انجمن

دستکاری در قسمت ثبت نام  (۸ نوشته)

• sobhan2012

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۵

سلام
    من یه قسمت برای پیش ثبت نام درست کردم و در اون میخام از کسانی که ثبت نام میکنند .نام .نام خانوادگی.شماره تلفن بپرسم .اما در این قسمت .گزینه هایی مثل پسورد و ایمیل هم ظاهر میشه ولی من فقط میخام اون سه گزینه ای رو که گفتم بیاد . در ضمن باید بگم از افزونه های TML ,register plus redux برای ثبت نام استفاده میکنم. لطفا راهنمایی کنید

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۹

sobhan2012 گفت:
    سلام
    من یه قسمت برای پیش ثبت نام درست کردم و در اون میخام از کسانی که ثبت نام میکنند .نام .نام خانوادگی.شماره تلفن بپرسم .اما در این قسمت .گزینه هایی مثل پسورد و ایمیل هم ظاهر میشه ولی من فقط میخام اون سه گزینه ای رو که گفتم بیاد . در ضمن باید بگم از افزونه های TML ,register plus redux برای ثبت نام استفاده میکنم. لطفا راهنمایی کنید

این فرم بدون پسورد و ایمیل نمیتونه برای ساخت حساب کاربری استفاده بشه با چه اطلاعاتی حساب رو بسازه؟
    شما باید از افزونه های ساخت فرم استفاده کنی مثل Gravity

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    sobhan2012
  • sobhan2012

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۳

aminem25197 گفت:

این فرم بدون پسورد و ایمیل نمیتونه برای ساخت حساب کاربری استفاده بشه با چه اطلاعاتی حساب رو بسازه؟
    شما باید از افزونه های ساخت فرم استفاده کنی مثل Gravity

من این افزونه رو نصب کردم و فرم هم ساختم فقط یه نکته میمونه اونم اینکه چطور باید این فرم رو درسایت نمایش بدم

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۳

sobhan2012 گفت:

من این افزونه رو نصب کردم و فرم هم ساختم فقط یه نکته میمونه اونم اینکه چطور باید این فرم رو درسایت نمایش بدم

صفحه ادیتور نوشته یا برگه رو که باز کنید بالای ابزارها و کنار افزودن پرونده چند رسانه ای یه گزینه میاد برای افزودن فرم
    فرم مورد نظر رو انتخاب کنید و اضافه کنید. بصورت کد میاد هرجه که بخواید میشه بزاریدش

sobhan2012
  • sobhan2012

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۷

lk

aminem25197 گفت:

صفحه ادیتور نوشته یا برگه رو که باز کنید بالای ابزارها و کنار افزودن پرونده چند رسانه ای یه گزینه میاد برای افزودن فرم
    فرم مورد نظر رو انتخاب کنید و اضافه کنید. بصورت کد میاد هرجه که بخواید میشه بزاریدش

من forms رو انتخاب کردم و فروم مورد نظرم رو انتخاب کردم اما هیچ کدی ندیدم .دقیقا بعد از ساحتن فرم باید چی کار کرد !؟

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۶

sobhan2012 گفت:
    lk

من forms رو انتخاب کردم و فروم مورد نظرم رو انتخاب کردم اما هیچ کدی ندیدم .دقیقا بعد از ساحتن فرم باید چی کار کرد !؟

یه برگه (page) جدید اضافه کنید، کنار افزودن پرونده چند رسانه ای یه گزینه (یه عکس کوچیک) میاد برای افزودن فرم
    فرم مورد نظر رو انتخاب کنید و اضافه کنید. بصورت کد میاد هرجا که بخواید میشه بزاریدش
    دیگه لازم نیست وارد صفحه ساخت فرم بشید! از توی برگه یا نوشته باید بیاریدش

sobhan2012
  • aidin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۰

با سلام
    من آخرین ورژن افزونه ی Gravity رو نصب کردم
    تو صفحه ادیتور نوشته یا برگه بالای ابزارهاگزینه ای برای افزودن فرم نیومده
    چیزی رو باید فعال کنم؟
    یا ...؟

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۴

aidin گفت:
    با سلام
    من آخرین ورژن افزونه ی Gravity رو نصب کردم
    تو صفحه ادیتور نوشته یا برگه بالای ابزارهاگزینه ای برای افزودن فرم نیومده
    چیزی رو باید فعال کنم؟
    یا ...؟

والا اصولا باید بیاد! یه آیکون کوچیک دقیقا کنار افزودن پرونده چندرسانه ای اضافه میشه کدش برای من یه همچین چیزیه:
    [gravityform id=4 name=درخواستاستخدام ajax=true]
    فقط شما اسم فرم خودت رو و آیدی اون فرم رو بجای مال من بنویس. فاصله نمیذاره تو اسم فرم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.