انجمن

مشکل جدی در تنظیم اشتباه سایت  (۵ نوشته)

• naughty

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۳

من دامنه جدید رو در سایتم میخواستم وارد کنم که اشتباهی به جای .ir زدم ..ir
    الان سایت کلا قاطی کرده و نمی تونم هم وارد ادمین سایت بشم کمک فوری لازم دارم
    westernmusic.ir

• caypiyouler

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۹
    ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۳

از phpmyadmin و از بخش wp-option آدرس رو درست کنید

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    naughty
  • naughty

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۳

درست شد واقعا ممنونم از کمکتون نمی دونم چطور تشکر کنم

• caypiyouler

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۹
    ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۶

naughty گفت:
    درست شد واقعا ممنونم از کمکتون نمی دونم چطور تشکر کنم

وظیفست

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    naughty
  • nimyasoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۵

سلام
    من وقتی میخوام ی پوسته یا افزونه تو محیط وردپرس نصب کنم بعد از زدن دکمه آپلود یکم منتظر می مونم بعد ی صفحه سفید میاره دیگه پوسته یا افزونه ها نصب نمیشه

این ارورها هم در بالای صفحه مدیریت هستش:

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/gameboxi/public_html/wp-includes/functions.php on line 2923

Notice: Undefined index: page in /home/gameboxi/public_html/wp-content/themes/DBS-Gamecraft/theme_options.php on line 168

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/gameboxi/public_html/wp-includes/functions.php on line 2923

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gameboxi/public_html/wp-includes/functions.php:2923) in /home/gameboxi/public_html/wp-includes/option.php on line 568

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gameboxi/public_html/wp-includes/functions.php:2923) in /home/gameboxi/public_html/wp-includes/option.php on line 569

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.