انجمن

• hami73

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۷

سلام دوستان من می خوام توی سایتم سیستم ثبت نام در سایت راه بندازم به طوری که کاربر بتونه مطالب رو ببینه اما برای مشاهده لینک دانلود یا هرقسمتی که من می خوام باید توی سایت ثبت نام کنه.
    من از پلاگین register plus و them my login استفاده کردم اما توی سایت گزینه ای برای ثبت نام نمیاد.
    لطفا راهنماییم کنید و توضیح کامل بدید.
    تشکر.

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۴

می توانید از WP Login Box یا SB Login استفاده کنید.
    مراحل نصب نیز در بخش installation (صفحه دانلود) توضیح داده شده.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۸

کد زیر را به functions.php قالب خود اضافه نمایید :

<?php add_shortcode( 'member', 'member_check_shortcode' ); function member_check_shortcode( $atts, $content = null ) { if ( is_user_logged_in() && !is_null( $content ) && !is_feed() ) return $content; return ''; } ?>

حالا برای استفاده از این کد باید هنگام نوشتن مطلب ، برگه ، یا هر نوشته ای دیگر قسمتی که میخواهید فقط برای اعضا نشان داده بشه را بین دو تگ [member] و [/member] قرار دهید .

مثلا :

[member]

متنی که میخواهید فقط برای اعضا نشان داده شود .

[/member]

با این کار میتونید قسمتی از مطلبتون رو برای مهمان ها مخفی کنید . برای نمایش فرم عضویت هم افزونه ی theme my login رو نصب کنید سپس از ابزارک ها ، فرم رو وارد قالبتون کنید .
    موفق باشید.

• hami73

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۳

IMDe گفت:
    کد زیر را به functions.php قالب خود اضافه نمایید :

<?php add_shortcode( 'member', 'member_check_shortcode' ); function member_check_shortcode( $atts, $content = null ) { if ( is_user_logged_in() && !is_null( $content ) && !is_feed() ) return $content; return ''; } ?>

کد رو به کجای functions.php اضافه کنم.
    من کد رو آخر کدهای functions.php اضافه کردم اما کار نکرد.
    البته من این کار ها رو روی لوکال هاست انجام میدم آیا روی لوکال هاست کار میکنه؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    حالا برای استفاده از این کد باید هنگام نوشتن مطلب ، برگه ، یا هر نوشته ای دیگر قسمتی که میخواهید فقط برای اعضا نشان داده بشه را بین دو تگ [member] و [/member] قرار دهید .

مثلا :

[member]

[/member]

این کد رو هم آیا باید داخل همون ویرایشگر متن وارد کنم؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۲:۱۵

بله . اون کد آخری که شورت کد هست رو باید در ادیتور استفاده کنید .

اون کد رو در ادیتور ( در حالت معمولی یا همون دیداری ) قرار بدین و سپس لینک و تصویر و ... رو که میخواهید برای مهمان ها مخفی باشه رو داخلش قرار بدین به جای متن :

• محمد عبدي

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۸

hami73 گفت:

دوست عزيز براي قرار دادن كد در function.php ميتونين از افزونه هاي وردپرسي مثل add function استفاده كنيد.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰

karkandehboy گفت:

دوست عزيز براي قرار دادن كد در function.php ميتونين از افزونه هاي وردپرسي مثل add function استفاده كنيد.

انجام دادن دستی بهتر از استفاده از افزونه های متعدد هست که باعث سنگینی جزئی یا زیاد سایت و هاست بشه .

قرار دادن کد در فانکشن قالب کار دشواری نیست ، باید کد که میدن رو در آخر آخر فایل functions.php کپی کرد و سپس ذخیره ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.