سایت فیلم داشتم ( interfilm7.ir ) که خودم جمش کردم واسه خرج های زیادش ... شما اگه بزنید میبینید که به سایتم منتقل میشه . دامین های قبلیشم همینطور :)

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۹

با حرفت موافقم imde

ایران وردپرس
  • reza72

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۲

یک کدی هست که میشه هر ساب دامینی رو به دامنه اصلی وصل کنی من قبلا ی جایی دیده بودم که میشد این کار رو کنی
    مثلا من بیام بزنم dfvsdnvjfds.site.com بدون اینکه ریدارکت بشه به دامنه اصلی دامنه رو نمایش بده

• mahfoz

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۳

با سلام.من سایت فیلم دارم و دامین سایتم tk بود که مهلتش تموم شده و حالا سایتم بالا نمیاد.یه دامین دیگه گرفتم و از dns آدرس قبلی رو تغییر دادم و پارک دامینم کردم ولی حالا سایتم مشکل داره و مطالب رو نشون نمیده و اگه وارد لینکی بشی به آدرس قبلی بر می گرده.لطفا کمک کنید.

• بازی فکری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶

نکته مهم در این مسئله تنظیم و اعلام انتقال به دامنه جدید در گوگل وبمستر تولز است تا نتایج جستجو ها در گوگل بر دامنه جدید شما ست شوند..

• max32

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۸

شما میتونید از دامین های اروز استفاده کنید البته بماند که این دامنه ها ضد ایران هست و آی پی ایران رو راه نمیدن واسه خرید دامنه اما شما میتونی از واسطه هایی خرید کنید مثلا من مشاهده کردم دامین دات کام سالی 10 هزار تومن بود شایدم کمتر باشه موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.