انجمن

مشکل در نمایش نظری که کاربران ارسال می کنند  (۳ نوشته)

• Majid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۹

سلام. وقتی به ادامه مطلب یک پست مراجعه میکنید ، فرم نظرات نشون داده میشه . اما نظری که کاربر میده ، نمایش داده نمیشه .
    توضیحاتی که بنظرم باید بدونید :
    - کد نمایش نظر کاربر وجود داره . ( از کد نظرات 500تا قالب توی قالبم استفاده کردم ، اما درست نمیشه)
    - نظر پذیرفته میشه ، اما دریغ از نمایش .
    - قالب های دیگه ای رو روی وردپرس نصب کردم که اون قسمتشون کار میکرد ، اما وقتی همون کد رو در قالب خودم بکار میبردم ، بازم نشون داده نمیشد .
    - چندین بار وردپرس رو حذف/نصب کردم.
    - تمامی افزونه های مورد نیاز رو فعال/غیر فعال کردم ، تاثیری نداشت .
    - توی قسمت فانکشن قالب فقط ، آپشن "فهرست ها" ی وردپرس رو فراخوانی کردم (حتی چند بار فایل فانکشن رو حذف کردم ، اما بازم مشکل حل نشد
    - از قسمت فایل هدر تا فوتر رو 2000بار آنالیز کردم ، اما مشکلی پیدا نکردم. همه چی دست بود (چندین بار از اول نوشتم کد هارو)

* دستان عزیز ، میدونم بعضی از توضیحات اصلا ربطی نداره . ولی پیشگیری بهتر از درمانه . من گفتم ، شاید1% به اونا هم ربط داشته باشه *
    خیلی خیلی خیلی ممنون میشم یه بنده خدا کمکم کنه . واقعآ کارم گیره .

پیش پیش ممنون :دی :)

• Majid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۳

Mr.e230 گفت:
    سلام. وقتی به ادامه مطلب یک پست مراجعه میکنید ، فرم نظرات نشون داده میشه . اما نظری که کاربر میده ، نمایش داده نمیشه .
    توضیحاتی که بنظرم باید بدونید :
    - کد نمایش نظر کاربر وجود داره . ( از کد نظرات 500تا قالب توی قالبم استفاده کردم ، اما درست نمیشه)
    - نظر پذیرفته میشه ، اما دریغ از نمایش .
    - قالب های دیگه ای رو روی وردپرس نصب کردم که اون قسمتشون کار میکرد ، اما وقتی همون کد رو در قالب خودم بکار میبردم ، بازم نشون داده نمیشد .
    - چندین بار وردپرس رو حذف/نصب کردم.
    - تمامی افزونه های مورد نیاز رو فعال/غیر فعال کردم ، تاثیری نداشت .
    - توی قسمت فانکشن قالب فقط ، آپشن "فهرست ها" ی وردپرس رو فراخوانی کردم (حتی چند بار فایل فانکشن رو حذف کردم ، اما بازم مشکل حل نشد
    - از قسمت فایل هدر تا فوتر رو 2000بار آنالیز کردم ، اما مشکلی پیدا نکردم. همه چی دست بود (چندین بار از اول نوشتم کد هارو)

* دستان عزیز ، میدونم بعضی از توضیحات اصلا ربطی نداره . ولی پیشگیری بهتر از درمانه . من گفتم ، شاید1% به اونا هم ربط داشته باشه *
    خیلی خیلی خیلی ممنون میشم یه بنده خدا کمکم کنه . واقعآ کارم گیره .

پیش پیش ممنون :دی :)

یه نفر نیست جواب بده ؟ ای بابا ...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    meysam220
  • javidkhah

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۰
    ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۶

داداش من اینجور فهمیدم .. نظرات نمایش داده میشه ولی بعد دادن یه نظر اون نظر نمایش داده میشه ؟ بعدا با رفریش کردن نشون داده میشه ؟

درباره‌ی این موضوع