انجمن

نیاز به یه نفر جهت قالب و افزونه با هزینه( فوری)  (۶ نوشته)

• far3web

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۵

سلام
    هر کی میتونه ای دی منو اد کنه یا ای دیش رو اینجا بزاره من ادد کنم
    ای دی من: far3web
    هزینش رو میدم

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲

هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰

OmidSh گفت:
    هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

درود .

ایشون فعالیت تجاری/تبلیغاتی نکردند . تنها آی دی دادند تا اگر کسی میتونه براشون کار کنه با هزینه ای که میدن ، بهشون کمک کنه .

چون نه اینکه ادمین ها زیاد آنلاین هستند تا به مشکلات رسیدگی کنند !! ایشون دیگه مجبور به صرف هزینه کنه .

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    yaj
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۳

IMDe گفت:

درود .

ایشون فعالیت تجاری/تبلیغاتی نکردند . تنها آی دی دادند تا اگر کسی میتونه براشون کار کنه با هزینه ای که میدن ، بهشون کمک کنه .

چون نه اینکه ادمین ها زیاد آنلاین هستند تا به مشکلات رسیدگی کنند !! ایشون دیگه مجبور به صرف هزینه کنه .

موفق باشید

با سلام
    همینایی که شما الآن توضیح دادید. یک نوع فعالیت تجاری هست و طبق قوانین ممنوعه. البته من ناظم نیستم و حق تذکر ندارم. در مورد مدیران هم که فرمودید زیاد آنلاین نیستند، در قوانین بازم توضیح داده شده در موردش:
    *مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.*
    البته قبول دارم که این انجمن دیگه مرده به حساب میاد. چون 99% کاربرای خوبش رو از دست داده و کارآیی لازم رو نداره.
    پیروز باشید

Araz
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸

سلام
    امید مدت زیادی است که در انجمن حضور نداری (البته در خصوص من نیز به مدت 8 ماه چنین بود) ولی مثل آن است که می خواهی با وب خداحافظی کنی (درخصوص کانال) ولی بهتر است در برخی زمان ها حضور پیدا کنی. زیرا برخی مشکلاتی هستند که می توانید چاره ساز باشید.

Omid Sh
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۴

araz گفت:
    سلام
    امید مدت زیادی است که در انجمن حضور نداری (البته در خصوص من نیز به مدت 8 ماه چنین بود) ولی مثل آن است که می خواهی با وب خداحافظی کنی (درخصوص کانال) ولی بهتر است در برخی زمان ها حضور پیدا کنی. زیرا برخی مشکلاتی هستند که می توانید چاره ساز باشید.

سلام araz جان، بله وقت حضور رو نداشتم. وقت بروز نگه داشتن کانال هم نداشتم. اما به فکر تأسیس یک وب جدید با یک ایده جدیدم. با من در ارتباط باش:
    o.sheerkavand[at]gmail

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.